برای شیروان و برای افتخارش حکیم ارد بزرگ Shirvan

این انجمن قدیمی ترین کلوپ مجازی جوانان شهر شیروان با 900 نفر عضو می باشد، کار خود را از سال 1386 آغاز نموده است . نام انجمن خود را به افتخار فیلسوف جهانی شهرمان حکیم ارد بزرگ گذاشتیم ((بزرگ شیروان)). استفاده از مطالب این انجمن با ذکر منبع بلا اشکال است
الرئيسيةمكتبة الصورجستجوگروههاي کاربرانثبت نامورود
به انجمن شهرستان شیروان ، شهر اجدادی بزرگترین فیلسوف جهان "حکیم اُرُد بزرگ" خوش آمدید . .... اینجا انجمن شیروان است قدیمی ترین تالار گفتمان خراسان شمالی با 900 نفر عضو رسمی . .... برای دانلود کتاب ها و باز شدن لینک های موجود در انجمن باید ثبت نام کنید .
ویژه
حکیم ارد بزرگ
المواضيع الأخيرة
» انسانیت در کلام بزرگترین فیلسوف جهان
الخميس ديسمبر 07, 2017 6:58 am من طرف امین قاسمی

» Wall of Kindness قوانین "دیوار مهربانی" از زبان حکیم ارد بزرگ
الثلاثاء نوفمبر 21, 2017 5:35 am من طرف اکرم غلامی

» بزرگترین فیلسوف جهان و سخنان بسیار زیبایش
الأحد نوفمبر 12, 2017 6:20 am من طرف اکرم غلامی

» شعری از هاتف اصفهانی
الأحد نوفمبر 12, 2017 5:56 am من طرف اکرم غلامی

» بابا افضل کاشانی کیست ؟
الأحد نوفمبر 12, 2017 5:27 am من طرف اکرم غلامی

» مسعود سعد سلمان کیست ؟
الأحد نوفمبر 12, 2017 5:17 am من طرف اکرم غلامی

» ملک الشعرای بهار کیست ؟
الأحد نوفمبر 12, 2017 5:11 am من طرف اکرم غلامی

» عکس نوشته از سخنان گرانبهای فیلسوف حکیم ارد بزرگ
الأحد نوفمبر 12, 2017 4:24 am من طرف اکرم غلامی

» رونمایی از کوچک‌ترین حافظه فلش دنیا
السبت ديسمبر 31, 2016 11:17 am من طرف مصطفی گلیانی

» آیا حق امیرعبداللهیان این بود ؟
الإثنين يونيو 20, 2016 4:35 am من طرف ترگل بهادران

ورود
نام كاربر:
كلمه رمز:
ورود اتوماتيك در بازديدهاي بعدي: 
:: كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
احصائيات
تعداد کاربران ثبت نام شده: 909
جديدترين کاربر ثبت نام شده: شادی 1993

تعداد موضوعات ارسال شده توسط کاربران سايت: 5876 في 1120 موضوع
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
اکرم غلامی - 758

مصطفی گلیانی - 492

سمندر رضایی - 424

سهیل رحمانی - 355

Mahya - 347

shima niazi - 316

شراره شیروانیان - 285

akharinpanah - 279

امین قاسمی - 274

ترگل بهادران - 239

شاطر | 

در پايان برنامه پنجم70 درصد از خدمات دولت به مردم الکترونيکي‌ مي‌شود

مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي اذهب الى الأسفل 
نويسندهپيام
ترگل بهادران
عضو رسمی انجمن شماره یک شیروان
عضو رسمی انجمن شماره یک شیروان

تعداد پستها : 239
محبوبیت : 846

پستعنوان: در پايان برنامه پنجم70 درصد از خدمات دولت به مردم الکترونيکي‌ مي‌شود   الأربعاء نوفمبر 24, 2010 9:16 pm

وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با تاکيد بر اينکه توسعه خدمات در روستاها يکي از ارکان اصلي برقراري عدالت است، گفت: افزايش آمار کمي و کيفي خدمات در نقاط دور دست از جمله برنامه‌هايي است که بايد مدنظر باشد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) منطقه زنجان، رضا تقي‌پور در جمع مديران و كاركنان شركت مخابرات استان زنجان، با بيان اينکه تا پايان برنامه پنجم توسعه، 70 درصد از خدمات ارائه شده توسط دولت به مردم، الکترونيکي‌ مي‌شود، افزود: هر خدمتي که به صورت الکترونيکي ارائه شود، معني‌اش اين است که يک‌سري از هزينه‌ها و منابع در جاي ديگر کاهش مي يابد لذا اين مطلب يكي از هدف‌هاي اصلي ما در حوزه ارتباطات و فن‌آوري اطلاعات است.

وي با اشاره به سه بخش صوت، داده و تصوير در حوزه مخابرات، افزود: خوشبختانه با توسعه‌هايي كه در دولت نهم و دهم صورت گرفته، ديگر در کشور مشکلي در ارتباط با صوت وجود ندارد.

اين مقام مسوول مخابرات را يکي از ارکان توسعه جوامع و فن‌آوري اطلاعات را يکي از ارکان اصلي اقتصادهاي پيشرفته دانست و اظهار كرد: تثبيت جمعيت روستايي و مهاجرت مع... آنها يکي از بارزترين شاخص‌هاي عملکرد مطلوب سه نهاد مخابرات، پست و پست بانک در سال‌هاي اخير بوده است.

وزير ارتباطات و فن‌آوري اطلاعات ابراز كرد: توسعه بخش ديتا از جمله خدمات ارزش افزوده‌اي است كه مي‌تواند موتور حرکتي از نظر اجتماعي و اقتصادي باشد. يک دلار سرمايه‌گذاري در اين حوزه ده‌ها برابر بازخورد خواهد داشت.

تقي‌پور توسعه شبکه ديتا را از جمله مهم‌ترين اهداف توسعه‌اي مدنظر دولت عنوان کرد و افزود: در اين راستا توسعه ظرفيت و پهناي باند در کشور مي‌تواند تحقق اين امر را تقويت کند.

اين مقام مسوول تعداد خدماتي که در حال حاضر در دفاتر ICT روستايي ارائه مي‌شود را بسيار کمتر از ظرفيت حقيقي آنها در ارائه خدمات دانست و اظهار كرد: بايد توجه داشت که با افزايش تعداد دفاتر ICT روستايي مي‌توان در سطح وسيعي موجبات کاهش هزينه‌ها، ارتقاي بهره‌وري و کاهش تردد را فراهم آورد که اين امر به نوبه خود يکي از راه‌هاي توسعه است.

وي با اشاره وجود 18 کميته به عنوان زير مجموعه کارگروه مديريت فن‌آوري اطلاعات، خاطرنشان كرد: کميته‌هاي مختلف به‌خصوص در حوزه سلامت و رفاه الکترونيکي، حوزه بانکداري و تجارت، حوزه توسعه فرهنگي ايراني و اسلامي و خدماتي که دولت به مردم مي‌دهد، حوزه‌هايي هستند که هدف‌گذاري‌هاي کمي براي برنامه پنجم توسعه در آنها شکل گرفته است.

وزير ارتباطات و فن‌آوري اطلاعات ابراز کرد: در انتهاي برنامه پنجم توسعه، تحقق صددرصدي خدمات بين دستگاه‌هاي دولتي به صورت الکترونيکي پيش بيني شده است که اين امر بدان معنا است که به تبع وجود حجم زيادي از کارهاي نرم افزاري و فن آوري اطلاعات نياز به حجم زيادي از شبکه‌هاي ديتا و پهناي باند داريم.

تقي‌پور با اشاره به آغاز اجراي قانون هدفمند سازي يارانه، ادامه داد: موضوع دورکاري کارکنان دولت که به تصويب نيز رسيده است يکي از زمينه‌هاي صرفه‌جويي دولت در مصرف برق و سوخت گرمايي است.

اين مقام مسوول شرايط جديد جامعه به واسطه هدفمند کردن يارانه را فرصت جديدي براي سه حوزه مخابرات، پست بانک و پست دانست و گفت: در اين ميان سهم مخابرات در زندگي مردم هر روز در حال افزايش است به گونه‌اي که در آينده نزديک هر خانواده نياز به يک خط اينترنت خواهد داشت.
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
خواندن مشخصات فردي

در پايان برنامه پنجم70 درصد از خدمات دولت به مردم الکترونيکي‌ مي‌شود
مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1