برای شیروان و برای افتخارش حکیم ارد بزرگ Shirvan

این انجمن قدیمی ترین کلوپ مجازی جوانان شهر شیروان با 900 نفر عضو می باشد، کار خود را از سال 1386 آغاز نموده است . نام انجمن خود را به افتخار فیلسوف جهانی شهرمان حکیم ارد بزرگ گذاشتیم ((بزرگ شیروان)). استفاده از مطالب این انجمن با ذکر منبع بلا اشکال است
الرئيسيةمكتبة الصورجستجوگروههاي کاربرانثبت نامورود
به انجمن شهرستان شیروان ، شهر اجدادی بزرگترین فیلسوف جهان "حکیم اُرُد بزرگ" خوش آمدید . .... اینجا انجمن شیروان است قدیمی ترین تالار گفتمان خراسان شمالی با 900 نفر عضو رسمی . .... برای دانلود کتاب ها و باز شدن لینک های موجود در انجمن باید ثبت نام کنید .
ویژه
حکیم ارد بزرگ
المواضيع الأخيرة
» آیا سخن گفتن از "آزادی" و "انسانیت" در این سرزمین جرم است ؟
الأربعاء ديسمبر 20, 2017 12:11 pm من طرف ترگل بهادران

» انسانیت در کلام بزرگترین فیلسوف جهان
الخميس ديسمبر 07, 2017 6:58 am من طرف امین قاسمی

» Wall of Kindness قوانین "دیوار مهربانی" از زبان حکیم ارد بزرگ
الثلاثاء نوفمبر 21, 2017 5:35 am من طرف اکرم غلامی

» بزرگترین فیلسوف جهان و سخنان بسیار زیبایش
الأحد نوفمبر 12, 2017 6:20 am من طرف اکرم غلامی

» شعری از هاتف اصفهانی
الأحد نوفمبر 12, 2017 5:56 am من طرف اکرم غلامی

» بابا افضل کاشانی کیست ؟
الأحد نوفمبر 12, 2017 5:27 am من طرف اکرم غلامی

» مسعود سعد سلمان کیست ؟
الأحد نوفمبر 12, 2017 5:17 am من طرف اکرم غلامی

» ملک الشعرای بهار کیست ؟
الأحد نوفمبر 12, 2017 5:11 am من طرف اکرم غلامی

» عکس نوشته از سخنان گرانبهای فیلسوف حکیم ارد بزرگ
الأحد نوفمبر 12, 2017 4:24 am من طرف اکرم غلامی

» رونمایی از کوچک‌ترین حافظه فلش دنیا
السبت ديسمبر 31, 2016 11:17 am من طرف مصطفی گلیانی

ورود
نام كاربر:
كلمه رمز:
ورود اتوماتيك در بازديدهاي بعدي: 
:: كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
احصائيات
تعداد کاربران ثبت نام شده: 909
جديدترين کاربر ثبت نام شده: شادی 1993

تعداد موضوعات ارسال شده توسط کاربران سايت: 5877 في 1121 موضوع
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
اکرم غلامی - 758

مصطفی گلیانی - 492

سمندر رضایی - 424

سهیل رحمانی - 355

Mahya - 347

shima niazi - 316

شراره شیروانیان - 285

akharinpanah - 279

امین قاسمی - 274

ترگل بهادران - 240

شاطر | 

حکیم ارد بزرگ : نباید شهر شیروان را با شهر های اطرافش مقایسه نماییم و هدف باید ارایه چهره جهانی شهر شیروان باشد

نويسندهپيام
سهیل رحمانی
عضو ارشد انجمن شماره یک شیروان
عضو ارشد انجمن شماره یک شیروان

تعداد پستها : 355
محبوبیت : 425
روز تولد : 1978-04-04
آدرس پستي : شهر شیران ایران شیروان

پستعنوان: حکیم ارد بزرگ : نباید شهر شیروان را با شهر های اطرافش مقایسه نماییم و هدف باید ارایه چهره جهانی شهر شیروان باشد    السبت نوفمبر 22, 2014 3:57 am

امیدوارم همیشه مثل امشب حامل خبرهای خوب برای همشهریانم باشم . بدون هیچ مقدمه ایی مطلب خانم ماهک نویسنده جدید شیران شیروان را پیشکش شما دوستان میشود

ماهک (شیران شیروان) :
http://shiraneeshirvan.blogfa.com/post/15

این روزها رابطه قلبی و عاطفی مردم و مسئولین شهرمان شیروان با افتخار شهرمان حکیم ارد بزرگ بیشتر از هر زمان دیگری دیده می شود . شیرینی این رابطه از آن رو بیشتر می شود که به یاد می آوریم سالها شهر مشهد و خراسان رضوی می گفتند و البته می گویند حکیم ارد بزرگ متعلق به شهر و استان آنهاست و هنوز هم در سایت شهرداری مشهد نام حکیم ارد بزرگ در کنار نام حکیم فردوسی و حکیم عمر خیام و ملک الشعرای بهار و ... خود نمایی می کند . آدرس زیر را ببینید :
http://www.shahrebehesht.ir/tabid/994/Default.aspx
هفته گذشته به این موضوع فکر می کردم که چطور شرایط تغییر کرد و ما توانستیم در شهریور ماه 1393 شاهد حضور فیلسوف بزرگ شیروان در شهر اجدادی اش باشیم . با لیلا صادق زاده مدیر پایگاه خبری حکیم ارد بزرگ گفتگو کردم و ایشان هم دلیلش را خواست مردمی و همچنین نقش پر رنگ و مطلوب نماینده مردم شهرمان در مجلس شورای اسلامی جناب آقای دکتر عبدالرضا عزیزی و همچنین فرماندار محترم شیروان آقای عباسعلی صفایی در برگزاری همایش فرهیختگان شیروان دانستند البته یک نکته مهم را هم یادآوری کردند که این همه بوجود نمی آمد مگر با ارتباط بسیار نزدیک و دوستانه آقای مهندس منوچهر نبی زاده مسئول دفتر نماینده مجلس شهرمان در شیروان که از ماهها قبل از همایش با حکیم برای این مهم در حال رایزنی بودند .
+ در همین جا لازمه از طرف همه وبلاگ نویسان شیروانی به خاطر برآورده کردن خواست قلبی همه ما شیروانی ها از آقای نبی زاده تشکر بنماییم .
و اما مطلبی دارم مربوطه به دیدار استاد موسیقی شهرمان آقای علی باقری با افتخار شیروان که از پایگاه خبری حکیم برداشت کردم و تقدیمتون می کنم :

استاد علی باقری (استاد شیروانی موسیقی ، مدرس دف و تنبک ) 29 آبان 1393 در شهر کرج میهمان حکیم ارد بزرگ بود . در این دیدار ایشان هدایای مردم شریف شیروان برای فیلسوف بین المللی شهر خود  "حکیم ارد بزرگ" را اهداء نمودند .

این هدایا شامل چهار محصول مشهور شهر شیروان است ، محصولاتی که در سطح ایران دارای اعتبار و ارزش فراوانی هستند :

1-آقای حاج علی رحیم نیا ، میوه بسیار مرغوب گردو از باغ خویش در دره سیفکان روستای اولاشلو هدیه نموده اند .

2-آقای مجید یوسفیان استاد گلیم بافی ، که گلیمی بسیار زیبا و چشم نواز با طرح سفره سنتی بافته شده ازمحصولاتشان را هدیه نموده اند.

3-آقای محمد شاکری ، از عسل بسیار مرغوب و کم نظیر تولیدی در زنبورداری خود در دامنه های زیبای ارتفاعات شمال خراسان هدیه نموده اند.

4- آقای منوچهر نبی زاده نیز از آبنبات های تولیدی شهر شیروان که بسیار شیرین و خوشمزه است هدیه نموده اند .

چهار نفر صف اول عکس از راست به چپ: منوچهر نبی زاده ، حاج علی رحیم نیا ، حکیم بزرگ شیروان و عباسعلی صفایی فرماندار شیروان می باشند - شهریور1393

فیلسوف بزرگ شیروان ضمن تشکر از همه این بزرگان و مردم مهربان شیروان ، ابراز امیدواری کردند که محصولات و تولیدات شهر شیروان در سطح جهانی مطرح شوند و برای رسیدن به این مقصود باید کوشش نمود ایشان همچنین آرزوی قلبی خود را شادی هر چه بیشتر مردم شیروان دانستند .

حضور حکیم ارد بزرگ در همایش فرهیختگان شیروان - شهریور 1393

استاد باقری که خود از مسئولین دفتر تهران نماینده محترم شیروان در مجلس شورای اسلامی آقای دکتر عبدالرضا عزیزی هستند درباره راههای توسعه این شهر توضیحاتی ارایه نمودند . حکیم ارد بزرگ نیز از اقدامات نماینده شهر شیروان در مجلس شورای اسلامی تقدیر نمودند و ابراز امیدواری کردند که با این کوشش های فراگیر شهر شیروان هر چه زودتر به جایگاه واقعی خویش دست یابد . حکیم متذکر شدند که نباید شهر شیروان را با شهر های اطرافش مقایسه نماییم و هدف باید ارایه چهره جهانی شهر شیروان باشد و ادامه دادند این امر با تمرکز بر امر رسانه و اطلاع رسانی و همچنین توسعه همزمان گردشگری دست یافتنی خواهد بود .

در پایان این دیدار استاد علی باقری یکی از ساخته های بسیار زیبای موسیقی خود را با نواختن دف اجرا نمودند که تشویق گرم حکیم ارد بزرگ را برانگیخت . 

عکس هایی از این دیدار به یاد ماندنی در 29 آبان 1393 :

رزومه موسیقی استاد علی باقری

مشخصات :
نام نام خانوادگی : علی باقری       متولد : 1355         وضعیت : متاهل        تحصیلات : کارشناس برق کنترل ابزاردقیق

تلفن تماس : 09375239677              ایمیل : bagheri.daf@gmail.com             سابقه تدریس : 10 سال ( دف و تنبک)

سابقه فعالیت نوازندگی :
20 سال ( دف، تنبک، ضرب زورخانه، دایره، دهل، داربوکا، کوزه )  

دوره های طی شده :
 بهره گیری از تجربیات اساتید زیادی که محبوب ترین آنها : استاد بیژن کامکار، استاد داریوش اسحاقی، استاد مهرداد کریم خاوری، استاد بهروز قهاری(دف)،   استاد محمد کارگر و استاد ابولقاسم کاظمی مقدم (ضرب زورخانه)

سوابق اجرائی :
گروه برگزیده دانش آموزی در منطقه شمال خراسان بزرگ 73
گروه منتخب در فستیوال دانش آموزی مقدماتی کشور سال 73
گروه برگزیده دانش آموزی در منطقه شمال خراسان بزرگ 74
گروه منتخب در فستیوال دانش آموزی مقدماتی کشور سال 74
همکاری با گروه موسیقی سنتی سازمان ارشاد شیروان از سال 74 الی 80
گروه منتخب جهت شرکت در جشنواره موسیقی فجر سال 76
مرشد زورخانه پوریای ولی شیروان، زورخانه شهدا مشهد و پادگان 04 بیرجند از سال 73 الی 81
مسول و عضو انجمن موسیقی دانشگاه علمی صنعتی خراسان از سال 81 تا 83
نفر دوم تک نوازی دف در جشنواره سکوت سال 84
سرپرست گروه منتخب کوبه ای، جهت اجرا در جشنواره فریاد سال 85
همکاری با کانون موسیقی دانشگاه فردوسی مشهد
همکاری با گروه چهل دف پوردستان ( سرپرست گروه محسن رستگار)
همکاری با گروه موسیقی سنتی دلنوازان (سرپرست گروه کاظمی مقدم)
همکاری با گروه دف نوازان مشتاق (سرپرست گروه مهرداد کریم خاوری)
همکاری با گروه موسیقی محلی نوا (سرپرست گروه شعبان اسلامی)
همکاری با گروه کوبه ای هوران (سرپرست گروه بهروز قهاری)

سوابق آموزش :
مدرس دف و تنبک آموزشگاه موسیقی صیانت سال 82 الی 83
مدرس دف و تنبک آموزشگاه موسیقی قلیچی سال 83 الی 84
مدرس دف و تنبک آموزشگاه موسیقی نوا سال 86 الی 91
مدرس دف و تنبک سرای محله سوهانک سال 91 تاکنون

برچسب‌ها: حکیم ارد بزرگ, افتخار شیروان, دکتر عبدالرضا عزیزی, مهندس منوچهر نبی زاده, عباسعلی صفایی

shima niazi
شخص شماره دو انجمن شیروان شیروان
شخص شماره دو انجمن شیروان شیروان

تعداد پستها : 316
محبوبیت : 654
روز تولد : 1985-11-06
آدرس پستي : شیروان

پستعنوان: رد: حکیم ارد بزرگ : نباید شهر شیروان را با شهر های اطرافش مقایسه نماییم و هدف باید ارایه چهره جهانی شهر شیروان باشد    السبت نوفمبر 22, 2014 7:02 am

خوش به حال استاد باقری
ما مردم شیروان چطور می تونیم حکیم بزرگمون رو ببینیم ؟؟؟؟
کاش مسئولین برنامه ایی می زاشتن تا بتونیم افتخار شهرمان را از نزدیک ببینیم
نه مثل سفر چند ماه پیش حکیم به همایش فرهیختگان که هنوز نیامده بودن رفتن و ما موندیم و قلبی پر حسرت
Sad Crying or Very sad

حکیم ارد بزرگ : نباید شهر شیروان را با شهر های اطرافش مقایسه نماییم و هدف باید ارایه چهره جهانی شهر شیروان باشد
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1