برای شیروان و برای افتخارش حکیم ارد بزرگ Shirvan

این انجمن قدیمی ترین کلوپ مجازی جوانان شهر شیروان با 900 نفر عضو می باشد، کار خود را از سال 1386 آغاز نموده است . نام انجمن خود را به افتخار فیلسوف جهانی شهرمان حکیم ارد بزرگ گذاشتیم ((بزرگ شیروان)). استفاده از مطالب این انجمن با ذکر منبع بلا اشکال است
الرئيسيةمكتبة الصورجستجوگروههاي کاربرانثبت نامورود
به انجمن شهرستان شیروان ، شهر اجدادی بزرگترین فیلسوف جهان "حکیم اُرُد بزرگ" خوش آمدید . .... اینجا انجمن شیروان است قدیمی ترین تالار گفتمان خراسان شمالی با 900 نفر عضو رسمی . .... برای دانلود کتاب ها و باز شدن لینک های موجود در انجمن باید ثبت نام کنید .
ویژه
زوزه باد پاییزی، در بهار غم انگیز شیروان

انتخابات مجلس در شیروان اسفند 1394

المواضيع الأخيرة
» رونمایی از کوچک‌ترین حافظه فلش دنیا
السبت ديسمبر 31, 2016 11:17 am من طرف مصطفی گلیانی

» آیا حق امیرعبداللهیان این بود ؟
الإثنين يونيو 20, 2016 4:35 am من طرف ترگل بهادران

» استاد پرویز کردوانی شبکه خبر رو به هم ریخت !
الإثنين يونيو 20, 2016 4:19 am من طرف ترگل بهادران

» النگ و دولنگ بازی می‌کنند خیلی قشنگ
الإثنين يونيو 20, 2016 4:10 am من طرف ترگل بهادران

» حاشیه های جالب و خواندنی مجلس یادبود حبیب محبیان
الإثنين يونيو 20, 2016 4:04 am من طرف ترگل بهادران

» چالش بین مجلس و شورای نگهبان بر سر مینو خالقی آغاز شد
الإثنين يونيو 20, 2016 3:45 am من طرف ترگل بهادران

» شهر فلوجه عراق بالاخره آزاد شد
السبت يونيو 18, 2016 6:30 am من طرف ترگل بهادران

» تمجید حکیم ارد بزرگ از کار دلیرانه عبدالعلی صفاپور
السبت يونيو 18, 2016 5:57 am من طرف مصطفی گلیانی

» شیروان در انتظار ورود بزرگترین فیلسوف جهان
الثلاثاء أبريل 12, 2016 7:51 am من طرف اکرم غلامی

» Biography of the greatest philosophers of the world
الأربعاء مارس 09, 2016 11:44 pm من طرف اکرم غلامی

ورود
نام كاربر:
كلمه رمز:
ورود اتوماتيك در بازديدهاي بعدي: 
:: كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
احصائيات
تعداد کاربران ثبت نام شده: 909
جديدترين کاربر ثبت نام شده: شادی 1993

تعداد موضوعات ارسال شده توسط کاربران سايت: 5857 في 1115 موضوع
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
اکرم غلامی - 740

مصطفی گلیانی - 492

سمندر رضایی - 423

سهیل رحمانی - 355

Mahya - 347

shima niazi - 316

شراره شیروانیان - 285

akharinpanah - 279

امین قاسمی - 274

ترگل بهادران - 239

سحابة الكلمات الدلالية
مهندسی کتاب نامه access اکسس افزار پاتر شبکه رانندگی ماهواره بیان رمان زبان گلخانه كتاب بهشت آموزش کارت دانلود شیروان قانون icdl دالان اینترنت spss آشپزی

شاطر | 

رياض ياسين: هيات صنعا ما را به رسميت نمي شناسد

مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي اذهب الى الأسفل 
نويسندهپيام
Mahya
عضو ارشد انجمن شماره یک شیروان
عضو ارشد انجمن شماره یک شیروان

تعداد پستها : 347
محبوبیت : 667
روز تولد : 1985-01-05

پستعنوان: رياض ياسين: هيات صنعا ما را به رسميت نمي شناسد    الخميس يونيو 18, 2015 8:59 pm

ریاض یاسین وزیر امور خارجه دولت مستعفی و فراری منصور هادی گفت هیات جنبش انصار الله ما را به رسمیت نمی شناسد.
ریاض یاسین در مصاحبه با شبکه تلویزیونی الحدث درباره لغو یا به تعویق افتادن کنفرانس خبری خود گفت: کنفرانس خبری لغو نشده است بلکه تلاش شده تا فرصت کافی برای اسماعیل ولد الشیخ احمد فرستاده ویژه سازمان ملل در امور یمن داده شود تا وی بتواند رایرنی های خود را با طرف مقابل (جنبش انصار الله و نمانیده علی عبدالله صالح) انجام دهد.
وی درباره تمدید گفتگوها تا روز جمعه گفت: تا این لحظه رایزنی های فرستاده ویژه سازمان فقط با گروه ما انجام شده است. همچنین ما در روز نخست با دبیر کل سازمان ملل گفتگو کردیم و وی دیدگاه خود را درباره قطعنامه 2216 شورای امنیت مطرح کرد.
وی افزود: ما امروز صبح با سفرای کشورهای اروپایی نشست برگزار کردیم. همچنین با برخی مسئولان سازمان ملل متحد گفتگو کردیم. همه نشست ها مثبت بود و تاکید ما همواره بر اجرای قطعنامه 2216 است.
وی در پاسخ به پرسش مجری شبکه الحدث مبنی بر مطرح شدن طرحی سه بندی که بر اساس آن قرار است به شرط عقب نشینی گروه الحوثی آتش بس برقرار شود گفت: واقعیت این است که طرح های زیادی از رسانه ها شنیده می شود اما تا کنون هیچ طرحی یا پیشنهادی را بررسی نکرده ایم. گروه الحوثی تا کنون حتی نمایندگان خود را معرفی نگرده است و آنها نه هیات ما را و نه سازمان ملل را به رسمیت نمی شناسند. هیات الحوثی تلاش دارد در روند کنفرانس ژنو بی نظمی و اختلال ایجاد کند.
وی افزود: سازمان ملل متحد درباره این طرح با هیات ما صبحت نکرده است.
ریاض یاسین گفت: گفتگوها باید مبتنی بر سه مسئله انجام شود که عبارتند از طرح شورای همکاری خلیج فارس، نتایج گفتگوهای ملی و اجرایی شدن قطعنامه 2216 شورای امنیت.
وی در ادامه گفت: در شرایط کنونی مهمترین مسئله اجرایی شدن قطعنامه 2216 است، زیرا اگر این قطعنامه به طور کامل اجرا شود در آن زمان به آنچه که خواست همه است یعنی آتش بس دائم دست خواهیم یافت و این مسئله زمانی قطعی است که عقب نشینی کامل از همه استان های یمن و آزادی همه زندانیان سیاسی و در نهایت بازگشت دولت مشروع یمن از سوی طرف مقابل پذیرفته شود.
وی گفت: گروه الحوثی فکر می کند ژنو مانند صعده یا عمران است و می تواند به زور سلاح به خواسته هایش برسد. سازمان ملل تاکید کرده است که برای مدت طولانی منتظر نخواهد ماند و ما نیز منتظر نخواهیم ماند.
وی درباره طرح های آینده دولت منصور هادی (رئیس جمهور مستعفی و فراری یمن) گفت: ما اقدامات مهمی باید انجام دهیم. از جمله آن اجرای قطعنامه 2216 است. این قطعنامه نشان می هد که سازمان ملل و جامعه جهانی مسئولیت اجرایی شدن آن را برعهده گرفته اند.
وی افزود: این قطعنامه بیانگر پیروزی جامعه جهانی، کشورهای ائتلاف عربی و مردم یمن است. اگر راه حل مسالمت آمیز امکان پذیر باشد همه از آن استتقبال خواهند کرد، اما اگر این راه حل محقق نشود و قطعنامه 2216 که بر اساس بند هفتم منشور سازمان ملل صادر شده است اجرایی نشود فرصت برای حل مسئله یمن از راه مسالمت آمیز از دست خواهد رفت، در اینصورت مجبور خواهیم شد بند چهل و دو منشور سازمان ملل را اجرا کنیم. این بند به یک کشور یا چند کشور اجازه خواهد داد تا قطعنامه شورای امنیت را با استفاده از همه وسائل ممکن چه نظامی و غیر نظامی اجرا کنند. زیرا ادامه وضع با بی تفاوتی کنونی امکان پذیر نیست.
وی درباره احتمال شکست کنفرانس ژنو گفت: واقعیت این است که ما گزینه های زیادی داریم از جمله آن اجرای بند 42 منشور سازمان ملل است. همچنین گزینه های زیادی در داخل یمن است زیرا گروه های مقاومت در استان های جنوب و دیگر مناطق این کشور پاسخ های کوبنده ای به گروه الحوثی خواهند داد.
وی گفت: گروه الحوثی و طرفداران علی عبدالله صالح از آتش بس سوء استفاده می کنند و ما تلاش داریم از طریق اجرای قطعنامه 2216 به آتش بس دائم برسیم و درخواست ها برای آتش بس یک هفته و دو هفته و سه هفته موجب خواهد شد طرف مقابل به خود اجازه سوء استفاده بدهد.
ریاض یاسین افزود: ما به حضور هیات الحوثی در ژنو خوشبین نیستیم زیرا آنها نمی خواهند به مسئولیت خود عمل کنند. آنها در ژنو اظهارات نامناسبی را بیان و درخواست های نامعقولی را مطرح کردند.

رياض ياسين: هيات صنعا ما را به رسميت نمي شناسد
مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1