برای شیروان و برای افتخارش حکیم ارد بزرگ Shirvan

این انجمن قدیمی ترین کلوپ مجازی جوانان شهر شیروان با 900 نفر عضو می باشد، کار خود را از سال 1386 آغاز نموده است . نام انجمن خود را به افتخار فیلسوف جهانی شهرمان حکیم ارد بزرگ گذاشتیم ((بزرگ شیروان)). استفاده از مطالب این انجمن با ذکر منبع بلا اشکال است
الرئيسيةمكتبة الصورجستجوگروههاي کاربرانثبت نامورود
به انجمن شهرستان شیروان ، شهر اجدادی بزرگترین فیلسوف جهان "حکیم اُرُد بزرگ" خوش آمدید . .... اینجا انجمن شیروان است قدیمی ترین تالار گفتمان خراسان شمالی با 900 نفر عضو رسمی . .... برای دانلود کتاب ها و باز شدن لینک های موجود در انجمن باید ثبت نام کنید .
ویژه
زوزه باد پاییزی، در بهار غم انگیز شیروان

انتخابات مجلس در شیروان اسفند 1394

المواضيع الأخيرة
» رونمایی از کوچک‌ترین حافظه فلش دنیا
السبت ديسمبر 31, 2016 11:17 am من طرف مصطفی گلیانی

» آیا حق امیرعبداللهیان این بود ؟
الإثنين يونيو 20, 2016 4:35 am من طرف ترگل بهادران

» استاد پرویز کردوانی شبکه خبر رو به هم ریخت !
الإثنين يونيو 20, 2016 4:19 am من طرف ترگل بهادران

» النگ و دولنگ بازی می‌کنند خیلی قشنگ
الإثنين يونيو 20, 2016 4:10 am من طرف ترگل بهادران

» حاشیه های جالب و خواندنی مجلس یادبود حبیب محبیان
الإثنين يونيو 20, 2016 4:04 am من طرف ترگل بهادران

» چالش بین مجلس و شورای نگهبان بر سر مینو خالقی آغاز شد
الإثنين يونيو 20, 2016 3:45 am من طرف ترگل بهادران

» شهر فلوجه عراق بالاخره آزاد شد
السبت يونيو 18, 2016 6:30 am من طرف ترگل بهادران

» تمجید حکیم ارد بزرگ از کار دلیرانه عبدالعلی صفاپور
السبت يونيو 18, 2016 5:57 am من طرف مصطفی گلیانی

» شیروان در انتظار ورود بزرگترین فیلسوف جهان
الثلاثاء أبريل 12, 2016 7:51 am من طرف اکرم غلامی

» Biography of the greatest philosophers of the world
الأربعاء مارس 09, 2016 11:44 pm من طرف اکرم غلامی

ورود
نام كاربر:
كلمه رمز:
ورود اتوماتيك در بازديدهاي بعدي: 
:: كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
احصائيات
تعداد کاربران ثبت نام شده: 909
جديدترين کاربر ثبت نام شده: شادی 1993

تعداد موضوعات ارسال شده توسط کاربران سايت: 5857 في 1115 موضوع
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
اکرم غلامی - 740

مصطفی گلیانی - 492

سمندر رضایی - 423

سهیل رحمانی - 355

Mahya - 347

shima niazi - 316

شراره شیروانیان - 285

akharinpanah - 279

امین قاسمی - 274

ترگل بهادران - 239

سحابة الكلمات الدلالية
access spss رانندگی زبان شیروان آشپزی افزار بیان دانلود شبکه بهشت آموزش پاتر قانون دالان کارت كتاب ماهواره مهندسی نامه اکسس گلخانه رمان اینترنت کتاب icdl

شاطر | 

نقشِ روح پدر هملت را بازی می‌کنم/ انتقام‌جویی در دانمارک

مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي اذهب الى الأسفل 
نويسندهپيام
f-mahmoodian
کاربر پرکار انجمن شماره یک شیروان
کاربر پرکار انجمن شماره یک شیروان

تعداد پستها : 74
محبوبیت : 482
آدرس پستي : Shirvan

پستعنوان: نقشِ روح پدر هملت را بازی می‌کنم/ انتقام‌جویی در دانمارک   الخميس يونيو 18, 2015 4:54 pm

وحید آقاپور در گفتگو با مهر:
نمایش ملی
شناسهٔ خبر: 2779136 - چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۰۸:۵۰
هنر > تئاتر
وحید آقاپور با اشاره با بازی در نقش روح پدر هملت در نمایش «مجلس انتقام جویی هملت» عنوان کرد در این اثر نمایشی از تکنیک های نمایش ایرانی چون نقالی و تغزیه استفاده می شود.

وحید آقاپور بازیگر تئاتر که این روزها مشغول تمرین یک تئاتر است به خبرنگار مهر گفت: نزدیک به دو ماه است که مشغول تمرین نمایش «مجلس انتقام‌جویی هملت» هستم که نوشته و کارگردانی حسین جمالی است. این نمایش بنا بود خردادماه در تالار سایه مجموعه تئاترشهر به صحنه برود اما از آنجا که سالن برای اجرا آماده نشد اجرای ما به تیرماه و بعد از شب های قدر موکول شده است.

وی درباره ویژگی های نمایش بیان کرد: قرار است بازگشایی مجدد تالار سایه با اجرای این اثر نمایشی همراه باشد. همانطور که از نام نمایش پیداست داستان درباره مجلس نمایشی بر اساس نمایشنامه هملت شکسپیر است اما نحوه تنظیم و ترتیب اتفاقات نسبت به نمایشنامه اصلی تغییر کرده است. ویژگی نمایش این است که کار براساس تکنیک های نمایش ایرانی همچون نقالی، معرکه گیری و بهره گیری از برخی تکنیک های تعزیه نوشته شده است.

این بازیگر تئاتر متذکر شد: در «مجلس انتقام جویی هملت» داستان هملت با نگاه ایرانی و شیوه بازیگری در نمایش های ایرانی به صحنه می رود. البته شخصیت‌های داستان اصلی تغییری نکرده‌اند و حتی مکان وقوع داستان هم در کشور دانمارک است اما نحوه مواجهه کارگردان و بازیگران با اثر وامدار نمایش های ایرانی است. این نمایش با نگاه متداول دنیای غرب به «هملت» شکسپیر اجرا نمی شود.

وی در پایان درباره نقشی که در این نمایش ایفا می کند و همکاری با بازیگران نمایش بیان کرد: در این اثر نمایشی نقش روحِ پدر هملت را ایفا می کنم و با هنرمندانی چون خسرو شهراز، مسیح کاظمی، ارسطو خوش رزم، بهاء مرشدی، سارا عباس پور، فربد فرهنگ، مجید رحمتی و وحید نفر همبازی هستم. حمید پورآذری نیز طراحی صحنه نمایش را برعهده خواهد داشت.
flower

کامران قدکچیان در گفتگو با مهر:
«جنون» برای اکران دوم عید فطر آماده است/ ماجرای جن‌گیری
کامران قدکچیان
شناسهٔ خبر: 2780507 - چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۰۹:۳۲
هنر > سینمای ایران
کامران قدکچیان کارگردان «جنون» اعلام کرد درخواست خود را برای اکران این فیلم به شورای صنفی نمایش داده است.

کامران قدکچیان کارگردان فیلم سینمایی «جنون» در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه برای اکران این فیلم سینمایی به شورای صنفی نمایش درخواست داده است، گفت: ترجیح می دادم «جنون» در اکران اول عید فطر نمایش داده شود، اما آثاری از قبل درخواست نمایش برای این اکران را داده بودند و جایی برای فیلم من نبود.

وی ادامه داد: اکران دوم عید فطر می تواند یکی از بهترین گزینه های نمایش نسبت به دیگر زمان های اکران باشد، به همین دلیل درخواست اکران این فیلم را برای اکران دوم عید فطر داده ایم که امیدوارم برای این فیلم در اکران دوم جا باشد.

قدکچیان تاکید کرد: داستان این فیلم در جنوب ایران و در کنار بنادر خلیج فارس رخ می دهد. در این محدوده جغرافیایی سنتی به نام «زار» وجود دارد که یکی از مراسم های جن گیری در جنوب ایران است که گروهی از مردم بندرعباس آن را باور دارند و گروهی آن را قبول ندارند.

به گفته وی، در این فیلم علاوه بر سکانس های ترسناک، حرف های اجتماعی نیز زده می شود.

میترا حجار، کامبیز دیرباز، قربان نجفی و آشا محرابی از جمله بازیگران این فیلم هستند.
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
خواندن مشخصات فردي

مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1