برای شیروان و برای افتخارش حکیم ارد بزرگ Shirvan

این انجمن قدیمی ترین کلوپ مجازی جوانان شهر شیروان با 900 نفر عضو می باشد، کار خود را از سال 1386 آغاز نموده است . نام انجمن خود را به افتخار فیلسوف جهانی شهرمان حکیم ارد بزرگ گذاشتیم ((بزرگ شیروان)). استفاده از مطالب این انجمن با ذکر منبع بلا اشکال است
الرئيسيةمكتبة الصورجستجوگروههاي کاربرانثبت نامورود
به انجمن شهرستان شیروان ، شهر اجدادی بزرگترین فیلسوف جهان "حکیم اُرُد بزرگ" خوش آمدید . .... اینجا انجمن شیروان است قدیمی ترین تالار گفتمان خراسان شمالی با 900 نفر عضو رسمی . .... برای دانلود کتاب ها و باز شدن لینک های موجود در انجمن باید ثبت نام کنید .
ویژه
زوزه باد پاییزی، در بهار غم انگیز شیروان

انتخابات مجلس در شیروان اسفند 1394

المواضيع الأخيرة
» رونمایی از کوچک‌ترین حافظه فلش دنیا
السبت ديسمبر 31, 2016 11:17 am من طرف مصطفی گلیانی

» آیا حق امیرعبداللهیان این بود ؟
الإثنين يونيو 20, 2016 4:35 am من طرف ترگل بهادران

» استاد پرویز کردوانی شبکه خبر رو به هم ریخت !
الإثنين يونيو 20, 2016 4:19 am من طرف ترگل بهادران

» النگ و دولنگ بازی می‌کنند خیلی قشنگ
الإثنين يونيو 20, 2016 4:10 am من طرف ترگل بهادران

» حاشیه های جالب و خواندنی مجلس یادبود حبیب محبیان
الإثنين يونيو 20, 2016 4:04 am من طرف ترگل بهادران

» چالش بین مجلس و شورای نگهبان بر سر مینو خالقی آغاز شد
الإثنين يونيو 20, 2016 3:45 am من طرف ترگل بهادران

» شهر فلوجه عراق بالاخره آزاد شد
السبت يونيو 18, 2016 6:30 am من طرف ترگل بهادران

» تمجید حکیم ارد بزرگ از کار دلیرانه عبدالعلی صفاپور
السبت يونيو 18, 2016 5:57 am من طرف مصطفی گلیانی

» شیروان در انتظار ورود بزرگترین فیلسوف جهان
الثلاثاء أبريل 12, 2016 7:51 am من طرف اکرم غلامی

» Biography of the greatest philosophers of the world
الأربعاء مارس 09, 2016 11:44 pm من طرف اکرم غلامی

ورود
نام كاربر:
كلمه رمز:
ورود اتوماتيك در بازديدهاي بعدي: 
:: كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
احصائيات
تعداد کاربران ثبت نام شده: 909
جديدترين کاربر ثبت نام شده: شادی 1993

تعداد موضوعات ارسال شده توسط کاربران سايت: 5857 في 1115 موضوع
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
اکرم غلامی - 740

مصطفی گلیانی - 492

سمندر رضایی - 423

سهیل رحمانی - 355

Mahya - 347

shima niazi - 316

شراره شیروانیان - 285

akharinpanah - 279

امین قاسمی - 274

ترگل بهادران - 239

سحابة الكلمات الدلالية
اینترنت گلخانه اکسس بیان پاتر ماهواره مهندسی کتاب كتاب spss قانون شبکه دانلود آشپزی نامه دالان access بهشت رمان شیروان آموزش رانندگی افزار کارت icdl زبان

شاطر | 

مجری جدید «تخت گاز» بی‌بی‌سی معرفی شد

مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي اذهب الى الأسفل 
نويسندهپيام
f-mahmoodian
کاربر پرکار انجمن شماره یک شیروان
کاربر پرکار انجمن شماره یک شیروان

تعداد پستها : 74
محبوبیت : 482
آدرس پستي : Shirvan

پستعنوان: مجری جدید «تخت گاز» بی‌بی‌سی معرفی شد   الخميس يونيو 18, 2015 4:42 pm

مجری جدید تخت گاز
شناسهٔ خبر: 2781314 - چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۹
هنر > سینمای جهان
بی‌بی‌سی نام مجری جدید برنامه «تخت گاز» را که با اخراج جرمی کلارکسون بلاتکلیف مانده بود، اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از هالیوود ریپورتر، کریس اوانز از شخصیت‌های شبکه‌های رادیویی و تلویزیونی بی‌بی‌سی به عنوان جایگزین جرمی کلارکسون معرفی شد. او که هیچ ارتباطی با کریس اوانز بازیگر نقش «کاپیتان آمریکا» ندارد، به عنوان مجری سری جدید برنامه پرطرفدار «تخت گاز» انتخاب شد.

بی‌بی‌سی دیروز با اعلام این خبر افزود: اوانز یک قرارداد سه ساله برای سری جدید این برنامه پرطرفدار امضا کرده است. همچنین گفته شده که تولید فصل ۲۳ این مجموعه ظرف چند هفته آینده شروع می‌شود و در بریتانیا و دیگر کشورها تولید خواهد شد تا از اوایل ۲۰۱۶ روی آنتن برود.

اوانز هم در بیانیه‌ای گفت بسیار هیجانزده است چون «تخت گاز» برنامه محبوبش بود و این برنامه نتیجه ذهن‌های خلاقی بود که عشق ماشین را درک می‌کردند. او در توییتر نوشت: اولین توییت به عنوان مجری «تخت گاز». می‌خواهم بگویم جرمی، ریچارد و جیمز بزرگترین هستند. و من البته برنامه صبحگاهیR۲ را ترک نمی‌کنم.

برنامه تخت گاز

کیم شیلینگلا کنترل کننده بی‌بی‌سی ۲ و ۴ نیز گفت کریس اوانز به عنوان کسی که عاشق اتومبیل است کاملا شناخته شده است و او می‌تواند این عشق را با توانایی‌های دیگرش ترکیب و ارایه کند.

جرمی کلارکسون به خاطر کتک‌کاری با تهیه‌کننده برنامه «تخت گاز» اخراج شد. این برنامه ۳۵۰ میلیون تماشاکننده در سراسر جهان و سالانه ۵۰ میلیون پوند درآمد داشت.
flower

راب راینر زندگی سی و ششمین رییس‌جمهور آمریکا را می‌سازد
راب راینر
شناسهٔ خبر: 2781208 - چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۲
هنر > سینمای جهان
وودی هارلسون در نقش «ال‌بی‌جی» رییس‌جمهور اسبق آمریکا در درامی سیاسی به کارگردانی راب راینر بازی می‌کند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از هالیوود ریپورتر، وودی هارِلسون در فیلم «ال‌بی‌جی» راب راینر در نقش لیندون بنیس جانسون از رییس جمهورهای پیشین آمریکا ظاهر می‌شود.

فیلمنامه این فیلم را جوی هارت استون نوشته و درامی درباره چگونگی خیزش این سیاستمدار است که به سی و ششمین رییس جمهوری آمریکا بدل شد. فیلمبرداری این فیلم در سپتامبر در نیواورلئان شروع می‌شود و دالاس و واشنگتن دیگر لوکیشن‌های فیلم خواهند بود.

«ال‌ بی‌ جی» بر تغییر فاحش سیاسی در زمانی تمرکز دارد که جانسون پس از گلوله‌ای که در نوامبر ۱۹۶۳ به ترور رییس جمهور کندی انجامید، به عنوان معاون رییس جمهوری جایگزین وی شد. اما او باید با تلاش‌های سیاسی و مبارزه در هر دو سو سعی می‌کرد تا هم کشور را حفظ کند و هم از جریان تاریخ ساز حقوق مدنی به سلامت عبور کند.

جانسون که به عنوان «ال بی جی» از او یاد می‌شود در سال‌های اخیر شخصیت فیلم‌های متعددی بوده و تام ویلکینسون نقش او را اخیرا در فیلم «سلما» ساخته آوا دوورنای به عنوان شخصیتی که چندان جذاب نیست، بازی کرده است. برایان کرانسون نیز نقش او را در فیلم تلویزیونی برای شبکه اچ‌بی‌او با عنوان «همه راه» بازی خواهد کرد. کرانسون پیش از این برای ایفای این نقش در برادوی در نمایشی به همین نام جایزه تونی را دریافت کرد.

راینر که از تهیه کنندگان فیلم هم خواهد بود، در این باره گفت: در دهه ۱۹۶۰ من یک جوان هیپی بودم و جانسون رییس جمهوری من بود. در آن زمان ال‌بی‌جی بیشترین هدف خشم ضد جنگ ویتنامی از سوی نسل من بود. اما هر چه زمان گذشت و درک من از روابط سیاسی رشد کرد، من توانستم متوجه شوم که او آدم خیلی متفاوتی بود. او مرد پیچیده‌ای بود، ترکیبی از یک سیاستمدار درخشان، استعدادی خام و بی‌تجربه، احساسات و تزلزل عمیق. او که از منطقه فقیر غرب تگزاس برخاسته بود به کریدورهای قدرت در واشنگتن راه یافت و از فراست درخشان سیاسی برای عبور از جنبش حقوق مدنی قرن بیستم گذر کرد.

وودی هارلسون

راینر که فیلم هایی چون «وقتی هری سالی را دید»، «عروسی پرنسس»، «با من بمان» و «میزری» را در کارنامه‌اش دارد، نامزد دریافت جایزه اسکار بهترین فیلم نیز بوده است. او سه بار نیز نامزد انجمن کارگردانان بوده و ۹ بار نامزد دریافت جوایز گلدن گلوب شده است.

راینر که پسر کارل راینر بازیگر نقش های کمدی و استل راینر بازیگر بوده، خودش در کسوت بازیگر هم در برابر دوربین قرار گرفته که مجموعه «همه در خانواده» برنده دو جایزه امی از جمله آنها بوده است. جدیدترین نقش آفرینی او در فیلم «گرگ وال استریت» اسکورسیزی بود. در این فیلم او در نقش پدر شخصیتی که لئوناردو دی کاپریو نقشش را بازی کرده، ظاهر شد.

جدیدترین فیلمی که از او راهی سینماها شد فیلم کمدی «و اینطوری همه چیز پیش می رود» با بازی مایکل داگلاس و دایان کیتون جولای ۲۰۱۳ اکران شد.

راب راینر جایزه چاپلین برای یک عمر دستاوردهای هنری را در کارنامه‌اش دارد.
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
خواندن مشخصات فردي

مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1