برای شیروان و برای افتخارش حکیم ارد بزرگ Shirvan

این انجمن قدیمی ترین کلوپ مجازی جوانان شهر شیروان با 900 نفر عضو می باشد، کار خود را از سال 1386 آغاز نموده است . نام انجمن خود را به افتخار فیلسوف جهانی شهرمان حکیم ارد بزرگ گذاشتیم ((بزرگ شیروان)). استفاده از مطالب این انجمن با ذکر منبع بلا اشکال است
الرئيسيةمكتبة الصورجستجوگروههاي کاربرانثبت نامورود
به انجمن شهرستان شیروان ، شهر اجدادی بزرگترین فیلسوف جهان "حکیم اُرُد بزرگ" خوش آمدید . .... اینجا انجمن شیروان است قدیمی ترین تالار گفتمان خراسان شمالی با 900 نفر عضو رسمی . .... برای دانلود کتاب ها و باز شدن لینک های موجود در انجمن باید ثبت نام کنید .
ویژه
زوزه باد پاییزی، در بهار غم انگیز شیروان

انتخابات مجلس در شیروان اسفند 1394

المواضيع الأخيرة
» بزرگترین فیلسوف جهان و سخنان بسیار زیبایش
الخميس يوليو 27, 2017 9:14 pm من طرف سمندر رضایی

» رونمایی از کوچک‌ترین حافظه فلش دنیا
السبت ديسمبر 31, 2016 11:17 am من طرف مصطفی گلیانی

» آیا حق امیرعبداللهیان این بود ؟
الإثنين يونيو 20, 2016 4:35 am من طرف ترگل بهادران

» استاد پرویز کردوانی شبکه خبر رو به هم ریخت !
الإثنين يونيو 20, 2016 4:19 am من طرف ترگل بهادران

» النگ و دولنگ بازی می‌کنند خیلی قشنگ
الإثنين يونيو 20, 2016 4:10 am من طرف ترگل بهادران

» حاشیه های جالب و خواندنی مجلس یادبود حبیب محبیان
الإثنين يونيو 20, 2016 4:04 am من طرف ترگل بهادران

» چالش بین مجلس و شورای نگهبان بر سر مینو خالقی آغاز شد
الإثنين يونيو 20, 2016 3:45 am من طرف ترگل بهادران

» شهر فلوجه عراق بالاخره آزاد شد
السبت يونيو 18, 2016 6:30 am من طرف ترگل بهادران

» تمجید حکیم ارد بزرگ از کار دلیرانه عبدالعلی صفاپور
السبت يونيو 18, 2016 5:57 am من طرف مصطفی گلیانی

» شیروان در انتظار ورود بزرگترین فیلسوف جهان
الثلاثاء أبريل 12, 2016 7:51 am من طرف اکرم غلامی

ورود
نام كاربر:
كلمه رمز:
ورود اتوماتيك در بازديدهاي بعدي: 
:: كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
احصائيات
تعداد کاربران ثبت نام شده: 909
جديدترين کاربر ثبت نام شده: شادی 1993

تعداد موضوعات ارسال شده توسط کاربران سايت: 5858 في 1116 موضوع
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
اکرم غلامی - 740

مصطفی گلیانی - 492

سمندر رضایی - 424

سهیل رحمانی - 355

Mahya - 347

shima niazi - 316

شراره شیروانیان - 285

akharinpanah - 279

امین قاسمی - 274

ترگل بهادران - 239

سحابة الكلمات الدلالية

شاطر | 

فیلم «پریدن از ارتفاع کم» به کارگردانی حامد رجبی

مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي اذهب الى الأسفل 
نويسندهپيام
f-mahmoodian
کاربر پرکار انجمن شماره یک شیروان
کاربر پرکار انجمن شماره یک شیروان

تعداد پستها : 74
محبوبیت : 482
آدرس پستي : Shirvan

پستعنوان: فیلم «پریدن از ارتفاع کم» به کارگردانی حامد رجبی   الخميس يونيو 18, 2015 4:59 pm

حضور دو نماینده از سینمای ایران در جشنواره فیلم «والنسیا»
محمود ثانی
شناسهٔ خبر: 2781113 - چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۰
هنر > سینمای ایران
دو نماینده از سینمای ایران در بخش‌های فیلم بلند و کوتاه در سی‌امین دوره جشنواره «والنسیا» در اسپانیا حضور خواهند یافت.

محمود ثانی مستندساز که یکی از اعضای هیات داوران سی امین دوره جشنواره فیلم «والنسیا» است در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: سی امین دوره جشنواره فیلم «والنسیا» از جمله جشنواره های معتبر در دنیا است که از تاریخ ۲۹ خرداد تا ۵ تیرماه در اسپانیا برگزار می شود.

وی ادامه داد: در این جشنواره فیلم «پریدن از ارتفاع کم» به کارگردانی حامد رجبی محصول مشترک ایران و فرانسه در بخش فیلم بلند و فیلم کوتاه «بچه» که محصول مشترک ایران ایتالیا است به کارگردانی علی عسگری به عنوان نمایندگان سینمای ایران در این رویداد سینمایی حضور دارند.

این مستندساز با بیان این مطلب که کشف استعدادهای جوان از اهداف جشنواره فیلم «والنسیا» است، بیان کرد: این جشنواره در دو بخش رقابتی فیلم بلند و کوتاه با هدف کشف استعدادهای جوان برگزار می شود. در بخش فیلم بلند ۱۱ اثر انتخاب و داوری می شود که همانطور که گفتم از این تعداد یک فیلم متعلق به سینمای ایران است و در بخش فیلم کوتاه هم ۵۸ اثر مورد داوری قرار می گیرند.

کارگردان فیلم مستند «از قبیله بنی اسد در عراق» در پایان صحبت های خود با اشاره به جوایز این جشنواره گفت: جایزه ویژه هیات داوران به همراه جایزه ۳۰ هزار یورویی به فیلم برگزیده در بخش فیلم بلند اهدا می شود. همچنین جایزه ویژه هیات داوران به اضافه جایزه ۸ هزار یورویی به فیلم برگزیده بخش فیلم کوتاه اهدا می شود.

flower

شناسهٔ خبر: 2779824 - چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۴
هنر > رادیو و تلویزیون
در سکانسی از «پایتخت ۴» که برای اولین بار رونمایی می‌شود، بابا پنجعلی روزه‌دار است و نقی و ارسطو نیز با هم قهر کرده‌اند.

به گزارش خبرنگار مهر، «پایتخت ۴» به کارگردانی سیروس مقدم و الهام غفوری از انتهای هفته جاری همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان هر شب ساعت ۲۲ از شبکه یک سیما روی آنتن می‌رود.

در سکانسی از این سریال که برای نخستین بار در مهر رونمایی می‌شود، «ارسوط» مشغول درست کردن جگر است و از آنجایی که به نظر می‌رسد با «تقی» قهر است، در لفافه با او حرف می‌زند.

تقی در این سکانس از «هما» که دست او آسیب دیده، به عنوان «زن آهنی» و «... زن» نام می‌برد و «فهیمه» می‌خواهد برای او اسفند دود کند.

محسن تنابنده، احمد مهرانفر، ریما رامین‌فر، نسرین نصرتی، ژانک منگ هان، هومن حاجی عبدالهی و علیرضا خمسه از بازیگران اصلی این سریال هستند.
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
خواندن مشخصات فردي

فیلم «پریدن از ارتفاع کم» به کارگردانی حامد رجبی
مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1