برای شیروان و برای افتخارش حکیم ارد بزرگ Shirvan

این انجمن قدیمی ترین کلوپ مجازی جوانان شهر شیروان با 900 نفر عضو می باشد، کار خود را از سال 1386 آغاز نموده است . نام انجمن خود را به افتخار فیلسوف جهانی شهرمان حکیم ارد بزرگ گذاشتیم ((بزرگ شیروان)). استفاده از مطالب این انجمن با ذکر منبع بلا اشکال است
الرئيسيةمكتبة الصورجستجوگروههاي کاربرانثبت نامورود
به انجمن شهرستان شیروان ، شهر اجدادی بزرگترین فیلسوف جهان "حکیم اُرُد بزرگ" خوش آمدید . .... اینجا انجمن شیروان است قدیمی ترین تالار گفتمان خراسان شمالی با 900 نفر عضو رسمی . .... برای دانلود کتاب ها و باز شدن لینک های موجود در انجمن باید ثبت نام کنید .
ویژه
حکیم ارد بزرگ
المواضيع الأخيرة
» انسانیت در کلام بزرگترین فیلسوف جهان
الخميس ديسمبر 07, 2017 6:58 am من طرف امین قاسمی

» Wall of Kindness قوانین "دیوار مهربانی" از زبان حکیم ارد بزرگ
الثلاثاء نوفمبر 21, 2017 5:35 am من طرف اکرم غلامی

» بزرگترین فیلسوف جهان و سخنان بسیار زیبایش
الأحد نوفمبر 12, 2017 6:20 am من طرف اکرم غلامی

» شعری از هاتف اصفهانی
الأحد نوفمبر 12, 2017 5:56 am من طرف اکرم غلامی

» بابا افضل کاشانی کیست ؟
الأحد نوفمبر 12, 2017 5:27 am من طرف اکرم غلامی

» مسعود سعد سلمان کیست ؟
الأحد نوفمبر 12, 2017 5:17 am من طرف اکرم غلامی

» ملک الشعرای بهار کیست ؟
الأحد نوفمبر 12, 2017 5:11 am من طرف اکرم غلامی

» عکس نوشته از سخنان گرانبهای فیلسوف حکیم ارد بزرگ
الأحد نوفمبر 12, 2017 4:24 am من طرف اکرم غلامی

» رونمایی از کوچک‌ترین حافظه فلش دنیا
السبت ديسمبر 31, 2016 11:17 am من طرف مصطفی گلیانی

» آیا حق امیرعبداللهیان این بود ؟
الإثنين يونيو 20, 2016 4:35 am من طرف ترگل بهادران

ورود
نام كاربر:
كلمه رمز:
ورود اتوماتيك در بازديدهاي بعدي: 
:: كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
احصائيات
تعداد کاربران ثبت نام شده: 909
جديدترين کاربر ثبت نام شده: شادی 1993

تعداد موضوعات ارسال شده توسط کاربران سايت: 5876 في 1120 موضوع
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
اکرم غلامی - 758

مصطفی گلیانی - 492

سمندر رضایی - 424

سهیل رحمانی - 355

Mahya - 347

shima niazi - 316

شراره شیروانیان - 285

akharinpanah - 279

امین قاسمی - 274

ترگل بهادران - 239

شاطر | 

موافقت گازپروم با احداث خط لوله جديد انتقال گاز به آلمان

مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي اذهب الى الأسفل 
نويسندهپيام
ترگل بهادران
عضو رسمی انجمن شماره یک شیروان
عضو رسمی انجمن شماره یک شیروان

تعداد پستها : 239
محبوبیت : 846

پستعنوان: موافقت گازپروم با احداث خط لوله جديد انتقال گاز به آلمان    الخميس يونيو 18, 2015 11:36 pm

کشف هفتاد هزار ليتر سوخت قاچاق درمهريز
شرکت گازپروم روسیه پنجشنبه یادداشت تفاهمی با شرکت های شل و «ای-اوئن» و «او ام و» برای احداث خط لوله جدید انتقال گاز به آلمان امضا کرد.
به گزارش خبرگزاری فرانسه از سن پترزبورگ، در بیانیه شرکت گاز پروم آمده است این شرکت ها با یکدیگر برای احداث خط لوله جدید زیر دریای بالتیک از روسیه با ظرفیت انتقال 55 میلیارد متر مکعب گاز در سال همکاری خواهند کرد. این پروژه که هنوز زمانی برای اجرای آن تعیین نشده است ظرفیت انتقال گاز از خط لوله «نورث استریم» را دو برابر می کند. خط لوله نورث استریم هم اکنون گاز روسیه را به آلمان منتقل می کند.
اعلام احداث خط لوله جدید انتقال گاز بین روسیه و آلمان در شرایطی صورت می گیرد که روسیه به دنبال یافتن مسیرهای جدید انتقال گاز به کشورهای عضو اتحادیه اروپا بدون عبور از اوکراین است هرچند اتحادیه اروپا تاکید می کند در صدد کاهش وابستگی خود به گاز روسیه است.
الکسی میلر مدیرعامل شرکت گازپروم پس از امضای توافقنامه احداث خط لوله جدید در حاشیه همایش سرمایه گذاری روسیه در سن پترزبورگ گفت خط لوله جدید موجب تقویت ایمنی و استمرار انتقال گاز به بازار اروپا خواهد شد.
بن فان بوردن مدیرعامل شرکت شل نیز در بیانیه ای اعلام کرد «هدف پروژه های جدید، پاسخ گویی به تقاضا برای انرژی است به ویژه آن که تولید گاز طبیعی در اروپا در حال کاهش است».
روابط روسیه و غرب به علت متهم شدن مسکو به مداخله در بحران اوکراین دچار تنش شده است. همچنین ادامه اختلاف بین کیف و مسکو، عرضه گاز به اتحادیه اروپا را تهدید می کند. روسیه به علت مخالفت شدید اتحادیه اروپا مجبور شد طرح خود را برای احداث خط لوله جنوبی «ساوث استریم» که به جنوب اروپا می رسد کنار بگذارد.
قرار است گازپروم احداث خط لوله جدیدی را از طریق ترکیه در ماه های آینده آغاز کند و احتمال دارد الکسیس سیپراس نخست وزیر یونان توافقی در سن پترزبورگ برای تضمین ادامه یافتن این خط لوله تا یونان امضا کند.
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
خواندن مشخصات فردي

موافقت گازپروم با احداث خط لوله جديد انتقال گاز به آلمان
مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1