برای شیروان و برای افتخارش حکیم ارد بزرگ Shirvan

این انجمن قدیمی ترین کلوپ مجازی جوانان شهر شیروان با 900 نفر عضو می باشد، کار خود را از سال 1386 آغاز نموده است . نام انجمن خود را به افتخار فیلسوف جهانی شهرمان حکیم ارد بزرگ گذاشتیم ((بزرگ شیروان)). استفاده از مطالب این انجمن با ذکر منبع بلا اشکال است
الرئيسيةمكتبة الصورجستجوگروههاي کاربرانثبت نامورود
به انجمن شهرستان شیروان ، شهر اجدادی بزرگترین فیلسوف جهان "حکیم اُرُد بزرگ" خوش آمدید . .... اینجا انجمن شیروان است قدیمی ترین تالار گفتمان خراسان شمالی با 900 نفر عضو رسمی . .... برای دانلود کتاب ها و باز شدن لینک های موجود در انجمن باید ثبت نام کنید .
ویژه
زوزه باد پاییزی، در بهار غم انگیز شیروان

انتخابات مجلس در شیروان اسفند 1394

المواضيع الأخيرة
» رونمایی از کوچک‌ترین حافظه فلش دنیا
السبت ديسمبر 31, 2016 11:17 am من طرف مصطفی گلیانی

» آیا حق امیرعبداللهیان این بود ؟
الإثنين يونيو 20, 2016 4:35 am من طرف ترگل بهادران

» استاد پرویز کردوانی شبکه خبر رو به هم ریخت !
الإثنين يونيو 20, 2016 4:19 am من طرف ترگل بهادران

» النگ و دولنگ بازی می‌کنند خیلی قشنگ
الإثنين يونيو 20, 2016 4:10 am من طرف ترگل بهادران

» حاشیه های جالب و خواندنی مجلس یادبود حبیب محبیان
الإثنين يونيو 20, 2016 4:04 am من طرف ترگل بهادران

» چالش بین مجلس و شورای نگهبان بر سر مینو خالقی آغاز شد
الإثنين يونيو 20, 2016 3:45 am من طرف ترگل بهادران

» شهر فلوجه عراق بالاخره آزاد شد
السبت يونيو 18, 2016 6:30 am من طرف ترگل بهادران

» تمجید حکیم ارد بزرگ از کار دلیرانه عبدالعلی صفاپور
السبت يونيو 18, 2016 5:57 am من طرف مصطفی گلیانی

» شیروان در انتظار ورود بزرگترین فیلسوف جهان
الثلاثاء أبريل 12, 2016 7:51 am من طرف اکرم غلامی

» Biography of the greatest philosophers of the world
الأربعاء مارس 09, 2016 11:44 pm من طرف اکرم غلامی

ورود
نام كاربر:
كلمه رمز:
ورود اتوماتيك در بازديدهاي بعدي: 
:: كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
احصائيات
تعداد کاربران ثبت نام شده: 909
جديدترين کاربر ثبت نام شده: شادی 1993

تعداد موضوعات ارسال شده توسط کاربران سايت: 5857 في 1115 موضوع
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
اکرم غلامی - 740

مصطفی گلیانی - 492

سمندر رضایی - 423

سهیل رحمانی - 355

Mahya - 347

shima niazi - 316

شراره شیروانیان - 285

akharinpanah - 279

امین قاسمی - 274

ترگل بهادران - 239

سحابة الكلمات الدلالية
قانون دالان icdl اینترنت کارت پاتر شیروان ماهواره آموزش كتاب آشپزی زبان access رانندگی بهشت مهندسی اکسس رمان دانلود گلخانه spss بیان افزار شبکه نامه کتاب

شاطر | 

آنچه در حوزه ارتباطات كشور طي هفته‌ گذشته رخ داد

مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي اذهب الى الأسفل 
نويسندهپيام
3ara shirvani
کاربر پرکار انجمن شماره یک شیروان
کاربر پرکار انجمن شماره یک شیروان

تعداد پستها : 64
محبوبیت : 37
روز تولد : 1990-09-06

پستعنوان: آنچه در حوزه ارتباطات كشور طي هفته‌ گذشته رخ داد   السبت سبتمبر 25, 2010 7:36 pm

متوقف شدن فروش سيم‌كارت‌هاي دائمي همراه اول با مبلغ 288 هزار تومان و الزام فروش همه سيم‌كارت‌هاي دايمي اين اپراتور با قيمت 150 هزار تومان مهم‌ترين خبر هفته گذشته در اين حوزه بود.

به گزارش خبرنگار ارتباطات خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، فروش سيم‌كارت‌هاي دائمي همراه اول با مبلغ 288 هزار تومان از سوي معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي غيرقانوني اعلام و گفته شد كه توقف فروش اين سيم‌كارت‌ها به اپراتور اول ابلاغ شده است و با تاكيد وزير ارتباطات مبني بر لازم‌الاجرا بودن مصوبه سازمان تنظيم مقررات به نظر ميرسد پرونده اين موضوع بسته شود و از اين پس تمامي سيم‌كارت‌هاي دائمي صفر همراه اول با قيمت 150 هزار تومان عرضه شوند.

سيم‌كارت 150 يا 120 هزار توماني؟

اما در شرايطي كه بحث الزام فروش همه سيم‌كارت‌هاي دايمي همراه اول با قيمت 150 هزار تومان مطرح شده اين موضوع هم مطرح شد كه سيم‌كارت‌هاي 150 هزار توماني كه با كد 0910 عرضه مي‌شوند، قبل از اجراي قانون ماليات بر ارزش افزوده به اين قيمت عرضه مي‌شدند كه 120 هزار تومان هزينه حق اتصال و 30 هزار تومان ماليات بود اما پس از اجراي اين قانون هزينه ماليات اين سيم‌كارت‌ها از 30 هزار تومان به 3 هزار رو 600 تومان كاهش يافت و از آن پس اين سيم‌كارت‌ها به قيمت 123هزار و 600 تومان عرضه مي‌شوند بنابراين با اين توضيحات، سيم‌كارت دائمي همراه اول با قيمت 150 هزار تومان، مدت‌هاست كه وجود ندارد.

دومين جلسه كميسيون تخصصي كارگروه مديريت ICT

در هفته‌اي كه گذشت هم‌چنين دومين جلسه كميسيون تخصصي كارگروه مديريت فن‌آوري اطلاعات ارتباطات و امنيت با حضور اعضاي كميسيون در وزارت ارتباطات و فن‌آوري اطلاعات و به رياست وزير ارتباطات برگزار شد و اعضاي كميسيون نظرات خود را درباره موضوعات مطرح شده ارائه كردند و پيشنهادها و اصلاحيه‌ها برروي بندها و مباحث عنوان شده بعد از راي‌گيري مصوب و اصلاح مي‌شد.

تخلف مخابرات در اجراي كاهش تعرفه پيامك فارسي

خبر ديگر به گزارشي درباره تخلف از سوي مخابرات در اجراي مصوبه دولت درباره كاهش تعرفه پيامك فارسي كه به منظور گرايش هرچه بيش‌تر مردم در استفاده از پيامك‌هايي با خط و فونت فارسي در برخي رسانه‌ها مطرح شد مربوط بود.

در خبرها اعلام شده بود كه تخلف مخابرات و وزارت ارتباطات و فن‌آوري اطلاعات از اين بابت است كه اقدامي در اعمال اين كاهش تعرفه نداشته و نتوانسته است اين مشكل را حل كند كه پس از ابلاغ بخشنامه دولت مبني بر كاهش تعرفه پيامك فارسي، اپراتورها ملزم شدند تا نسبت به اين كاهش اقدام كنند اما اعمال اين كاهش در ابتدا به يكسري ابزار و ملزومات فني در شبكه نيازمند بود كه ظاهرا كار را براي اپراتورها با مشكل مواجه مي‌كرد.

اما مدير كل روابط عمومي شركت مخابرات ايران درباره اينكه آيا موضوع كاهش تعرفه پيامك فارسي در صورتحساب‌هاي مشتركان لحاظ شده است يا خير، تاكيد كرد كه اين موضوع لحاظ شده و اگر مشتركان سوال و يا ابهامي در اين زمينه دارند، مي‌توانند با دريافت پرينت و ريز مكالمه خود از اين موضوع اطمينان حاصل كنند كه پيامك‌هاي فارسي 89 ريال و پيامك‌هاي لاتين 222 ريال محاسبه مي‌شود.

اخطار ديوان عدالت اداري به شركت ارتباطات سيار

اما در هفته گذشته هيات عمومي ديوان عدالت اداري ماده 16 آيين‌نامه تقاضا و اشتراك تلفن همراه را درباره اعطاي مجوز به شركت ارتباطات سيار در قطع كليه خطوط ارتباطي مشتركي كه بدهي يك خط تلفن وي بيش از ميزان وديعه آن باشد، ابطال كرد.

پاسخ وزير ارتباطات به سوالات نمايندگان استان‌ها

وزير ارتباطات هم در سي و ششمين جلسه علني شوراي عالي استان‌ها به سوالات و درخواست‌هاي نمايندگان استان‌ها درباره تلفن همراه، سرعت اينترنت، فيبر نوري، ماهواره و دفاتر خدمات ارتباطي پاسخ داد.

دكتر رضا تقي‌پور درباره اينكه چرا بايد شاهد نصب آنتن‌هاي تلفن همراه در شهرها باشيم، در حالي كه براي انسان عوارض زيادي دارد؟ گفت: زماني كه قرار باشد گوشي آنتن‌دهي مناسبي داشته باشد، بايد در ارتباطات با سيگنال ارسالي از آنتن‌هاي مخابراتي قرار بگيرد.

او همچنين درباره سلامتي اين آنتن‌ها براي انسان نيز عنوان كرد:‌ براي پاسخ به اين سوال مي‌گويم كه دود ماشين نيز براي سلامتي انسان ضرر دارد ولي اگر استانداردهاي يورو 3 و4 را رعايت كنيم، ديگر ضرري به وجود نخواهد آورد؛ موضوع سيگنال‌هاي ارسالي توسط آنتن‌هاي BTS نيز مضراتي دارد ولي ديگر كار دانشمندان است كه درباره آن‌ها تحقيق كنند و ما تنها وظيفه استانداردسازي و كنترل اين دستگاه‌ها را داريم.

چرا سرعت اينترنت پايين است؟

وي در پاسخ به اين سوال كه چرا سرعت اينترنت و پهناي باند پايين است؟‌ گفت: توسعه شبكه فيبر نوري يا FTTX در برنامه سه سال‌ آينده است و امروز نيز درصدد توسعه هستيم زيرا ظرفيت پهناي باند در شش ماه گذشته 25 گيگابيت بر ثانيه بود كه به 50 گيگابيت بر ثانيه رسيده است و اميدواريم كه در‌ آبان ماه نيز به 70 گيگابيت بر ثانيه برسد.
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
خواندن مشخصات فردي

آنچه در حوزه ارتباطات كشور طي هفته‌ گذشته رخ داد
مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1