برای شیروان و برای افتخارش حکیم ارد بزرگ Shirvan

این انجمن قدیمی ترین کلوپ مجازی جوانان شهر شیروان با 900 نفر عضو می باشد، کار خود را از سال 1386 آغاز نموده است . نام انجمن خود را به افتخار فیلسوف جهانی شهرمان حکیم ارد بزرگ گذاشتیم ((بزرگ شیروان)). استفاده از مطالب این انجمن با ذکر منبع بلا اشکال است
الرئيسيةمكتبة الصورجستجوگروههاي کاربرانثبت نامورود
به انجمن شهرستان شیروان ، شهر اجدادی بزرگترین فیلسوف جهان "حکیم اُرُد بزرگ" خوش آمدید . .... اینجا انجمن شیروان است قدیمی ترین تالار گفتمان خراسان شمالی با 900 نفر عضو رسمی . .... برای دانلود کتاب ها و باز شدن لینک های موجود در انجمن باید ثبت نام کنید .
ویژه
حکیم ارد بزرگ
المواضيع الأخيرة
» آیا سخن گفتن از "آزادی" و "انسانیت" در این سرزمین جرم است ؟
الأربعاء ديسمبر 20, 2017 12:11 pm من طرف ترگل بهادران

» انسانیت در کلام بزرگترین فیلسوف جهان
الخميس ديسمبر 07, 2017 6:58 am من طرف امین قاسمی

» Wall of Kindness قوانین "دیوار مهربانی" از زبان حکیم ارد بزرگ
الثلاثاء نوفمبر 21, 2017 5:35 am من طرف اکرم غلامی

» بزرگترین فیلسوف جهان و سخنان بسیار زیبایش
الأحد نوفمبر 12, 2017 6:20 am من طرف اکرم غلامی

» شعری از هاتف اصفهانی
الأحد نوفمبر 12, 2017 5:56 am من طرف اکرم غلامی

» بابا افضل کاشانی کیست ؟
الأحد نوفمبر 12, 2017 5:27 am من طرف اکرم غلامی

» مسعود سعد سلمان کیست ؟
الأحد نوفمبر 12, 2017 5:17 am من طرف اکرم غلامی

» ملک الشعرای بهار کیست ؟
الأحد نوفمبر 12, 2017 5:11 am من طرف اکرم غلامی

» عکس نوشته از سخنان گرانبهای فیلسوف حکیم ارد بزرگ
الأحد نوفمبر 12, 2017 4:24 am من طرف اکرم غلامی

» رونمایی از کوچک‌ترین حافظه فلش دنیا
السبت ديسمبر 31, 2016 11:17 am من طرف مصطفی گلیانی

ورود
نام كاربر:
كلمه رمز:
ورود اتوماتيك در بازديدهاي بعدي: 
:: كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
احصائيات
تعداد کاربران ثبت نام شده: 909
جديدترين کاربر ثبت نام شده: شادی 1993

تعداد موضوعات ارسال شده توسط کاربران سايت: 5877 في 1121 موضوع
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
اکرم غلامی - 758

مصطفی گلیانی - 492

سمندر رضایی - 424

سهیل رحمانی - 355

Mahya - 347

shima niazi - 316

شراره شیروانیان - 285

akharinpanah - 279

امین قاسمی - 274

ترگل بهادران - 240

شاطر | 

روزهای پریشانی و سخت شیران شیروان

نويسندهپيام
سمندر رضایی
ناظم ارشد انجمن شماره یک شیروان

تعداد پستها : 424
محبوبیت : 1114
آدرس پستي : شهر حکیم ارد بزرگ , شهر شیرکوه ، شهر تپه 7000 هزار ساله ((شیروان))

پستعنوان: روزهای پریشانی و سخت شیران شیروان   الأربعاء يونيو 17, 2015 2:30 am

می دانید که خیلی کم برای شما همشهریان عزیزم می نویسم اما شاید امروز لازم باشد چون چه بخواهیم و چه نخواهیم وبلاگ شیران شیروان نماد جامعه مجازی شهر ماست وبلاگی که امروز به باتلاق رسیده از همه دوستان اصلیش دور شده ، چه چیزی باعث شد که شیران شیروان به اینجا برسد ؟
خانم سمانه رحمتی که با خانم ستارزاده زمانی از قله های پر عظمت وبلاگنویسی شیروان بود نظراتش را در اینباره در یکی از صفحات شیران شیروان نوشته . با خواندن متن واقعا متاسف شدم برای خودمان . من تنها از ماهک شیروان ایراد نمی گیرم چون اون پختگی رحمتی ها و گلیانی ها و ستارزاده ها را نداشت سن کم و تجربه پایین .
به ماهک دختر پاک و بی ریای همشهریمان می گویم :
ماهک جان غصه نخور ، این جامعه ماست برای اینکه دیگه هیچوقت بازی نخورید تنها به هدف فکر کن هدف همه ما معرفی شهرمان در عرصه جهانی است و حکیم نماد ماست حکیم قلب و روح همه ماست . از همان روزی که بیانیه جوانان دانشجو را برداشتی قلبم لرزید .
ماهک ما همه کنارت هستیم و خواهیم بود حتی اگر برایت نظر نگذاریم ! ... gool

سمانه رحمتی :
انتقاد
شیران شیروان از قدیم یک سایت منتقد بوده اما شما نقد رو گذاشتید کنار و مداوم تشویق می کنید و یا حمایت !
و بارها هم دیده اید که این روش جواب نمی دهد . همان کسانی که شما برایشان دست می زنید با غرور تمام سنگ روی یختان می کنند . بعد میروند هزینه کل یه نشریه در پیت رو می دهند تا انتشارش ادامه پیدا کنه آنهم نشریه ایی که خودش بدنبال نماینده دیگری است ماهک جان اینها بدنبال دوستانشون نیستند اینها برای شما ارزشی قائل نیستند اینها می خوان از شما یه بازیچه بسازن برای مسیر و هدف خودشون ، هر موقع هم که احساس کردند کارشون تموم شده مثل یه دستمال کاغذی کثیف پرتت می کنند یه طرف دیگه .
ببینید چطور از خبرنگاران حمایت کردند ! من هم مثل خیلی از دوستان دیگه شوکه شدم .
الان اینها از سایتی که به سرعت با گذاشتن مطالب جدید سفر هیئت دولت به شیروان و مراسم کلنگ زنی راه آهن رو از بالای صفحه هاتشون برداشته رو بیشتر از شما دوست دارن . خانم ماهک خواهش می کنم نام شیران شیروان رو خراب نکنید . و از این به بعد بپرسید :
اینها به جز برنامه های اصلی خودشون چه کاری در جهت معرفی درست حکیم ارد بزرگ انجام دادند ؟
ورود حکیم که بی خبرانه بود ،حکیم که در شیروان جلسه با مردم نداشتن، حاضر به اعلام روز دوستی پنجشیر و شیروان که نشدند ، یه تابلو نیم متری که اول شهر نزدند شما بپرسید اصلا اینها چه کردند ؟
چقدر ما باید خفت بکشیم فقط یه بنر در شیروان ببینیم که آنهم برای هیئت دولت و خوش آمد آنها باشه که عکس حکیم رو داشته باشه ! یعنی کارکرد فعالان دنیای مجازی قد یه بنر دومتریه ؟
یعنی دیگه تموم شد ؟
ما دیگه عکس حکیم رو نمی بینیم تا سفر بعدی هیئت دولت ؟!

خانم ماهک من به خاطر نزدیک شدن شما به دستگاه نماینده از شما خیلی رنجیدم این رو همه می دانند من ازت می پرسم مگر ما زمان حسین نژاد اسم خیابانی رو تونستیم بکنیم حکیم ارد بزرگ ؟ مگر ما تونستیم اول شهر تابلو بزنیم به شهر حکیم ارد بزرگ خوش آمدید ؟ مگر ما تونستیم از حکیم دعوت کنیم بیان در میان مردم شهر سخنرانی کنند ؟
نه ما نتونستیم برای همین گفتیم آقای حسین نژاد خوب نیست و سعی خودمون رو هم کردیم که دیگه رای نیاره
حالا شما به من بگو کدام یک از خواسته های ما امروز پس از سه سال از نماینده فعلی ما تونستیم به خواسته های خودمون برسیم ؟ به کدومشون رسیدیم ؟ خوب بگو ؟ یکیشون رو مثال بزن ؟
فقط دو سفر چند ساعته داشتن که خودش همش تبلیغ بوده برای این آقایون یه کلمه هم در بین مردم شیروان حکیم حرف نتونسته بزنه
می بینی ؟
پس شرایط نسبت به دوره قبل هیچ فرق که نکرده بدتر هم شده ما اونوقت یه شیران شیروان قوی داشتیم که الان بیمار شده
ما خیالمون راحت بود که با کسانی مواجه هستیم که اصلا با ما همراه نیستند اما الان چی ؟
تفرقه
و اینکه خیلی از ماها هدف اصلیمون رو فراموش کردیم
ازت خواهش می کنم برگرد و مطالب قدیمی ما رو بخون
و ببین چقدر شرایط بد و بدتر شده
حالا هم دیر نشده بیا و خط مشی درست رو در پیش بگیر و دیگه هم به وعده و وعید اینها توجه نکن . خواسته های جوانان شیروان که حالا خیلی هاشون میانسال شده اند را از یاد نبر و به همین شکل جلو برو
شما نیازی به این و آن نداری
شیران شیروان با نسل امروز و افکار عمومی در ارتباط هست و این مهمه .
این را بفهم و دیگه دست از تشویق های بی مورد و کذایی هم بردار

بخش نظرات شیران شیروان :
http://shiraneshirvan.blogsky.com/1394/03/25/post-77

خواندن مشخصات فردي
امین قاسمی
محبوبترین عضو انجمن شماره یک شیروان
محبوبترین عضو انجمن شماره یک شیروان

تعداد پستها : 274
محبوبیت : 2464
روز تولد : 1984-05-03
آدرس پستي : Shirvan

پستعنوان: رد: روزهای پریشانی و سخت شیران شیروان   الأربعاء يونيو 17, 2015 1:37 pm

دوست خوبم رضایی
آنچه اتفاق افتاد عبرت آموز بود 
ماهک در شیران شیروان ، بارها به عزیزی عنوان محبوبترین نماینده بعد از انقلاب رو داد ؟

از خودم می پرسیدم : چرا ؟ ماهک چرا از عزیزی این همه تعریف می کند ؟ مگر او چه فرقی با حسین نژاد یا آفریده دارد به ما بگوید عزیزی چه قدم خیری در جهت تجلیل از حکیم ارد بزرگ برداشته و به کدام یک از خواسته های فعالان دنیای مجازی شیروان عمل کرده ؟

آیا مجسمه اسطوره شیروان را در شیروان نصب کرده ؟ و آیا از شورای شهر خواسته خیابانی را به نام حکیم کنند ؟ یا در جلسه ایی در مجلس به خاطر مسدود شدن اشتباه برخی از سایت های مدافع حکیم اعتراض کرده و یا حکیم را برای سخنرانی در شیروان دعوت کرده ؟ آیا فکری به حال تابلوی ورودی شیروان کرده : که به شهر بزرگترین فیلسوف تاریخ ایران حکیم ارد بزرگ خوش آمدین و این تابلو رو گذاشته ؟ 

خانم ها و آقایان عزیزی هیچکدام از این کارها رو نکرده

حکیم ارد بزرگ حتی اسمش درست در سایت نماینده مجلس نمی آید یه بار تو بحث عیادت از حکیم که توسط استاد علی باقری رخ داد نوشته مجتبی شرکا معروف به حکیم ارد بزرگ یه بار دیگه هم توی بحث شرکت کنندگان همایش فرهیختگان اسم چارتا آدم دولتی رو گذاشته اول مطلب ته تهش ، آخرش هم نوشته حکیم ارد بزرگ . توجه کنید آخررررش
این جایگاه بزرگترین شخصیت تاریخ شیروان و بزرگ شهر ما در سایت عزیزی هست

دوستان مگر ما از آقایان نماینده در این ده سال گذشته چه خواسته ایم که این قدر به ما مردم شیروان کم لطفی می کنند

اینکه خواسته ایم از نماد و سمبول شهرمان یاد کنند تا شیروان معرفی شود چیز زیادی بوده ؟
الان تازه داره شیروان معرفی میشه آنهم به خاطر اینکه ما آن را با نام حکیم گره زده ایم هنوز که هنوزه ایرنا می نویسه شیروان شهری است در نزدیکی بجنورد

آقای خبرنگار اینو ننویس خواهر من توهین نکن

بنویس شیروان شهر اجدادی بزرگترین فیلسوف تاریخ ایران است

خانم و آقای خبرنگار به شهرت ظلم نکن بزار اینطوری شیروان با توان مندی بومی خودش معرفی بشه

مگر در همه جا  در زندگینامه حکیم اسم شیروان نیست ؟ پس چرا این قدر به شیروان ما این خبرنگاران اجحاف می کنند .
این آقای نماینده از همین هایی که هستند حمایت می کنه و یا لاپوشانی و ما که نشنیدم حتی یه بار اینها رو مورد خطاب قرار بده

9 ماه دیگه انتخابات مجلس هست دوستان عزیزم و بخصوص شیران شیروان که روزی 6000 هزار نفر بازدید کننده داره باید مراقب باشیم دیگه اشتباه نکنیم

خواسته های ما مشخصه
چه این نماینده کاری بعد از 3 سال بکنه و چه نماینده بعدی بیاد
در هر صورت می پرسیم خواسته های ما باید برآورده بشه این یک خواست مردمی هست شما هم موظف هستید انجام دهید هیچ منتی هم به سر مردم نگذارید

جالبه آن آقا در مطلبش نوشته بروید نظر سنجی کنید پیشنهاد خوب و کارشناسی بدهید تا بتوانید بازوی توانمند مدیران باشید !!!!
جواب این آقا این است همشهری عزیز ، مدیران باید نظرات مردم را به انجام برسانند آنها بازوی مردم هستند جالبه به گونه ایی مطرح می کند که گویا خانی بر مجلس نشسته و ما فقط می توانیم دم گوشش مشاوره بدهیم . خیر گذاشت آن زمان امروز مدیران خدمتگزاران مردم هستند نه اربابان آنها . این را هیچ وقت از یاد نبرید .
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
خواندن مشخصات فردي
Mahya
عضو ارشد انجمن شماره یک شیروان

تعداد پستها : 347
محبوبیت : 667
روز تولد : 1985-01-05

پستعنوان: رد: روزهای پریشانی و سخت شیران شیروان   الأربعاء يونيو 17, 2015 3:13 pm

من از اولش هم با خط مشی شیران شیروان با مدیریت ماهک موافق نبودم چون در شهر ما آقایان عادت دارند وقتی حق مردم رو زمانی بهشون بدن که داد و بیداد می کنند فریاد می کشند . این آقایون با  تشویق و رفتار با دیسیپلین اصلا نگاه هم به صورت مردم نمی کنن .
حکیم بزرگ جمله بسیار زیبا و عمیقی در کتاب سرخ دارند ایشون می فرمایند : با آدمهای کوچک نمی توان کارهای بزرگ کرد .
ما برای شیروان نیاز به آدم بزرگ داریم خواسته های مردم شیروان در اینترنت مالی و اقتصادی نبود ما فقط حرمت برای شیروان و بزرگش خواستیم ما گفتیم چرا یک خیابان اسم حکیم ارد بزرگ نیست ؟ چرا مجسمه حکیم نیست ؟ چرا یه ساختمان معمولی دولتی مثل فرهنگسرا اسمش حکیم ارد بزرگ نیست ؟ ما گفتیم چرا حکیم یه ساعت در شیروان برای ما سخنرانی نمی کند ؟ چرا سایت های طرفدار حکیم یه شبه توسط یه سری آدم کج فهم بسته میشه و نماینده ما یه کلمه نمی پرسه چرا این رفتار اشتباه رو دارن ؟ ما می گیم چرا حکیم ارد بزرگ یه بار به کمیسیون اجتماعی مجلس دعوت نشد تا حداقل نظرات خودش رو به اعضای کمیسیون بده ؟ حال آنکه هر جوجه بازیگر و کارگردانی اونجا هست یک خلبان هست ! اما بزرگترین فیلسوف تاریخ ایران نیست !

این مواردی که ما خواستیم هیچکدام به خزانه دولت و آقایون آسیب نمی زنه فقط حرمت برای بزرگ شهرمونه
گفتیم نسل ما با حکیم احساس عظمت می کنه همانگونه که اردبیلی ها به علی دائی و اصفهانی ها به فرشچیان و کرمانشاهی ها به شهرام ناظری و ... پس لازمه از حکیم تجلیل بشه در شهر اجدادیش

اما

اما جواب ما همیشه چیز دیگری بوده

همش سفسطه و مغلطه

عزیزی هم همان راه حسین نژاد را رفت

تا نفر بعدی چکار کند ...

دانیال شیروان
کاربر پرکار انجمن شماره یک شیروان

تعداد پستها : 94
محبوبیت : 1991
روز تولد : 1994-11-02
آدرس پستي : شیروان ، خیابان سعدی

پستعنوان: رد: روزهای پریشانی و سخت شیران شیروان   الأربعاء يونيو 17, 2015 3:51 pm

از وقتی ورزش رو شروع کردم تا به امروز که به سکوی قهرمانی رسیدم همیشه آرزوم این بوده که مدال قهرمانی رو بزرگ شیروان به دور گردنم بندازن و دستشون رو بگیرم و من عکس یادگاری اون رو بزنم به دیوار اتاقم . کنار عکس پدری که در بچگی از دستش دادم از اون به بعد به همه بگم این عکس رو با افتخار جهانی شهرمان حکیم ارد بزرگ موقعی که قهرمان شدم گرفتم . با این که تو فقر بزرگ شدم اما این فکر همیشه به من انرژی داد و می ده الان 20 سالمه و چند بار برای این شهر رفتم روی سکو . اما این آرزو برآورده نشد که نشد
هر بار یه آدم ... هیچ عکسی از قهرمانی هام روی دیوار نیست
وقتی مطالب شما دوستان رو می خونم می بینم چه کسانی باعث شده اند آرزوی هزاران جوان مثل من هیچوقت آرزشون برآورده نشه . درسته من پدر نداشتم اما حکیم پدر معنوی منه 6 ساله با یه آرزو زندگی کردم خانم ستارزاده حتما باید یادشون بیاد براشون نوشتم که من یه روزی عکس قهرمانیم رو با حکیم محبوبمان برای اینکه در سایتتون بزارین براشون می فرستم . اما امروز سایت خانم ستارزاده مسدود شده من هم که به آرزوم نرسیدم
یعنی حرف های ما جرم بود ؟ آرزوهای ما بد بود ؟ چرا سرنوشت ما با ما اینکار را کرد ؟ چرا هر کسی آمد در شهر ما شد پادشاه و ما رو فراموش کرد ؟ من دوستان ورزشکارم رو جمع کردم تا اولین رای زندگیم رو به اسم آقای عزیزی بندازم به صندوق و امروز مثل ... پشیمونم .
مهیا خانم زندگی با ما خوب تا نکرد .
اما نباید پایان آرزوهای خوب ، بد می شد اما نمی دونم چرا با ما اینکار رو کرد .

خواندن مشخصات فردي
shima niazi
شخص شماره دو انجمن شیروان شیروان

تعداد پستها : 316
محبوبیت : 654
روز تولد : 1985-11-06
آدرس پستي : شیروان

پستعنوان: رد: روزهای پریشانی و سخت شیران شیروان   الأربعاء يونيو 17, 2015 6:52 pm

به نکات خوبی اشاره کردید من الان که نظر شما دوستان رو می خوندم یه لحظه احساس کردم ما بر گشتیم به همان شرایط چند سال پیش و اواخر دوران حسین نژاد
همان زمان که این بحث ها اوج گرفت
سال آخر پادشاهی نماینده پیشین بود و هیچ کسی فکر نمی کرد ایشون بزودی برای همیشه صندلی مجلس رو از دست می ده
من نمی دانم فدرت چرا اینطوری است آدمها قبل از رسیدن به آن میگن ما از جنس خود شما هستیم  Rolling Eyes silent
ما می آییم تا شیروان را توسعه دهیم ما به جوانان بها می دهیم ما همه مشکلات اجتماعی ، فرهنگی و اقتصادی این نسل را می شناسیم و .... Rolling Eyes silent Exclamation
اما همین که به قدرت می رسند دیگه داستان میشه یه چیز دیگر
جوانان دیگه میشن غریبه affraid
همه آدمها میشن بازیچه و ابزار No cat
رویاهای یک نسل میشه باد هوا No cat
و دوباره گوش ها ناشنوا میشن No cat
ما جوانان شیروان می پرسیم مگر در شیروان بالاتر از نماینده هم داریم ؟
چطور خواسته های به حق ما نادیده گرفته شده این مدت ؟ pale
ما چند ساله از دکتر عزیزی حمایت کرده ایم تو همین اینترنت مداوم عکس هاش رو گذاشتیم و ازش تبلیغ کردیم
حالا دکتر برای ما چه کرد؟ delshekasteh Mad
برای آرزوهای ما چه کرد؟ delshekasteh Mad
این موارد رو دوستان یک به یک گفتن پس نیازی به تکرار نیست .
کاش دکتر از کاخ فرمانروایش می آمد بیرون و حرف ما رو می شنید .
هر چند دیگه دیر شده با هر کسی صحبت می کنم میگه دکتر عزیزی فقط حرف زد و حرف در عمل کاری برای شیروان نکرد
اولا وقتی این حرفها رو می شنیدم سرخ می شدم بهم بر می خورد اما الان به نشانه تایید سرم رو هم ت... می دم
آره دکتر عزیزی در مورد خواسته های ما جوانان جهان مجازی حتی حرفش رو هم نزد چه برسه به کم کاری ...! albino No
خواندن مشخصات فردي
farhad
کاربر رسمی انجمن شماره یک شیروان

تعداد پستها : 110
محبوبیت : 1444
روز تولد : 1976-06-07

پستعنوان: رد: روزهای پریشانی و سخت شیران شیروان   الأربعاء يونيو 17, 2015 8:04 pm

چو من زکسوت هستی ترآمده‌ست حباب
به قدر پیرهن از خود برآمده‌ست حباب
جهان نه برق غنا دارد و نه ساز غرور
عرق‌فروش سر و افسر آمده‌ست حباب
هزار جا گره اعتبار شق کردیم
به خشم ما همه دم‌گوهرآمده‌ست حباب
کسی به ضبط عنان نفس چه پردازد
سوارکشتی بی‌لنگر آمده‌ست حباب
به این دو روزه بقا خودنمای وهم مباش
به روی آب تنک کمتر آمده‌ست حباب
به نام خشک مزن جام تردماغی ناز
ز آبگینه هم آخر برآمده‌ست حباب
به فرصتی‌که نداری امید مهلت چیست
درون بیضه برون پر برآمده‌ست حباب
ز احتیاط ادبگاه این محیط مپرس
نفس‌گرفته برون در آمده‌ست حباب
طرب پیام چه شوقند قاصدان عدم
که جام برکف وگل بر سر آمده‌ست حباب
مکن ز خوان‌کرم شکوه‌،‌گر نصیبت نیست
که در محیط نگون ساغر آمده‌ست حباب
ز باغ تهمت عنقاگلی به سر زده‌ایم
به هستی از عدم دیگر آمده‌ست حباب
نفس متاعی بیدل در چه لاف زند
به فربهی منگر لاغر آمده‌ست حباب
بیدل دهلوی

کاش نفس
ما را آنقدر از انسانیت به دور نمی کرد
کاش نام بزرگ شهرمان را به بزرگی یاد می کردید
نه به حرف
که این حرف را طوطی هم توان گفتن دارد
در عمل
همانگونه که دوستان می گویند
هر چند عمر چون حباب است و ما بازیگر همیشگی نیستیم .

اکرم غلامی
ژنرال انجمن شماره یک شیروان

تعداد پستها : 758
محبوبیت : 1861
روز تولد : 1982-06-24
آدرس پستي : زادگاه اجداد حکیم ارد بزرگ (بزرگترین فیلسوف تاریخ ایران) و بزرگ شیروان

پستعنوان: رد: روزهای پریشانی و سخت شیران شیروان   الأربعاء يونيو 17, 2015 10:54 pm

دوستان به عنوان قدیمی ترین وبلاگ نویس شیروان خواهش می کنم بحث را به هیچ وجه شخصی نکنید

آقای دکتر عزیزی می تواند یک شخصیت بسیار دوست داشتنی باشد مثل حسین نژاد ما با شخصیت این افراد کاری نداریم

آنچه به آن معترض هستیم این است که چرا اینها در دورانی که قدرت را از مردم به امانت گرفتند در جهت خواسته های آنها حرکت نکردند مردم شیروان از این آقایان بارها و بارها خواستند برای رشد و پیشرفت شیروان و ایجاد انگیزه در بین نسل جوان شیروان از افتخار جهانی شهرمان به درستی تجلیل شود .

شرایطی مهیا شود که مردم حکیم بزرگشان را از نزدیک در شیروان ببینند . نام خیابانی از شیروان بشود حکیم ارد بزرگ و تابلویی در دو سوی شیروان در ورودی های آن نصب شود و به ماشین های عبوری گفته شود اینجا سرزمین بزرگترین فیلسوف جهان است تا بدانند اینجا یک شهر غبار گرفته در حاشیه نیست . ما از آنها خواستیم مجسمه حکیم را بسازند . و از این دست مواردی که هیچکدام نه در دوره حسین نژاد و نه در دوره عزیزی انجام نشد .

ما پس به عملکرد کاری آنها اعتراض داریم و این حق ماست که از حقوق خودمان دفاع کنیم . در مورد آقای مهندس نبی زاده هم می خواهم چند خطی بنویسم

آقای نبی زاده حرفش با حرف ما یکی بوده و هست غمخوار شهرمان هست و شنیده ایم دوبار هم که حکیم به شهرمان آمده به خاطر دعوت ایشان بوده اما نکته مهم در اینجا این است که ما اصلا بحث شخصی نداریم سلام و علیک خوب با حکیم و ما که دلیلی نمی شود ما خواسته های به حق نسل خودمان را نادیده بگیریم . آقای نبی زاده مسئول دفتر آقای دکتر عزیزی هستند و ما از ایشان این انتظار نه چندان بزرگ را داشته ایم که در طی این حداقل یک سال اخیر حرفمان را به گوش نماینده (اگر اصلا اینترنت را نمی بینند) برسانند و ما از آقای نبی زاده توقع نداریم که با ما به خاطر شرایط بد امروز هم صدایی کند ما می خواهیم خواسته هایمان انجام شود . ایشان مسئول دفتر قوی ترین فرد شیروان است پس با این جایگاه رفیع به راحتی می توانستند دغدغه های نسل ما را به نماینده بگویند.
البته شاید هم گفتند و آقای نماینده صلاح ندانسته اند هیچ کدام از خواسته های ما به انجام رسد . بگذریم این قدر طی این ده ساله همین حرف ها را زده ایم که حقیقتا خسته شده ایم . امیدواریم در این شهر یک گوش شنوای اهل عمل پیدا کنیم امیدواریم .

انسان باش و بمان ... که جهان میزبان و شاد از وجود توست. حکیم ارد بزرگ

سنندج، شهر سنندج، شهرستان سنندج، استان کردستان سنندج، مرکز استان کردستان سنندج، حکیم ارد بزرگ، حکیم ارد بزرگ سنندج، شیروان، دره شاه جهان، بزرگترین آرزوی اُرُد چیست ؟

به یاد بیاوریم که انسانیم و انسانیت ، مهمترین چیزی است که از ما انتظار می رود. حکیم ارد بزرگ
خواندن مشخصات فردي
akharinpanah
عضو رسمی انجمن شماره یک شیروان

تعداد پستها : 279
محبوبیت : 308
روز تولد : 1996-02-03

پستعنوان: رد: روزهای پریشانی و سخت شیران شیروان   الأربعاء يونيو 17, 2015 11:59 pm

اگر حکیم واقعا در همان 24 فروردین خدای نکرده فوت می کردند همین هایی که از عملکردشون انتقاد می کنید می شدند صاحب عزا و احتمالا هم نام خیابان بزرگی می شد حکیم ارد بزرگ و مجسمه حکیم ساخته می شد و هم قبر و آرامگاهی بزرگ در شیروان براشون ساخته بودند . اول شهر هم تابلو می ذاشتن
خواندن مشخصات فردي
ارسلان فیروزی
کاربر فعال انجمن شماره یک شیروان
کاربر فعال  انجمن شماره یک شیروان

تعداد پستها : 37
محبوبیت : 489
روز تولد : 1983-06-12

پستعنوان: رد: روزهای پریشانی و سخت شیران شیروان   الخميس يونيو 18, 2015 1:59 am

ما مردم شیروان حکیم ارد بزرگ رو دوست داریم
هر چند شما خوشتون نیاد و ایشان را کتمان کنید
اصلا مهم نیست
بزرگ شیروان در دل تک تک ما بوده و خواهد بود .

خواندن مشخصات فردي
zahra sedaghat

تعداد پستها : 128
محبوبیت : 625
آدرس پستي : شیروان خیابان دانش

پستعنوان: رد: روزهای پریشانی و سخت شیران شیروان   الخميس يونيو 18, 2015 1:05 pm

سلام به همه
من دو تا انتقاد به عملکرد خودمان دارم که احساس می کنم باید گفته بشود :

1- هیچوقت چیزهایی رو که می خواهیم مدون نکردیم و به ترتیب شماره اعلام ننمودم .

2- همیشه راه گریز برای کسانی که از آنها چیزی خواستیم باقی گذاشتیم مثلا در موقع رودرروی با شورای شهر سابق گفتیم نامگذاری به نام حکیم ارد بزرگ و سه ، چهار اسم دیگه از جمله استاد منوچهر لطیف و ... و دیدید که نام گذاری به نام آنها شد و حکیم را حذف کردند و آخرش هم گفتن که ما به پیشنهاد وبلاگ نویسان عمل کردیم ! مقصر اصلی خود ما بودیم نباید در کنار نام حکیم ، اسم دیگری می گذاشتیم . تا مسئولین راهی برای شانه خالی کردن از مسئولیت نداشته باشند .

ایران , تو را دوست دارم
خواندن مشخصات فردي
ترگل بهادران

تعداد پستها : 240
محبوبیت : 846

پستعنوان: رد: روزهای پریشانی و سخت شیران شیروان   الخميس يونيو 18, 2015 2:41 pm

با نظر دوست خوبم زهرا صداقت کاملا موافقم و این اشکال به ما وارد بوده چون به شکل جمعی در مورد موضوعات صحبت می کردیم متاسفانه خیلی از موارد در بین بحث ها گم می شدند و ما به اینجا رسیدیم که گاهی به قول اکرم غلامی خسته میشیم از این که یه حرف رو باید چند بار بزنیم من در این نظر جمع بندی از خواسته هامون رو می نویسم اگر موردی کم یا زیاد بود شما دوستان اصلاح بفرمایید :

ما جوانان شیروان فعال در فضای مجازی از مدیران محترم شهرمان می خواهیم در جهت معرفی هر چه بیشتر شیروان و توانمندی های آن و ایجاد انگیزه و غرور در نسل جوان آن موارد زیر را به انجام برسانند :

1- در دو ورودی شهر شیروان تابلویی با این مضمون نصب نمایند : به شهر شیروان ، شهر بزرگترین فیلسوف تاریخ ایران ((حکیم ارد بزرگ)) ، خوش آمدید .

2- خیابانی را به نام "حکیم ارد بزرگ" نامگذاری نمایند .

3- مجسمه ایی از حکیم ارد بزرگ ساخته و در یکی از میادین شهرمان نصب نمایند .

4- شرایط دیدار مردم شیروان با حکیم بزرگ شهرشان و سخنرانی ایشان در شیروان فراهم شود .

اگر مورد دیگری هم هست دوستان اعلام کنید

در ضمن پیشنهاد می کنم لینک "ارتباط با ما" در پایان همین جمع بندی وقتی نهایی شد آقای گلیانی و یا خانم نیازی بگذارند تا اگر نماینده فعلی و اعضای شورای شهر به خواسته های ما همچنان توجه نکردند کاندیداهای آینده مجلس و شورای شهر از طریق آن به ما اطلاع دهند که متعهد به پیگیری خواسته های ما هستند آنوقت مدیران انجمن هم به طور خصوصی پیغام می گذارند که ما باید چکار کنیم . و اینطوری تکلیف ما هم روشن می شه و می دانیم که در انتخابات پیش رو از کدام شخص و جریان باید حمایت کنیم .
خواندن مشخصات فردي
f-mahmoodian

تعداد پستها : 74
محبوبیت : 482
آدرس پستي : Shirvan

پستعنوان: رد: روزهای پریشانی و سخت شیران شیروان   الخميس يونيو 18, 2015 4:19 pm

ترگل بهادران نوشته است:

1- در دو ورودی شهر شیروان تابلویی با این مضمون نصب نمایند : به شهر شیروان ، شهر بزرگترین فیلسوف تاریخ ایران ((حکیم ارد بزرگ)) ، خوش آمدید .

4- شرایط دیدار مردم شیروان با حکیم بزرگ شهرشان و سخنرانی ایشان در شیروان فراهم شود .

ترگل جان متن شما بسیار خوبه

اما برای مسئولین شهرمان واقعا متاسفم
متاسفیم که کار را به جایی رسانده اند که افکار عمومی برای آنها برنامه رسمی ارایه دهند
متاسفیم که وظایفشان را ما باید یادآوری کنیم
متاسفیم که برای افکار عمومی ذره ایی ارزش قائل نیستند
متاسفیم که در عصر ارتباطات باید حرفمان را صدهزار بار در طی 10 ساله گذشته تکرار کنیم
متاسفیم که مدیران شیروان به جای آنکه پیشرو باشند خود را از عوامترین مردم شیروان هم عوامتر گرفته و دست روی دست می گذارند و کاری نمی کنند
متاسفیم برای خودمان که چنین مدیرانی داریم
خواندن مشخصات فردي
سهیل رحمانی

تعداد پستها : 355
محبوبیت : 425
روز تولد : 1978-04-04
آدرس پستي : شهر شیران ایران شیروان

پستعنوان: رد: روزهای پریشانی و سخت شیران شیروان   الخميس يونيو 18, 2015 7:40 pm

ببینید مشکل اینجاست که ما در بین مدیران نگاه کلان به آینده شیروان نمی بینیم اینکه فلان راه آسفالت شود و فلان پروژه خدماتی به انجام رسد همه خوب است اما اینها فقط ما را در همین جایی که هستیم حفظ می کند حتی راه آهن و حتی جاده اسفراین شیروان ، اینها نمی توانند از شیروان یک الگوی جهانی بسازند الان شهر های بسیاری هستند که هم فرودگاه بین المللی دارند هم چند جاده اصلی به اینور و آنور دارند و هم مردم تحصیل کرده اما امروز در شرایط معمولی بسر می برند . چیزی که ما مردم از شهرمان انتظار داریم شهری در حد و اندازه های بین المللی و حکیم جهانی ماست . برای این کار آدم کلان نگر و با دیدی عقاب گونه نیاز داریم . اینکه نماینده به این روستا و آن روستا برود با ترک ترکی و با کرد کردی حرف بزند خوب است اما اینها شیروان را در عرصه جهانی مطرح نمی کند . به خواسته های ما فعلان فضای مجازی نگاه کنید :

نظر فعالان دنیای مجازی شیروان نوشته است:
1- در دو ورودی شیروان تابلویی با این مضمون نصب نمایند : به شهر شیروان ، شهر بزرگترین فیلسوف تاریخ ایران ((حکیم ارد بزرگ)) ، خوش آمدید .
شماره 5 و 6 آن را هم که دوستان فراموش کرده اند

نقل قول :
5- روز دوستی شیروان و پنجشیر در 18 شهریور (روز شهادت احمد شاه مسعود دوست حکیم ارد بزرگ)
6- روز گرامیداشت حکیم ارد بزرگ و علامه اقبال لاهوری در 6 دیماه (روز شهادت بینظیر بوتو که به اندیشه های حکیم ارد بزرگ باور داشت).

ما به اینجا رسیده ایم که با انجام این خواسته ها در درجه اول خود مردم شیروان باوری جهانی می یابند و در درجه دوم دنیا به شیروان به عنوان شهر فلسفه و حکمت نگاه خواهد کرد آیا شما می دانید پر بیننده ترین موزه ایران ، موزه حکیم فردوسی است ؟ آیا می دانید بیشترین آمار بازدید از نیشابور به خاطر حکیم خیام است ؟ چرا ما موزه حکیم ارد بزرگ در شیروان نداشته باشیم چرا ما از منزلت جهانی حکیم در شیروان بهره نمی گیریم . به قول خانم غلامی این حرفها بیش از یکدهه است که بارها گفته شده و کسی نشنیده .
من با نظر خانم بهادران موافقم و هر کسی را که آقای گلیانی و خانم نیازی بفرمایند که پیگیر خواسته های ما خواهند بود را در حد توان خود و خانواده ام حمایت می کنم .

رمضان جعفرزاده شیروان

تعداد پستها : 56
محبوبیت : 401

پستعنوان: رد: روزهای پریشانی و سخت شیران شیروان   الخميس يونيو 18, 2015 11:18 pm

خانم محمودیان می گوید : نوشته است:
برای مسئولین شهرمان واقعا متاسفم
متاسفیم که کار را به جایی رسانده اند که افکار عمومی برای آنها برنامه رسمی ارایه دهند
متاسفیم که وظایفشان را ما باید یادآوری کنیم
متاسفیم که برای افکار عمومی ذره ایی ارزش قائل نیستند
متاسفیم که در عصر ارتباطات باید حرفمان را صدهزار بار در طی 10 ساله گذشته تکرار کنیم
متاسفیم که مدیران شیروان به جای آنکه پیشرو باشند خود را از عوامترین مردم شیروان هم عوامتر گرفته و دست روی دست می گذارند و کاری نمی کنند
متاسفیم برای خودمان که چنین مدیرانی داریم

این مواردی که خانم محمودیان فرمودند عین حقیقته و حرف دل من هم هست باید تاسف خود به حال شیروان که جوانانش باید هزاران ساعت وقت بگذارند تا به مدیرانشان آموزش بدهند این واقعا زجر آوره

چرا ما باید اینها را دسته بندی کنیم و بگیم

چرا کسانی که مدیر شهر هستند خودشون انجام نمی دن

خیلی بده خیلی
خواندن مشخصات فردي
shima niazi

تعداد پستها : 316
محبوبیت : 654
روز تولد : 1985-11-06

پستعنوان: رد: روزهای پریشانی و سخت شیران شیروان   الخميس يونيو 18, 2015 11:55 pm

سهیل رحمانی نوشته است:
ما به اینجا رسیده ایم که با انجام این خواسته ها در درجه اول خود مردم شیروان باوری جهانی می یابند و در درجه دوم دنیا به شیروان به عنوان شهر فلسفه و حکمت نگاه خواهد کرد آیا شما می دانید پر بیننده ترین موزه ایران ، موزه حکیم فردوسی است ؟ آیا می دانید بیشترین آمار بازدید از نیشابور به خاطر حکیم خیام است ؟ چرا ما موزه حکیم ارد بزرگ در شیروان نداشته باشیم چرا ما از منزلت جهانی حکیم در شیروان بهره نمی گیریم . به قول خانم غلامی این حرفها بیش از یکدهه است که بارها گفته شده و کسی نشنیده .

از همه نظرات دوستان و بخصوص این بخش از صحبت های آقای رحمانی واقعا متشکرم چون همه صحبت های شما اعضای انجمن شیروان باعث روشنگری افکار عمومی و حساسیت هر چه بیشتر آنها نسبت به دغدغه هایی است که ما سالهاست که مطرح می کنیم و کسی از مدیران شهرمان به آن توجه نکرده است .

انجمن شیروان با بیش از 900 عضو همیشه در جهت رشد فرهنگی شهرمان شیروان تلاش کرده و بعد از این نیز خواهد کرد

بزرگترین جامعه مجازی شهر شیروان از نماینده فعلی مجلس و اعضای شورای شهر شیروان می خواهد به نظرات ما توجه مبذول دارند .

شهر ما رشد نخواهد نمود مگر با احساس خود باوری و داشتن روحیه و انگیزه توانا شدن و از این روست که باید به توانمندی های شهر خود ببالیم و آن را به همگان اعلام کنیم . شیروان سرزمین اجدادی بزرگترین فیلسوف تاریخ ایران است چرا از این پتانسیل مهم تا کنون غفلت شده است . چرا با ارج نهادن به مقام حکیم جهانی شیروان ، برای نسل امروز الگویی مناسب ، برای جهت رشد و پیشرفت معرفی نمی کنیم .

انجمن شیروان پیشنهاد می کند موارد زیر انجام شود :
1- در دو ورودی شیروان تابلویی با این مضمون نصب نمایید : به شهر شیروان ، شهر بزرگترین فیلسوف تاریخ ایران ((حکیم ارد بزرگ)) ، خوش آمدید .
2- خیابانی را به نام "حکیم ارد بزرگ" نامگذاری نمایید .
3- مجسمه ایی از حکیم ارد بزرگ ساخته و در یکی از میادین شهرمان نصب نمایید .
4- شرایط دیدار مردم شیروان با حکیم بزرگ شهرشان و سخنرانی ایشان در شیروان فراهم نمایید .

5- روز "دوستی شیروان و پنجشیر" در 18 شهریور (روز شهادت احمد شاه مسعود دوست حکیم ارد بزرگ) گرامی داشته شود و جلسه ایی در یکی از دانشگاه های شیروان در این رابطه برگزار شود.
6- روز گرامیداشت "حکیم ارد بزرگ و علامه اقبال لاهوری" در 6 دیماه (روز شهادت بینظیر بوتو که به اندیشه های حکیم ارد بزرگ باور داشت) گرامی داشته شود و جلسه ایی در یکی از دانشگاه های شیروان در این رابطه برگزار شود.

صد البته صدها و بلکه هزاران راه دیگر برای بزرگداشت حکیم در شیروان همانند ایجاد موزه حکیم ارد بزرگ ، کتاب هایی در مورد اندیشه های حکیم ، پوستر و .... انجمن شیروان آماده است بدون کوچکترین چشمداشتی ، در این رابطه هر کمکی که بتواند در زمینه اطلاع رسانی و انعکاس عمومی برای آگاهی افکار عمومی از برنامه های تجلیل از حکیم به مدیران شهرمان شیروان داشته باشد انجام دهد .

انجمن شیروان
راه ارتباطی با ما :
http://shirvan4.lifeme.net/contact
خواندن مشخصات فردي
شراره شیروانیان
مدیربخش گفتگوی آزاد انجمن شیروان
مدیربخش گفتگوی آزاد انجمن شیروان

تعداد پستها : 285
محبوبیت : 1142

پستعنوان: رد: روزهای پریشانی و سخت شیران شیروان   الجمعة يونيو 19, 2015 4:52 pm

حسادت به حکیم ارد بزرگ عامل اصلی عدم حضور ایشان در بین مردم شیروان است . دوستان دلیل اصلی مدیرانی که اجازه نمیدن اسم و عکس حکیم ارد بزرگ در بین مردم شهرمان باشه حسادت است و معلوم نیست چرا حسودی می کنند چون حکیم که سیاسی نیست سیاسیونی مانند وزرا و نمایندگان مجلس میرن خدمتشون و مشاوره میگیرن پند و اندرز می گیرن . باید به حسودان گفت بزرگترین فیلسوف تاریخ ایران را به چشم "پست و صندلی" نگاه کردن واقعا شرم آوره .
واقعا گاهی آدم مات و مبهوت می مونه که چطور آدمهای کوچک سیاسی توی ذهن کوچیکشون از حکیم ارد بزرگ برای خودشون رقیب می تراشند . آخه چقدر حسادت
آنها از اینکه حکیم ثانیه ایی در بین مردم باشه وحشت دارند . با این حال حکیم همیشه در سخنرانی ها و نظراتشون به مردم توصیه کرده اند که قدر آنها را بدانند . حسادت یک بیماری است و امیدواریم شیروان روزی از دست این حسودان نجات یابد تا ما بتوانیم حکیم محبوبمان را در شیروان ببینیم .
خواندن مشخصات فردي
شادی 1993

تعداد پستها : 21
محبوبیت : 494
روز تولد : 1993-09-04
آدرس پستي : خراسان شمالی ، شهرستان شيروان. خيابان امام رضا

پستعنوان: رد: روزهای پریشانی و سخت شیران شیروان   السبت يونيو 20, 2015 12:07 pm

شراره شیروانیان : نوشته است:
حسادت به حکیم ارد بزرگ عامل اصلی عدم حضور ایشان در بین مردم شیروان است .

پس برای همینه اجازه نمیدن مردم با حکیم بزرگ ملاقات داشته باشند یا اینکه خیابانی را به نام حکیم ارد بزرگ نام گذاری نمی کنند .
میگن تو همین همایش فرهیختگان 8 خرداد 1394 هنوز مراسم تموم نشده بوده که حکیم را از مراسم خارج میکنن حال آنکه عده ایی از نیشابور و مشهد و اسفراین ، بجنورد و قوچان هم آمده بودن از حکیم سئوالاتشان را در آنجا (ناحیه مرزی گلیل) بپرسند .

mina

تعداد پستها : 162
محبوبیت : 302

پستعنوان: رد: روزهای پریشانی و سخت شیران شیروان   السبت يونيو 20, 2015 9:12 pm

كد:

انجمن شیروان پیشنهاد می کند موارد زیر انجام شود :
1-
 در دو ورودی شیروان تابلویی با این مضمون نصب نمایید : به شهر شیروان ،
شهر بزرگترین فیلسوف تاریخ ایران ((حکیم ارد بزرگ)) ، خوش آمدید .
2- خیابانی را به نام "حکیم ارد بزرگ" نامگذاری نمایید .
3- مجسمه ایی از حکیم ارد بزرگ ساخته و در یکی از میادین شهرمان نصب نمایید .
4- شرایط دیدار مردم شیروان با حکیم بزرگ شهرشان و سخنرانی ایشان در شیروان فراهم نمایید .
5-
 روز "دوستی شیروان و پنجشیر" در 18 شهریور (روز شهادت احمد شاه مسعود دوست
 حکیم ارد بزرگ) گرامی داشته شود و جلسه ایی در یکی از دانشگاه های شیروان
در این رابطه برگزار شود.
6- روز گرامیداشت "حکیم ارد بزرگ و علامه
اقبال لاهوری" در 6 دیماه (روز شهادت بینظیر بوتو که به اندیشه های حکیم
ارد بزرگ باور داشت) گرامی داشته شود و جلسه ایی در یکی از دانشگاه های
شیروان در این رابطه برگزار شود.

این پیشنهادات عالی است اما من پیشنهاد می کنم دوستان به جد بدنبال نماینده ایی برای مجلس باشند که متعهد شود این موارد را برای ما مردم شیروان به ارمغان آورد . چون هر پیشنهادی برای آن که به ثمر بنشیند نیاز به یک آدم کارا دارد .
دوستان پیشنهاد من آقای اسماعیل حسین پور هست . ایشان همیشه همراهی خودش را با حکیم بزرگ شهرمان نشان داده و واقعا انسان خوبی است . اگر ایشون قبول کنند و وارد عرصه انتخابات مجلس شورای اسلامی شوند می توانند بهترین انتخاب برای ما باشند .

مصطفی گلیانی
Admin

تعداد پستها : 492
محبوبیت : 704
روز تولد : 1975-10-22
آدرس پستي : شیروان شهر(( بزرگ شیروان حکیم ارد بزرگ ، تپه باستانی و شیرکوه ))

پستعنوان: رد: روزهای پریشانی و سخت شیران شیروان   الإثنين يونيو 22, 2015 5:49 pm

به شخصه امیدوار بودم
با وجود فردی همچون مهندس نبی زاده ، که با ما هم صدایی فراوانی داشت اوضاع تغییر کند
اما متاسفانه دیدیم که اراده ایی برای انجام خواسته های ششگانه جوانان شیروان وجود ندارد. خوشبختانه انتخابات نزدیک است و می توان از کسانی که قول همکاری در این جهت را می دهند حمایت نمود و به این خواست چندین ساله رسید .
خواندن مشخصات فردي http://shirvan4.lifeme.net
ماهک شیروان
کاربر انجمن شماره یک شیروان

تعداد پستها : 12
محبوبیت : 203
آدرس پستي : در شهر شیروان و بقول حکیم ارد بزرگ : شهر مهر و مهربانی زندگی می کنم

پستعنوان: رد: روزهای پریشانی و سخت شیران شیروان   الإثنين يونيو 22, 2015 7:21 pm

سلام به همه دوستان عزیزم در انجمن شیروان
دوستان ممنون از راهنمایی های شما

شیران شیروان متاسفانه داشت مسیر اشتباه رو طی می کرد و من از کسانی دفاع می کردم که اصلا حاضر نبودن برای خواسته های ششگانه ما قدمی بردارند . شیران شیروان را بستم تا به آنها یادآوری کنم حاضر به دوستی و مراوده ایی که در آن نظرات مردم شیروان وجود نداره نیستم .

حالا هم به جای آنکه در شیران شیروان بنویسم اینجا با شما خواهم بود .

بازم از همتون متشکرم

حمیده
مهمان

پستعنوان: من خواننده شیران شیروان بودم   الإثنين يونيو 22, 2015 7:42 pm

سلام من از خوانندگان شیران شیروان بودم
وقتی دیدم ماهک جان شیران شیروان را بست خیلی دلم گرفت
چرا انجمن شیروان عضو گیری جدید نمی کنه من خیلی سعی کردم عضو بشم نشد

درباره این موضوعی که در این بحث هست کاملا باهتون هم عقیده هستم متاسفانه نماینده فعلی هم هیچ توجه ایی به خواست مردم نداره و فقط برنامه های خودش رو پیش می بره شما مطمئن باشید انجمن فرهیختگان هم بخشی از همان برنامه هاست وگرنه نه دلش برای مو سفیدهای شیروان می سوزه و نه برنامه حمایت از آن ها را در سر داره و گرنه همه دنیا می دونند افتخار شهر ما حکیم ارد بزرگ است من تا حالا حتی یه سخنرانی از آقای نماینده هیچ جا نشنیدم یه جمله در مورد حکیم حرفی بزنه .

خواهش می کنم یه نظر سنجی در مورد انتخابات در شیروان راه اندازی کنید تا مشخص بشه هر کاندیدا چقدر رای داره
ممنون از اینکه امکان نظر دادن برای میهمانان انجمن را فراهم آوردید gool
محمد 90

تعداد پستها : 5
محبوبیت : 500
روز تولد : 1990-04-09
آدرس پستي : شیروان پاسداران

پستعنوان: رد: روزهای پریشانی و سخت شیران شیروان   الأربعاء يونيو 24, 2015 12:02 am

شیران شیروان پتانسیل خوبی داشت واسه اتحاد شیروانیا، این حلقه وصلمونو اجازه ندیم از بین بره، اینجور محافل روی اندیشه جوانان شهرمون واقعا تاثیرگذارند، حداقل گستره انجمنو گسترش بدیم و اونا رو جذب انجمن کنیم تا حس اتحاد شیروانیمون از بین نره.
بنظرم حالا باید انجمن فعال تر بشه تا جای خالی شیران شیروانو پر کنه
خواندن مشخصات فردي
شبنم روستا

تعداد پستها : 55
محبوبیت : 1893

پستعنوان: رد: روزهای پریشانی و سخت شیران شیروان   الأربعاء يونيو 24, 2015 1:00 pm

كد:
انجمنو گسترش بدیم و اونا رو جذب انجمن کنیم تا حس اتحاد شیروانیمون از بین نره.

امیدوارم همه کسانی که دلشون برای شیروان در فضای مجازی می تپه
به عضویت انجمن در بیایند . اینجا بهترین جا برای بررسی و گفتگو پیرامون شهرمان است .
خواندن مشخصات فردي
اکرم غلامی

تعداد پستها : 758
محبوبیت : 1861
روز تولد : 1982-06-24
آدرس پستي : زادگاه اجداد حکیم ارد بزرگ (بزرگترین فیلسوف تاریخ ایران) و بزرگ شیروان

پستعنوان: رد: روزهای پریشانی و سخت شیران شیروان   الأربعاء يونيو 24, 2015 1:51 pm

محمد 90 نوشته است:

این عقیده همیشگی من هم بوده
انجمن شیروان قدرت و بزرگی جامعه مجازی شیروان را نشان میده
و خوشحالم که می بینم اعضای انجمن مدتی هست که فعالتر شده اند

انسان باش و بمان ... که جهان میزبان و شاد از وجود توست. حکیم ارد بزرگ

سنندج، شهر سنندج، شهرستان سنندج، استان کردستان سنندج، مرکز استان کردستان سنندج، حکیم ارد بزرگ، حکیم ارد بزرگ سنندج، شیروان، دره شاه جهان، بزرگترین آرزوی اُرُد چیست ؟

به یاد بیاوریم که انسانیم و انسانیت ، مهمترین چیزی است که از ما انتظار می رود. حکیم ارد بزرگ
خواندن مشخصات فردي
asemoni

تعداد پستها : 82
محبوبیت : 109
روز تولد : 1991-08-09
آدرس پستي : مرکز شیروان

پستعنوان: رد: روزهای پریشانی و سخت شیران شیروان   الأربعاء يونيو 24, 2015 3:02 pm

ماهک شیروان نوشته است:

شیران شیروان متاسفانه داشت مسیر اشتباه رو طی می کرد و من از کسانی دفاع می کردم که اصلا حاضر نبودن برای خواسته های ششگانه ما قدمی بردارند . شیران شیروان را بستم تا به آنها یادآوری کنم حاضر به دوستی و مراوده ایی که در آن نظرات مردم شیروان وجود نداره نیستم .

بازم از همتون متشکرم

ماهک جون همه ما دوستت داریم
چون می دونیم قلب پاکی داری و بدنبال رشد و توسعه شهرمان هستی cheers I love you gool
خواندن مشخصات فردي
سمندر رضایی

تعداد پستها : 424
محبوبیت : 1114
آدرس پستي : شهر حکیم ارد بزرگ , شهر شیرکوه ، شهر تپه 7000 هزار ساله ((شیروان))

پستعنوان: رد: روزهای پریشانی و سخت شیران شیروان   الخميس يونيو 25, 2015 1:10 am

محمد 90 نوشته است:
شیران شیروان پتانسیل خوبی داشت واسه اتحاد شیروانیا، این حلقه وصلمونو اجازه ندیم از بین بره، اینجور محافل روی اندیشه جوانان شهرمون واقعا تاثیرگذارند، حداقل گستره انجمنو گسترش بدیم و اونا رو جذب انجمن کنیم تا حس اتحاد شیروانیمون از بین نره.
با سلام
انجمن شیروان آماده است هر کمکی که لازم باشد در جهت رسیدن به این منظور انجام دهد خوشبختانه بخش های مختلف انجمن در حال فعال شدن هستند و امیدواریم بزودی به دوران شکوه انجمن باز گردیم .

خواندن مشخصات فردي
نادر محمدزاده

تعداد پستها : 23
محبوبیت : 206

پستعنوان: رد: روزهای پریشانی و سخت شیران شیروان   الجمعة يونيو 26, 2015 2:47 am

ماهک شیروان می نویسد : نوشته است:

بازم از همتون متشکرم

ماهک ضمن آنکه به خواسته ات احترام می گذاریم اما باید به فکر آن 6000 هزار خواننده روزانه وبلاگت هم باشی و ما امیدواریم زودتر خواسته ها برآورده شود تا دوباره وبلاگ بینظیر شیران شیروان فعالیت خودش را آغاز کنه .
من موندم مگر خواسته های ششگانه ما چقدر سخت بوده که حاضر به انجام آن نشدن و این همه حرف و حدیث برای خودشون به جون و دل خریدند . این گاف بزرگ تیم آقای عزیزی بود واقعا عجیب بود . من هنوز هم نمی تونم این همه بی مبالاتی و اشتباه رو از تیم ایشان قبول کنم ما تصور می کردیم آقای عزیزی بسیار بیشتر از این مرد عمل و کار باشه . نه به آن درگیر شدن با استاندار و نه به این سکوت در مقابل اجحاف به بزرگ شهرما ... عجیب نیست ؟
خواندن مشخصات فردي
zahra sedaghat

تعداد پستها : 128
محبوبیت : 625
آدرس پستي : شیروان خیابان دانش

پستعنوان: رد: روزهای پریشانی و سخت شیران شیروان   السبت يونيو 27, 2015 3:27 pm

دوستان بیاید موضوع شیروان شیروان را همین جا خاتمه دهیم و برای شیروان بنویسیم
مثلا در مورد پیشنهاد یکی از دوستان با عنوان نامگذاری پارک ساحلی رودخانه اترک شیروان با عنوان پارک ساحلی حکیم ارد بزرگ صحبت کنیم .
و مطالب تازه دیگر study gool

ایران , تو را دوست دارم
خواندن مشخصات فردي
پاکدامن
مهمان

پستعنوان: رد: روزهای پریشانی و سخت شیران شیروان   الجمعة يوليو 17, 2015 3:23 pm

سلام بر همه اعضای انجمن و همشهریان شیروانی خوبم  . gool

نظرات بسیار مفید بودند. gool
صحبت از دوستان بود و روزهای سخت شیران شیروان ! No

جا دیدم که  داستان کوتاه "راه بهشت" به قلم: [ پائولوکوئیلو] را در اینجا بیاورم :

مردی با اسب و سگش در جاده‌ای راه می‌رفتند.
هنگام عبوراز کنار درخت عظیمی، صاعقه‌ای فرود آمد و آنها را کشت.
اما مرد نفهمید که دیگر این دنیا را ترک کرده است و همچنان با دو جانورش پیش رفت. (گاهی مدت‌ها طول می‌کشد تامرده‌ها به شرایط جدید خودشان پی ببرند…)!

پیاده ‌روی درازی بود، تپه بلندی بود، آفتاب تندی بود، عرق می‌ ریختند و به شدت تشنه بودند.
در یک پیچ جاده دروازه تمام مرمری عظیمی دیدند که به میدانی باسنگفرش طلا باز می‌شد و در وسط آن چشمه‌ای بود که آب زلالی از آن جاری بود.
 رهگذر رو به مرد دروازه ‌بان کرد و گفت: "روز بخیر، اینجا کجاست که اینقدر قشنگ است؟"
دروازه‌بان: "روز به خیر، اینجا بهشت است."

- "چه خوب که به بهشت رسیدیم، خیلی تشنه‌ایم."

دروازه ‌بان به چشمه اشاره کرد و گفت: "می‌توانید وارد شوید و هر چقدر دلتان می‌خواهد بنوشید."

- اسب و سگم هم تشنه‌اند.

نگهبان:" واقعأ متأسفم . ورود حیوانات به بهشت ممنوع است."
مسافر خیلی ناامید شد، چون خیلی تشنه بود، اما حاضر نبود تنهایی آب بنوشد.
ازنگهبان تشکر کرد و به راهش ادامه داد.
پس از اینکه مدت درازی از تپه بالا رفتند،به مزرعه‌ای رسیدند.
راه ورود به این مزرعه، دروازه‌ای قدیمی بود که به یک جاده خاکی با درختانی در دو طرفش باز می‌شد.
مردی در زیر سایه درخت‌ها دراز کشیده بود وصورتش را با کلاهی پوشانده بود، احتمالأ خوابیده بود.
مسافر گفت: " روز بخیر!"
مرد با سرش جواب داد.

- ما خیلی تشنه‌ایم . من، اسبم و سگم.

مرد به جایی اشاره کرد و گفت: میان آن سنگ‌ها چشمه‌ای است. هرقدر که می‌خواهیدبنوشید.

مرد، اسب و سگ به کنار چشمه رفتند و تشنگی‌شان را فرو نشاندند.

مسافر از مرد تشکر کرد.
مرد گفت: هر وقت که دوست داشتید، می‌توانید برگردید.
مسافر پرسید: فقط می‌خواهم بدانم نام اینجا چیست؟

مرد گفت: بهشت!

- بهشت؟!! اما نگهبان دروازه مرمری هم گفت آنجا بهشت است!

- آنجا بهشت نیست، دوزخ است.

مسافر حیران ماند وگفت:" باید جلوی دیگران را بگیرید تا از نام شما استفاده نکنند! این اطلاعات غلط باعث سردرگمی زیادی می‌شود! "

آن مرد گفت: کاملأ برعکس؛ در حقیقت لطف بزرگی به ما می‌کنند!!! چون تمام آنهایی که حاضرندبهترین دوستانشان را ترک کنند، همانجا می‌مانند...

flower

روزهای پریشانی و سخت شیران شیروان
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1