برای شیروان و برای افتخارش حکیم ارد بزرگ Shirvan

این انجمن قدیمی ترین کلوپ مجازی جوانان شهر شیروان با 900 نفر عضو می باشد، کار خود را از سال 1386 آغاز نموده است . نام انجمن خود را به افتخار فیلسوف جهانی شهرمان حکیم ارد بزرگ گذاشتیم ((بزرگ شیروان)). استفاده از مطالب این انجمن با ذکر منبع بلا اشکال است

الرئيسيةمكتبة الصورجستجوگروههاي کاربرانثبت نامورود
به انجمن شهرستان شیروان ، شهر اجدادی بزرگترین فیلسوف جهان "حکیم اُرُد بزرگ" خوش آمدید . .... اینجا انجمن شیروان است قدیمی ترین تالار گفتمان خراسان شمالی با 900 نفر عضو رسمی . .... برای دانلود کتاب ها و باز شدن لینک های موجود در انجمن باید ثبت نام کنید .
ویژه
حکیم ارد بزرگ

«ای ارد بزرگ جاودانه
ای مظهر حکمت زمانه

همشهری خوب شیروانی
من مفتخرم بدین نشانه

آوازه شهر من بلند است
تا نام تو باشدش میانه

ایران به تو می بالد و اینک
گشتی تو به هر کجا فسانه

آوازه تو گذشته از مرز
رفته است به اوج بیکرانه

تو شهپر آسمان حکمت
باز آمده ای به آشیانه

پای تو و چشم دوستداران
ای لعبت شعر شاعرانه

با چشم جهانبین که تو داری
صد طعنه به چشم آهوانه

زد حلقه بپای عاشقانت
گیسوی فتاده روی شانه

ای نطق تو با زبان حکمت
شیوایی حرف دلبرانه

ای شیوه مهربانی تو
دلچسب تر از دو صد ترانه

مردم بطواف روی ماهت
گردند بدورت عاشقانه

محبوب قلوب عاشقانی
ای ارد بزرگ جاودانه»

شاعر : جناب آقای رضا بخشعلی زاده شیروان
1397/1/11

المواضيع الأخيرة
» هیچ آرمانی ، نباید انسانیت درون ما را نابود سازد. حکیم ارد بزرگ
الثلاثاء أبريل 10, 2018 4:12 am من طرف اکرم غلامی

» سروده بسیار زیبای آقای رضا بخشعلی زاده در محضر حکیم ارد بزرگ + عکس و فیلم
الإثنين أبريل 02, 2018 12:55 am من طرف اکرم غلامی

» سخن و مهر پاک ، بر روان آدم پلید ، کارساز نیست. حکیم ارد بزرگ
السبت مارس 31, 2018 4:15 am من طرف اکرم غلامی

» هیچ زمستانی توان فسردن خون آدمهای فداکار و با شرف را ندارد. حکیم ارد بزرگ
السبت مارس 31, 2018 4:14 am من طرف اکرم غلامی

» آیا سخن گفتن از "آزادی" و "انسانیت" در این سرزمین جرم است ؟
الأربعاء ديسمبر 20, 2017 12:11 pm من طرف ترگل بهادران

» انسانیت در کلام بزرگترین فیلسوف جهان
الخميس ديسمبر 07, 2017 6:58 am من طرف امین قاسمی

» Wall of Kindness قوانین "دیوار مهربانی" از زبان حکیم ارد بزرگ
الثلاثاء نوفمبر 21, 2017 5:35 am من طرف اکرم غلامی

» بزرگترین فیلسوف جهان و سخنان بسیار زیبایش
الأحد نوفمبر 12, 2017 6:20 am من طرف اکرم غلامی

» شعری از هاتف اصفهانی
الأحد نوفمبر 12, 2017 5:56 am من طرف اکرم غلامی

» بابا افضل کاشانی کیست ؟
الأحد نوفمبر 12, 2017 5:27 am من طرف اکرم غلامی

ورود
نام كاربر:
كلمه رمز:
ورود اتوماتيك در بازديدهاي بعدي: 
:: كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
احصائيات
تعداد کاربران ثبت نام شده: 909
جديدترين کاربر ثبت نام شده: شادی 1993

تعداد موضوعات ارسال شده توسط کاربران سايت: 5881 في 1121 موضوع
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
اکرم غلامی - 762

مصطفی گلیانی - 492

سمندر رضایی - 424

سهیل رحمانی - 355

Mahya - 347

shima niazi - 316

شراره شیروانیان - 285

akharinpanah - 279

امین قاسمی - 274

ترگل بهادران - 240

شاطر | 

درباره نحوه برگزاری "روز دوستی شیروان و پنجشیر"

نويسندهپيام
mina
کاربر رسمی انجمن شماره یک شیروان
کاربر رسمی انجمن شماره یک شیروان

تعداد پستها : 162
محبوبیت : 302

پستعنوان: درباره نحوه برگزاری "روز دوستی شیروان و پنجشیر"   الجمعة يونيو 19, 2015 3:11 pm

موسی شعبانی می نویسد :
درباره چهارشنبه 18 شهریور 1394 روز دوستی شیروان و پنجشیر چند نکته به ذهنم آمد که خواستم خدمت شما و خوانندگان محترمتان عرض کنم .

اگر قرار باشد که این روز به شکلی گسترده در شیروان مطرح شود و مراسم بزرگی برای آن برپا شود ، بدون تردید خیلی ها در برابرش موضع گیری می کنند. چون می دانند با وسعتی که این موضوع به خاطر برد تبلیغاتی اش برای نماینده محبوب شهرمان دکتر عزیزی دارد با آن مخالفت می کنند .

اما این موضوع را می توان در ابعادی مینیاتوری اما پر سر و صدا و شیک برگزار کرد . در یک سالن 50 نفری که در آن عکس های حکیم ارد بزرگ و احمد شاه مسعود و همچنین پنجشیر و شیروان در کنار هم بر دیوارها نصب باشد . حضار در این جلسه سخنان حکیم ارد بزرگ نزدیکترین دوست ایرانی احمدشاه مسعود را بشنوند ، سخنان دکتر عزیزی در مورد دوستی دو ملت را بشنوند و همچنین سخنان سفیر و یا رایزن فرهنگی سفارت افغانستان در ایران را بشنوند پس از آن یک بیانیه دوستی بین مردم شیروان و پنجشیر که به امضا حاضرین در جلسه رسیده باشد قرائت شود .

عکس های شخصیت های مهم این جلسه از دو کشور در کنار هم تهیه شود و انعکاس جهانی داده شود .

چند نکته در این باره :
اگر مراسم در یک دفتر اداری بر فرض فرمانداری برگزار شود از همه بهتر است ، افرادی هم که دعوت می شوند برای حضور در جلسه هم باید از مدیران و اشخاصی باشند که پرستیژ و کلاس شرکت در آن را داشته باشند و همراه دکتر باشند چون تصاویر این مراسم در سرتاسر دنیا و بخصوص از طریق اینترنت دست به دست خواهد شد . تنها هزینه های که برای این مراسم انجام می شود ، هزینه رفت و برگشت 3 تا 4 مسافر از تهران به شیروان و چند بنر زیبا و دو زبانه فارسی و انگلیسی و یک پذیرایی ساده است . چون سخنرانان محدود هستند هم مراسم زود تمام می شود و هم زیبا و شیک برگزار می شود . الان به عکس های تریبون همایش گلیل نگاه می کردم. خواهشا برای پشت تریبون محل سخنرانی بنری زیبا و به دو زبان فارسی و انگلیسی گذاشته شود که وقتی سخنران پشت تریبون می ایستد متن روی بنر دیده شود ! و بنر هم صاف و زیبا نصب شود باید بر روی عکس ها خیلی خیلی دقت کرد که آبروی شیروان و مردم ما است و در افغانستان ، بدخشان و پنجشیر چشمهای بسیاری به سوی این مراسم است .

مطالب مرتبط :
روز دوستی پنجشیر و شیروان (18 شهریور هر سال)

نظرات مردم در مورد مطلب بالا :

سهیل رحمانی می نویسد :
با آقای شعبانی کاملا موافقم چون اینطوری افراد روی حساب و کتاب دعوت می شن و کسی هم نمی تونه مثل همایش فرهیختگان رفتار کنه 50 نفر از کسانی که واقعا از دکتر توی این چند سال حمایت کردن در یک سالن شیک با تریبون و لب تاب و بنری شیک ، آدمایی آراسته و مناسب یک کار جهانی باشن .
مجری مراسم خودش هم باید پرستیژ و کلاس خاص این مراسم رو داشته باشه . فکرش رو بکنین وقتی فیلم این مراسم هم در اینترنت گذاشته بشه چقدر سطح نگاه دیگران به شهر ما فرق میکنه
یکی از تصاویر جالب دومین همایش فرهیختگان شیروان عکس حکیم عزیزمان بود که پشت سرشان شیرکوه بود که نقش شیرکوه به وضوح دیده می شد میشه میهمانان این مراسم رو همانجا برد و یک عکس یادگاری با میهمانان در اونجا گرفت تا خود شیرکوه هم برند بشه .
راستی خانم ماهک اگه فیلم همایش فرهیختگان رو دارین بزارین روی سایت . چون بیشتر دوستان غایب جلسه میدونم که خیلی دوست دارن اونو ببینن
درسته مشکلاتی پیش اومد اما به هرحال بزرگترین همایش تاریخ شهرمون بود .
http://shirvan4.lifeme.net/

بجنوردی می نویسد :
آرزو بر شیروانی ها عیب نیست !
عمو آرومتر
از کی تا به حال شیروان استان شده و ما خبر نداشتیم ؟
که خودش برای خودش تصمیم میگیره

محمدرضا می نویسد :
برای بجنوردی
آفرین چه انرژی داری
گهی پشت به زین و ، گهی زین به پشت ...
بلاخره ورق برمیگرده و نوبت شیروان و شیروانی ها میرسه ....

در همین ارتباط باز هم بخوانید :
دو نامه از افغانستان به شیران شیروان در ارتباط با 18 شهریور
روز دوستی پنجشیر و شیروان (18 شهریور هر سال)

برچسب‌ها: روز دوستی پنجشیر و شیروان، روز دوستی شیروان و پنجشیر، احمدشاه مسعود و حکیم ارد بزرگ، شیروان، روز شیروان و پنجشیر، مراسم روز دوستی پنجشیر و شیروان، همایش روز دوستی پنجشیر و شیروان، مراسم روز دوستی شیروان و پنجشیر، دکتر عبدالرضا عزیزی شیروان، حکیم ارد بزرگ
(6 لایک)
|+| نوشته شده توسط ماهک شیروان ، در تاریخ شنبه 23 خرداد‌ماه سال 1394 ساعت 03:35 ق.ظ | چاپ یادداشت
نظرات (3)
نویسنده : سهیل رحمانی
با آقای شعبانی کاملا موافقم چون اینطوری افراد روی حساب و کتاب دعوت می شن و کسی هم نمی تونه مثل همایش فرهیختگان رفتار کنه 50 نفر از کسانی که واقعا از دکتر توی این چند سال حمایت کردن در یک سالن شیک با تریبون و لب تاب و بنری شیک ، آدمایی آراسته و مناسب یک کار جهانی باشن .
مجری مراسم خودش هم باید پرستیژ و کلاس خاص این مراسم رو داشته باشه . فکرش رو بکنین وقتی فیلم این مراسم هم در اینترنت گذاشته بشه چقدر سطح نگاه دیگران به شهر ما فرق میکنه
یکی از تصاویر جالب دومین همایش فرهیختگان شیروان عکس حکیم عزیزمان بود که پشت سرشان شیرکوه بود که نقش شیرکوه به وضوح دیده می شد میشه میهمانان این مراسم رو همانجا برد و یک عکس یادگاری با میهمانان در اونجا گرفت تا خود شیرکوه هم برند بشه .
راستی خانم ماهک اگه فیلم همایش فرهیختگان رو دارین بزارین روی سایت . چون بیشتر دوستان غایب جلسه میدونم که خیلی دوست دارن اونو ببینن
درسته مشکلاتی پیش اومد اما به هرحال بزرگترین همایش تاریخ شهرمون بود .
http://shirvan4.lifeme.net/
شنبه 23 خرداد‌ماه سال 1394 ساعت 12:10 ب.ظ
نویسنده : بجنوردی
آرزو بر شیروانی ها عیب نیست !
عمو آرومتر
از کی تا به حال شیروان استان شده و ما خبر نداشتیم ؟
که خودش برای خودش تصمیم میگیره
شنبه 23 خرداد‌ماه سال 1394 ساعت 12:36 ب.ظ
نویسنده : محمدرضا
برای بجنوردی
آفرین چه انرژی داری
گهی پشت به زین و ، گهی زین به پشت ...
بلاخره ورق برمیگرده و نوبت شیروان و شیروانی ها میرسه ....
شنبه 23 خرداد‌ماه سال 1394 ساعت 11:23 ب.ظ

درباره نحوه برگزاری "روز دوستی شیروان و پنجشیر"
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1