برای شیروان و برای افتخارش حکیم ارد بزرگ Shirvan

این انجمن قدیمی ترین کلوپ مجازی جوانان شهر شیروان با 900 نفر عضو می باشد، کار خود را از سال 1386 آغاز نموده است . نام انجمن خود را به افتخار فیلسوف جهانی شهرمان حکیم ارد بزرگ گذاشتیم ((بزرگ شیروان)). استفاده از مطالب این انجمن با ذکر منبع بلا اشکال است

الرئيسيةمكتبة الصورجستجوگروههاي کاربرانثبت نامورود
به انجمن شهرستان شیروان ، شهر اجدادی بزرگترین فیلسوف جهان "حکیم اُرُد بزرگ" خوش آمدید . .... اینجا انجمن شیروان است قدیمی ترین تالار گفتمان خراسان شمالی با 900 نفر عضو رسمی . .... برای دانلود کتاب ها و باز شدن لینک های موجود در انجمن باید ثبت نام کنید .
ویژه
حکیم ارد بزرگ

«ای ارد بزرگ جاودانه
ای مظهر حکمت زمانه

همشهری خوب شیروانی
من مفتخرم بدین نشانه

آوازه شهر من بلند است
تا نام تو باشدش میانه

ایران به تو می بالد و اینک
گشتی تو به هر کجا فسانه

آوازه تو گذشته از مرز
رفته است به اوج بیکرانه

تو شهپر آسمان حکمت
باز آمده ای به آشیانه

پای تو و چشم دوستداران
ای لعبت شعر شاعرانه

با چشم جهانبین که تو داری
صد طعنه به چشم آهوانه

زد حلقه بپای عاشقانت
گیسوی فتاده روی شانه

ای نطق تو با زبان حکمت
شیوایی حرف دلبرانه

ای شیوه مهربانی تو
دلچسب تر از دو صد ترانه

مردم بطواف روی ماهت
گردند بدورت عاشقانه

محبوب قلوب عاشقانی
ای ارد بزرگ جاودانه»

شاعر : جناب آقای رضا بخشعلی زاده شیروان
1397/1/11

المواضيع الأخيرة
» هیچ آرمانی ، نباید انسانیت درون ما را نابود سازد. حکیم ارد بزرگ
الثلاثاء أبريل 10, 2018 4:12 am من طرف اکرم غلامی

» سروده بسیار زیبای آقای رضا بخشعلی زاده در محضر حکیم ارد بزرگ + عکس و فیلم
الإثنين أبريل 02, 2018 12:55 am من طرف اکرم غلامی

» سخن و مهر پاک ، بر روان آدم پلید ، کارساز نیست. حکیم ارد بزرگ
السبت مارس 31, 2018 4:15 am من طرف اکرم غلامی

» هیچ زمستانی توان فسردن خون آدمهای فداکار و با شرف را ندارد. حکیم ارد بزرگ
السبت مارس 31, 2018 4:14 am من طرف اکرم غلامی

» آیا سخن گفتن از "آزادی" و "انسانیت" در این سرزمین جرم است ؟
الأربعاء ديسمبر 20, 2017 12:11 pm من طرف ترگل بهادران

» انسانیت در کلام بزرگترین فیلسوف جهان
الخميس ديسمبر 07, 2017 6:58 am من طرف امین قاسمی

» Wall of Kindness قوانین "دیوار مهربانی" از زبان حکیم ارد بزرگ
الثلاثاء نوفمبر 21, 2017 5:35 am من طرف اکرم غلامی

» بزرگترین فیلسوف جهان و سخنان بسیار زیبایش
الأحد نوفمبر 12, 2017 6:20 am من طرف اکرم غلامی

» شعری از هاتف اصفهانی
الأحد نوفمبر 12, 2017 5:56 am من طرف اکرم غلامی

» بابا افضل کاشانی کیست ؟
الأحد نوفمبر 12, 2017 5:27 am من طرف اکرم غلامی

ورود
نام كاربر:
كلمه رمز:
ورود اتوماتيك در بازديدهاي بعدي: 
:: كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
احصائيات
تعداد کاربران ثبت نام شده: 909
جديدترين کاربر ثبت نام شده: شادی 1993

تعداد موضوعات ارسال شده توسط کاربران سايت: 5881 في 1121 موضوع
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
اکرم غلامی - 762

مصطفی گلیانی - 492

سمندر رضایی - 424

سهیل رحمانی - 355

Mahya - 347

shima niazi - 316

شراره شیروانیان - 285

akharinpanah - 279

امین قاسمی - 274

ترگل بهادران - 240

شاطر | 

دکتر عبدالرضا عزیزی شیروان بار دیگر رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شد

نويسندهپيام
mina
کاربر رسمی انجمن شماره یک شیروان
کاربر رسمی انجمن شماره یک شیروان

تعداد پستها : 162
محبوبیت : 302

پستعنوان: دکتر عبدالرضا عزیزی شیروان بار دیگر رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شد   الجمعة يونيو 19, 2015 2:04 pm

خبر خوب آنکه نماینده محبوب شهرمان آقای دکتر عبدالرضا عزیزی شیروان برای چهارمین بار سکان ریاست کمیسیون اجتماعی مجلس را به دست گرفت . که این خود گویای توانمندی فوق العاده ایشان در هدایت این کمیسیون بسیار مهم مجلس شورای اسلامی می باشد انتخاب دکتر عزیزی نماینده شیروان در مجلس شورای اسلامی به عنوان ریاست کمیسیون اجتماعی مجلس موفقیت تک تک مردم شیروان است و از این رو از طرف همه دوستداران شیران شیروان به ایشان و مردم شیروان تبریک می گوییم .
لازم به ذکر است که همچنین آقایان فرج‌الله عارفی نماینده جیرفت و عنبرآباد و عمران‌ علیمحمدی نماینده ایلام به عنوان نواب اول و دوم هیأت رئیسه کمیسیون اجتماعی برگزیده شدند. و آقایان عباس قائیدرحمت نماینده درود و ازنا به عنوان سخنگو، عباس صلاحی نماینده اراک و سالار مرادی نماینده سنندج و دیوان‌دره به عنوان دبیران اول و دوم کمیسیون اجتماعی مذکور انتخاب شدند .

اخبار مرتبط :
روز دوستی پنجشیر و شیروان (18 شهریور هر سال)

برچسب‌ها: دکتر عبدالرضا عزیزی شیروان، آقایان فرج‌الله عارفی نماینده، عمران‌ علیمحمدی نماینده ایلام، عباس قائیدرحمت نماینده درود، عباس صلاحی نماینده اراک، سالار مرادی نماینده سنندج، دکتر عزیزی رییس کمیسیون اجتماعی، شیروان، شیران شیروان، دکتر عزیزی نماینده شیروان
(5 لایک)
|+| نوشته شده توسط ماهک شیروان ، در تاریخ یکشنبه 17 خرداد‌ماه سال 1394 ساعت 10:05 ب.ظ | چاپ یادداشت
نظرات (9)
نویسنده : سه نقطه
به آقای دکتر تبریک می گیم امیدواریم مثل گذشته موفق باشند
آقای دکتر خواهش می کنیم عملکرد خبرنگاران ضعیف شیروان زیر نظر بگیرید متاسفانه آنها به هیچ وجه مراسم فرهیختگان را درست پوشش ندادن
و آبروی شهر ما رو در اطلاع رسانی بردن اطلاع رسانی برای توسعه شیروان خیلی مهمه . به نظر میاد دستانی در کار هست تا در ابعاد گوناگون رسانه ایی در سال انتخابات فعالیتهای شما را کمرنگ جلوه دهند بر فرض مگر حکیم ارد بزرگ در همایش از شما و فرماندار حمایت نکردند چرا همه صحبت حکیم سانسور شد ؟ به نظر من و خیلی از دوستان اختاپوس رسانه ایی در کار هست و باید مراقب بود و اگر اطلاع رسانی وبلاگ شیران شیروان نبود الان کمتر کسی از همایش فرهیختگان شیروان و خدمات شما اطلاع داشت .
یکشنبه 17 خرداد‌ماه سال 1394 ساعت 10:33 ب.ظ
نویسنده : سروناز
..
منم به آقای دکتر عبدالرضا عزیزی شیروان نماینده شهرمون تبریک میگم . ممنون از اطلاع رسانی خوبت ماهک جان .
در ضمن (سه نقطه)عزیز حتما نماینده شهرمون برنامه های خوبی برای پیشرفت شهرمون با نظرات حکیم ارد بزرگ دارند چون ایشان هم از محبوبیت این حکیم بزرگ در دل ما شیروانی ها آگاه هستند.
یکشنبه 17 خرداد‌ماه سال 1394 ساعت 11:48 ب.ظ
نویسنده : سهیل رحمانی
شادباش منو هم پذیرا باشید
دکتر عزیزی هم شجاع هست و هم تیز هوش
واقعا هیچکدام از نماینده های ما تا به امروز در این سطح نبودن
اگر تیز هوشی و شجاعت ایشون نبود خدا می دونه ما کی می تونستیم حکیم ارد بزرگ رو از نزدیک ببینیم .
امیدواریم با کمک ایشان روز دوستی شیروان و پنجشیر در 18 شهریور حتی به شکلی نمادین پا بگیره و ما سفیر و یا رایزن فرهنگی سفارت افغانستان را در شیروان ببینیم (برای این گفتم یا رایزن چون همزمان با این تاریخ در افغانستان هم مراسم بزرگداشت قهرمان ملی احمدشاه مسعود برگزار میشه و احتمال داره سفیرشون در افغانستان باشه)
در مورد کار عجیب خبرنگاران ، منم فکر می کنم برنامه ایی از پیش داشتن برای بسته نگهداشتن اخبار این مراسم ، حقیقتش منم در مراسم بودم تعجب آور بود بصورت مشکوکی بلندگوی سخنرانان مداوم قطع می شد و عده ایی بودن که هم همه می کردند و مشخص بود که آمده بودند تا مراسم را خراب کنند اما خوشبختانه سیل جمعیت مشتاق نشان داد که مردم عاشق چنین مراسماتی هستند آنها آمده بودند تا حکیم فرزانه و نماینده شجاعشان را از نزدیک ببینند برای همین آدمهای ناجور عملا توان زیادی نداشتند
با هر کسی صحبت کردم دیدم همه خوشبختانه می دونن و البته خوشحال بودن تونستند بر خلاف پارسال در مراسم باشند .
دوشنبه 18 خرداد‌ماه سال 1394 ساعت 12:41 ق.ظ
نویسنده : DOURVESH
با سلام بنده هم ضمن تبریک این مهم که در تاریخ نماینده های ما بی سابقه بوده خدمت همه مردم خوب خراسان شمالی بخصوص همشهریان، شیروانی های عزیز امیدوارم بیش از پیش هم نماینده محترم از این پتانسیل ها برای ابادانی استان و شیروان استفاده نمایند هم مردم و مسولین ما فرصت را غنیمت شمارند .
دوشنبه 18 خرداد‌ماه سال 1394 ساعت 10:05 ق.ظ
نویسنده : صالح
سلام به همه عزیزان و ممنون از سایت پربارتون ضمن تبریک به همه شما برگزاری همایش فرهیختگان را که گامی بزرگ در توسعه شهرستان است و همچنین انتخاب مجدد نماینده پرتلاش مون را به عنوان رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس تبریک میگویم .
خواستم از نگاه تیزبینانه اقا سهیل هم تشکرکنم چون من خود اون روز در همایش بودم و دیدم که گروه های قصدشون برهم زدن این گردهمایی بود و متاسفانه تعدادی از نیروها مهم اداری هم در بینشان بودند که جای بسی تاسف است انشاا... خداوند خود این کوردلان را که کمر به اسیب زدن شهرمون بسته اند هدایت نماید
دوشنبه 18 خرداد‌ماه سال 1394 ساعت 11:26 ق.ظ
نویسنده : یکی از اهالی رسانه
انتقادی به برگزار کنندگان مراسم همایش فرهیختگان شیروان دارم .

چرا جای صندلی دعوت شدگان خاص مشخص نبود ؟

در همه جای دنیا ، برای هر مراسمی چند نفر از تیم اجرایی آماده اند تا افراد دعوت شده را به جاهای از پیش تعیین شده هدایت کنند در این مراسم مهم که مردم همه جهان تشنه دیدن عکس های آن در رسانه ها و بخصوص اینترنت هستند و همه هم این را می دانند باید جای حکیم ارد بزرگ ، دکتر عبدالرضا عزیزی در کنار هم می بود اما در کمال تعجب دیدیم چه شرایط عجیبی در پیشانی مراسم که همان صف اول صندلی ها است رخ داد !

خواهش می کنم به این موضوع ساده نگاه نکنیم
این بسیار مهم است به اتفاقی که باید به عنوان یک درس عبرت نگاه شود .

بسیاری در دنیا میلیونها دلار هزینه می کنند تا در عکس ها جایی باشند که بیشترین برد را در اذهان عمومی دارد حتی برای ردیف های پشت سر مهمترین اشخاص یک مراسم برنامه ریزی گسترده می شود اما در اینجا گویا فکر به موارد بی ارزشی مثل نمایشگاه جانبی و کلاه برای مردم شرکت کننده مهمتر از محل نشستن اشخاص مهم بوده است ؟! حال آنکه تنها تصویر از این مراسم باقی می ماند فقط همین ، عکس های خبری ، که بسیار با ارزش هستند.
چطور برگزار کنندگان از این موضوع مهم غافل شدند ؟ مگر سال قبل ندیدید که تنها عکس هایی بولد شدند و انعکاس اجتماعی گسترده ایی داشتند که تصویر حکیم در آن بود ؟ همایش سال قبل هم نشان داد که مردم بدنبال رصد کردن حکیم در این مراسم هستند و شما دیدید و باز هم خواهید دید که افرادی که در کنار حکیم هستند تا هزاران هزار سال چهره شان در یادها می ماند چون ایشان که مدیر سیاسی نیست تا محبوبیتش سقوط کند من شنیده ام بسیاری برای اینکه یک عکس با حکیم بگیرند از آن طرف دنیا می روند دیدنشان به شهر کرج آنوقت حکیم آمد شیروان و در بین ما بود و به این راحتی موقعیت را مسئولین همایش از دست دادند !

به عنوان یک شاگرد رسانه با دیدن عکسهای این مراسم شوکه شدم اما اساتید برگزار کننده مراسم متوجه آن نشدند !؟
خیلی عکس ها را مرور کردم اما یک تصویر مشترک از حکیم و دکتر عزیزی ندیدم ! این مراسم بزرگترین همایش تاریخ شیروان بود پس لزوما باید دقت به این موضوع صد چندان می بود که متاسفانه غفلت شد و این نشان می دهد ما هنوز گرفتار فرهنگ تعارف هستیم . اما دوستان مراسمات بزرگ عرصه تعارف به این و آن نیست . الان در دنیای ارتباطات تصاویر یک مراسم را جواهرات آن می نامند اما در کمال خضوع باید بگویم دومین همایش فرهیختگان شیروان بی جواهر باقی ماند .
چهارشنبه 20 خرداد‌ماه سال 1394 ساعت 09:48 ق.ظ
نویسنده : منوچهر نبی زاده
با سلام و عرض ارادت خدمت همه علاقمندان فضای مجازی
بنده به عنوان یک عضو کوچک انجمن فرهیختگان لازم میدانم ضمن تقدیر وتشکر از همه شما بخصوص مدیر محترم شیران شیروان که واقعا اگر پوشش ایشان هم نبود شاید هیچگاه به ان اهداف رسانه ای مون نمی توانستیم نزدیک هم بشیم .و همچنین تقدیر تشکر ویژه از ادارات و پرسنل زحمت کش بعضی ازاین ادراتی که واقعا در اجرای برنامه های محوله خیلی زحمت کشیدند(چون فرمانداری ،شورای اسلامی ،شهرداری ،هلال احمر، اب منطقه ای ، جهادو کشاورزی ،اداره عشایری ،کمیته امداد و...) و گلایه بعضی از عزیزانی که قبول مسولیت کرده بودند و در ان روز کم لطفی نمودند که این بار مسولیت بر دوش مدیران اجرایی را با توجه به ترافیک برنامه چند برابرنمود
جهت اطلاع دوست رسانه ای مان باید چند نکته را متذکر باشم که
-در برنامه ریزی ها این مهمی که شما یاداوری نمودید گنجانده شده بود اما با توجه به مشکلات زیر عملا نتوانستیم برنامه را آن گونه که ما دوست داشتیم و شایسته میهمانان عزیزمان بودپیش ببریم
1- باتوجه به حضور غیر قابل پیش بینی هموطنان و حضور میهمانان از شهرستان های دیگر و حتی استانهای همجوار که و استقبال مردمی ، برنامه کنترل دقیق ورودی ها را جهت احترام به این عزیزان حذف کردیم .
2- بحث بعدی محل برگزاری همایش جهت معرفی پتانسیل های گردشگری پارک طبیعی گلیل چون پیشنهاد شد و بسیار هم زیبا بود عملا کنترل حضور افراد در ردیف های جلو را با مشکلاتی همراه نمود و علی رغم چندین بار خواهش جهت عدم اشغال این صندلی ها با توجه به علاقه عزیزان رعایت نشد که اگر دقت کرده باشید به اجبار در ردیف های جلو چند ردیف صندلی اضافه نمودند .
3-موضوع سوم بعد فاصله محل برگزاری و عدم حضور بموقع همزمان اکثر میهمانان ویژه بود که چون بعضی ها با تاخیر رسیدند بر مشکلات افزودند
4- یکی از دیگر مشکلات برگزار کنندگان چون هنوز انجمن هیئت مدیره و هیئت داورانش را رسما انتخاب ننموده و بصورت یک ان جی او مستقل نیست طبیعتا در مدیریت بین دستگاه های دولتی و انجمن هنوز عدم هماهنگی های هست که همین تجربه ها به ان کمک خواهد نمود که انشاا... این مشکلات کمتر گردد.
5- نکته اخر هم که اقای رحمانی در اظهار نظرشون متذکر شده بودند بحث کم لطفی بعضی افراد مبنی بر عدم برگزاری مناسب مراسم نکته گلایه امیز اما حقیقتی تلخ بود که امیدوارم در مسیر توسعه پایدار شهرستان دیگر شاهد خیانت این گروه ها نباشیم
در پایان ضمن قدر دانی مجدد از همه دوستان و عذر خواهی بابت کسوراتی که بود لطفا جهت برگزاری بهتر مراسم آینده انجمن را از ارسال نظرات خوبتان به ادرس سایت فرهیختگان شیروان محروم نفرمایید از اصحاب رسانه هم خواهش می کنم مشکلات را به حساب ما گذاشته و اینگونه مراسم شهرستان را در شان و منزلت مردم فرهیخته شهر عزیزمان پوشش دهند .
http://www.shirvaniha.com
چهارشنبه 20 خرداد‌ماه سال 1394 ساعت 12:05 ب.ظ
نویسنده : اسماعیل
آقای نبی زاده خسته نباشید و خدا قوت
شنبه 23 خرداد‌ماه سال 1394 ساعت 11:48 ب.ظ
نویسنده : سوگند طلوعی
منم خیلی خوشحال شدم برا شهرمان

حیف که گلیل نبودم بازم حیف که من اونجا نبودم .
من یه شعر برای حکیم سرودم که براتون میزارم :
حکیم بزرگ شهرمون
بازم بیاشیروان
پیشمون بمون اینجا
میبینی که ما دوست داریم
پس منتظرمون نزار
ببخشید که کم بود .من هنوز سیزده سالمه اول راهم زیاد بلد نیستم
یکشنبه 24 خرداد‌ماه سال 1394 ساعت 06:05 ب.ظ

دکتر عبدالرضا عزیزی شیروان بار دیگر رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شد
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1