برای شیروان و برای افتخارش حکیم ارد بزرگ Shirvan

این انجمن قدیمی ترین کلوپ مجازی جوانان شهر شیروان با 900 نفر عضو می باشد، کار خود را از سال 1386 آغاز نموده است . نام انجمن خود را به افتخار فیلسوف جهانی شهرمان حکیم ارد بزرگ گذاشتیم ((بزرگ شیروان)). استفاده از مطالب این انجمن با ذکر منبع بلا اشکال است
الرئيسيةمكتبة الصورجستجوگروههاي کاربرانثبت نامورود
به انجمن شهرستان شیروان ، شهر اجدادی بزرگترین فیلسوف جهان "حکیم اُرُد بزرگ" خوش آمدید . .... اینجا انجمن شیروان است قدیمی ترین تالار گفتمان خراسان شمالی با 900 نفر عضو رسمی . .... برای دانلود کتاب ها و باز شدن لینک های موجود در انجمن باید ثبت نام کنید .
ویژه
زوزه باد پاییزی، در بهار غم انگیز شیروان

انتخابات مجلس در شیروان اسفند 1394

المواضيع الأخيرة
» رونمایی از کوچک‌ترین حافظه فلش دنیا
السبت ديسمبر 31, 2016 11:17 am من طرف مصطفی گلیانی

» آیا حق امیرعبداللهیان این بود ؟
الإثنين يونيو 20, 2016 4:35 am من طرف ترگل بهادران

» استاد پرویز کردوانی شبکه خبر رو به هم ریخت !
الإثنين يونيو 20, 2016 4:19 am من طرف ترگل بهادران

» النگ و دولنگ بازی می‌کنند خیلی قشنگ
الإثنين يونيو 20, 2016 4:10 am من طرف ترگل بهادران

» حاشیه های جالب و خواندنی مجلس یادبود حبیب محبیان
الإثنين يونيو 20, 2016 4:04 am من طرف ترگل بهادران

» چالش بین مجلس و شورای نگهبان بر سر مینو خالقی آغاز شد
الإثنين يونيو 20, 2016 3:45 am من طرف ترگل بهادران

» شهر فلوجه عراق بالاخره آزاد شد
السبت يونيو 18, 2016 6:30 am من طرف ترگل بهادران

» تمجید حکیم ارد بزرگ از کار دلیرانه عبدالعلی صفاپور
السبت يونيو 18, 2016 5:57 am من طرف مصطفی گلیانی

» شیروان در انتظار ورود بزرگترین فیلسوف جهان
الثلاثاء أبريل 12, 2016 7:51 am من طرف اکرم غلامی

» Biography of the greatest philosophers of the world
الأربعاء مارس 09, 2016 11:44 pm من طرف اکرم غلامی

ورود
نام كاربر:
كلمه رمز:
ورود اتوماتيك در بازديدهاي بعدي: 
:: كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
احصائيات
تعداد کاربران ثبت نام شده: 909
جديدترين کاربر ثبت نام شده: شادی 1993

تعداد موضوعات ارسال شده توسط کاربران سايت: 5857 في 1115 موضوع
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
اکرم غلامی - 740

مصطفی گلیانی - 492

سمندر رضایی - 423

سهیل رحمانی - 355

Mahya - 347

shima niazi - 316

شراره شیروانیان - 285

akharinpanah - 279

امین قاسمی - 274

ترگل بهادران - 239

سحابة الكلمات الدلالية
دانلود كتاب شیروان کتاب نامه کارت قانون رمان گلخانه ماهواره زبان مهندسی اینترنت آشپزی icdl افزار spss access پاتر اکسس رانندگی بیان آموزش بهشت دالان شبکه

شاطر | 

اين هفته در حوزه‌ رسانه چه گذشت؟

مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي اذهب الى الأسفل 
نويسندهپيام
3ara shirvani
کاربر پرکار انجمن شماره یک شیروان
کاربر پرکار انجمن شماره یک شیروان

تعداد پستها : 64
محبوبیت : 37
روز تولد : 1990-09-06

پستعنوان: اين هفته در حوزه‌ رسانه چه گذشت؟   السبت سبتمبر 25, 2010 7:35 pm

در راستاي برگزاري دو جشنواره و نمايشگاه بين‌المللي رسانه‌هاي ديجيتال و مطبوعات و خبرگزاري‌ها كه به ترتيب اواسط مهر و اوايل آبان‌ماه برگزار مي‌شوند؛ اخبار حوزه رسانه در هفته‌اي كه گذشت بيشتر تحت تاثير اخبار مرتبط با اين دو رويداد قرار داشت.

به گزارش خبرنگار رسانه خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، در آخرين روز هفته‌اي كه گذشت زمان ارسال آثار به جشنواره هفدهم مطبوعات، خبرگزاري‌ها و سايت‌هاي اطلاع‌رساني كه پيش‌تر تا پايان وقت اداري آخرين روز شهريورماه مقرر شده بود، از سوي معاون امور مطبوعاتي و اطلاع‏رساني وزارت ارشاد تا پنجم مهرماه تمديد شد.

تاكيد هيات نظارت بر پرهيز از ترويج مطالب تفرقه‌انگيز

در جلسه روز دوشنبه اين هفته هيات نظارت بر مطبوعات مقرر شد تا به مطبوعات، خبرگزاري‌ها و پايگاه‌هاي اطلاع‌رساني معتبر اعلام شود كه از ترويج و برجسته‌نمايي مطالب تفرقه‌انگيز و ايجاد تقابل ميان مسوولان پرهيز و نشريات نيز از درج آگهي‌هاي غيرمتعارف يا خارج از زمينه تخصصي خودداري کنند.

در اين جلسه همچنين به روزنامه ورزشي «90»، هفته‌نامه «ستاره صبح» و نشريه «بازي رايانه» اي نيز تذكر داده شد.

وجود 2 هزار و 760 نشريه‌ي فعال در كشور

در هفته‌اي كه گذشت؛ سيداحسان قاضي‌زاده - مدير کل مطبوعات و خبرگزاري‌هاي داخلي وزارت ارشاد - هم با بيان اينكه سياست دولت، گسترش نشريات محلي است و در همين راستا تقاضاهاي اخذ مجوز مطبوعات محلي، به صورت پرونده به پرونده در هيأت نظارت بر مطبوعات مورد بررسي قرار مي‌گيرد، گفت: در حال حاضر 3 هزار و 380 نشريه در سطح کشور داراي مجوز هستند که از اين تعداد 2 هزار و 760 نشريه فعال بوده و در حال انتشارند؛ بيش از نيمي از اين نشريات فعال، جزء نشريات محلي و استاني هستند همچنانكه در حدود 2 هزار و 500 تا 3 هزار نشريه در آستانه اخذ مجوز بوده و در نوبت تأييد هيأت نظارت بر مطبوعات هستند.

انتشار مجدد هفته‌نامه‌ي خبري تحليلي مثلث و نشريه‌ي آسيا

شماره چهل و پنجم هفته‌نامه سياسي، فرهنگي "مثلث" با رويكرد خبري تحليلي كه انتشار آن از حدود دو ماه پيش متوقف شده بود، از هفته‌ گذشته برروي پيشخوان دكه مطبوعات قرار گرفت.

نشريه "آسيا" نيز كه حدود يك ماه پيش به دليل آنچه كه از سوي هيات نظارت بر مطبوعات انتشار عكس‌ها و تصاوير خلاف عفت عمومي و استفاده ابزاري از تصاوير و تبليغ و ترويج اسراف و تبذير اعلام شد، با راي اين هيات توقيف شده بود، مجددا منتشر شد.

انتشار اين نشريه در حالي است كه معاون امور مطبوعاتي و اطلاع‌رساني وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي با بيان اين‌كه توقيف روزنامه آسيا تصميم هيات نظارت بر مطبوعات بوده است، گفته بود: نبايد قوه قضائيه به دليل ناهماهنگي‌هاي پيش‌ آمده، روزنامه متخلف آسيا را قبل از بررسي حقوقي تبرئه كند.

محمدعلي رامين در پاسخ به اين سوال كه آيا اين موضوع كه بازپرس شعبه نهم دادسراي كاركنان دولت و رسانه در نامه‌اي خطاب به هيات نظارت دلايل توقيف "آسيا" را ناكافي دانسته و به رفع توقيف آن اقدام كرده است، صحت دارد، اظهار كرده بود: مشكلات حقوقي در بررسي اين پرونده در قوه قضائيه پيش آمده كه در حال بررسي هستيم و اميدواريم حل و فصل شود.

برگزاري نشست رسانه‌ها و امنيت پيروان اديان الهي

هفته پيش هم‌چنين در نشست خبري با عنوان "رسانه‌ها و امنيت پيروان اديان الهي" كه با حضور نمايندگان برخي از رسانه‌هاي داخلي و خارجي و با محوريت عكس‌العمل رسانه‌ها در برابر اهانت به قرآن برگزار شد، معاون امور مطبوعاتي و اطلاع‌رساني وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي رسانه‌ها را به عنوان وسايل ارتباط جمعي مسوول ايجاد پيوند ميان جوامع خواند كه بايد بسترساز همكاري متقابل و مشاركت جمعي در اداره امور عمومي جوامع بشري باشند.

محمدعلي رامين در اين نشست در پاسخ به اين سوال كه مواضع معاونت مطبوعاتي در قبال نحوه برخورد كشورهاي ديگر با خبرنگاران ايراني چيست، گفت: محدوديت‌هاي غربي‌ها براي خبرنگاران ايراني در عين اينكه آزار دهنده است؛ اما بايد صبور بود تا مشخص شود برنده نهايي اين كشمكش مستبدانه غربي‌ها كيست.

برگزاري كارگاه "آشنايي با شيوه‌هاي نوين خبرنويسي"

كارگاه «آشنايي با شيوه‌هاي نوين خبرنويسي» با همكاري دفتر مطالعات و برنامه‌ريزي رسانه‌هاي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي عصر روز شنبه در محل خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، برگزار شد.

در اين كارگاه كه از سوي معاونت آموزشي و پژوهشي ايسنا و با حضور خبرنگاران، دبيران و سردبيران اين مجموعه برگزار شد، «عليرضا كتابدار»، مدرس روزنامه‌نگاري، با مقايسه سبك‌هاي خبرنويسي كلاسيك از جمله سبك «هرم وراونه» با شيوه‌هاي نوين خبرنويسي كه امروز در رسانه‌هاي بزرگ دنيا مورد استفاده قرار مي‌گيرد، درباره موضوعاتي چون اهميت «نات‌گراف» (پارگراف‌هاي پشتيبان) در خبرنويسي نوين، جزئيات اين نوع خبرنويسي، اهميت «نقل قول‌هاي طلايي» و روش‌هاي حرفه‌يي گنجاندن سابقه اخبار در متن آن‌ها سخن گفت.

برگزاري نمايشگاه رسانه‌هاي ديجيتال

در هفته‌اي كه گذشت اخباري از برگزاري چهارمين جشنواره و نمايشگاه بين‌المللي رسانه‌هاي ديجيتال كه از تاريخ 16 تا 24 مهرماه از سوي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي در مصلاي امام خميني (ره) برپا خواهد بود منتشر شد.

نمايشگاهي كه در دو بخش اصلي و جانبي برگزار مي‌شود و نرم‌افزارهاي رسانه‌يي، بازي‌هاي رايانه‌يي، نرم‌افزار تلفن همراه، پايگاه‌هاي اينترنتي و وبلاگ‌ها، هنرهاي ديجيتال و پژوهش، فن‌آوري و نوآوري در رسانه‌هاي ديجتيال بخش‌هاي اصلي اين دوره از جشنواره است.

نخستين دوره‌ي جشنواره‌ي رسانه و بانک

برگزاري نخستين دوره جشنواره رسانه و بانک در حاشيه جشنواره مطبوعات و خبرگزاري‌ها از ديگر اخبار حوزه رسانه در هفته‌اي كه گذشت بود و دبيرخانه جشنواره‌ي مطبوعات و خبرگزاري‌ها از علاقه‌مندان و صاحبان انديشه و قلم در اين حوزه دعوت كرد که آثار خود را در اين زمينه مطابق ضوابط و مقررات مندرج در فرم فراخوان به دبيرخانه جشنواره ارسال كنند.
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
خواندن مشخصات فردي

اين هفته در حوزه‌ رسانه چه گذشت؟
مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1