برای شیروان و برای افتخارش حکیم ارد بزرگ Shirvan

این انجمن قدیمی ترین کلوپ مجازی جوانان شهر شیروان با 900 نفر عضو می باشد، کار خود را از سال 1386 آغاز نموده است . نام انجمن خود را به افتخار فیلسوف جهانی شهرمان حکیم ارد بزرگ گذاشتیم ((بزرگ شیروان)). استفاده از مطالب این انجمن با ذکر منبع بلا اشکال است

الرئيسيةمكتبة الصورجستجوگروههاي کاربرانثبت نامورود
به انجمن شهرستان شیروان ، شهر اجدادی بزرگترین فیلسوف جهان "حکیم اُرُد بزرگ" خوش آمدید . .... اینجا انجمن شیروان است قدیمی ترین تالار گفتمان خراسان شمالی با 900 نفر عضو رسمی . .... برای دانلود کتاب ها و باز شدن لینک های موجود در انجمن باید ثبت نام کنید .
ویژه
حکیم ارد بزرگ

«ای ارد بزرگ جاودانه
ای مظهر حکمت زمانه

همشهری خوب شیروانی
من مفتخرم بدین نشانه

آوازه شهر من بلند است
تا نام تو باشدش میانه

ایران به تو می بالد و اینک
گشتی تو به هر کجا فسانه

آوازه تو گذشته از مرز
رفته است به اوج بیکرانه

تو شهپر آسمان حکمت
باز آمده ای به آشیانه

پای تو و چشم دوستداران
ای لعبت شعر شاعرانه

با چشم جهانبین که تو داری
صد طعنه به چشم آهوانه

زد حلقه بپای عاشقانت
گیسوی فتاده روی شانه

ای نطق تو با زبان حکمت
شیوایی حرف دلبرانه

ای شیوه مهربانی تو
دلچسب تر از دو صد ترانه

مردم بطواف روی ماهت
گردند بدورت عاشقانه

محبوب قلوب عاشقانی
ای ارد بزرگ جاودانه»

شاعر : جناب آقای رضا بخشعلی زاده شیروان
1397/1/11

المواضيع الأخيرة
» هیچ آرمانی ، نباید انسانیت درون ما را نابود سازد. حکیم ارد بزرگ
الثلاثاء أبريل 10, 2018 4:12 am من طرف اکرم غلامی

» سروده بسیار زیبای آقای رضا بخشعلی زاده در محضر حکیم ارد بزرگ + عکس و فیلم
الإثنين أبريل 02, 2018 12:55 am من طرف اکرم غلامی

» سخن و مهر پاک ، بر روان آدم پلید ، کارساز نیست. حکیم ارد بزرگ
السبت مارس 31, 2018 4:15 am من طرف اکرم غلامی

» هیچ زمستانی توان فسردن خون آدمهای فداکار و با شرف را ندارد. حکیم ارد بزرگ
السبت مارس 31, 2018 4:14 am من طرف اکرم غلامی

» آیا سخن گفتن از "آزادی" و "انسانیت" در این سرزمین جرم است ؟
الأربعاء ديسمبر 20, 2017 12:11 pm من طرف ترگل بهادران

» انسانیت در کلام بزرگترین فیلسوف جهان
الخميس ديسمبر 07, 2017 6:58 am من طرف امین قاسمی

» Wall of Kindness قوانین "دیوار مهربانی" از زبان حکیم ارد بزرگ
الثلاثاء نوفمبر 21, 2017 5:35 am من طرف اکرم غلامی

» بزرگترین فیلسوف جهان و سخنان بسیار زیبایش
الأحد نوفمبر 12, 2017 6:20 am من طرف اکرم غلامی

» شعری از هاتف اصفهانی
الأحد نوفمبر 12, 2017 5:56 am من طرف اکرم غلامی

» بابا افضل کاشانی کیست ؟
الأحد نوفمبر 12, 2017 5:27 am من طرف اکرم غلامی

ورود
نام كاربر:
كلمه رمز:
ورود اتوماتيك در بازديدهاي بعدي: 
:: كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
احصائيات
تعداد کاربران ثبت نام شده: 909
جديدترين کاربر ثبت نام شده: شادی 1993

تعداد موضوعات ارسال شده توسط کاربران سايت: 5881 في 1121 موضوع
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
اکرم غلامی - 762

مصطفی گلیانی - 492

سمندر رضایی - 424

سهیل رحمانی - 355

Mahya - 347

shima niazi - 316

شراره شیروانیان - 285

akharinpanah - 279

امین قاسمی - 274

ترگل بهادران - 240

شاطر | 

سایت شیران شیروان : سخنراني دکتر محمود احمدی نژاد در جمع مردم شيروان

نويسندهپيام
شراره شیروانیان
مدیربخش گفتگوی آزاد انجمن شیروان

تعداد پستها : 285
محبوبیت : 1142

پستعنوان: سایت شیران شیروان : سخنراني دکتر محمود احمدی نژاد در جمع مردم شيروان   السبت سبتمبر 04, 2010 11:40 pm

بسم الله الرحمن الرحيم
اللهم‌ عجل‌ لوليك‌ الفرج‌ و العافية و النصر و اجعلنا من‌ خير اعوانه‌ و انصاره‌ و المستشهدين‌ بين‌ يديه‌

خداي‌ بزرگ‌ را سپاسگزارم‌ و بسيار خوشحال كه توفيق داد ولو در پايان دقايق امروز خدمت شما مردم عزيز، انقلابي، نجيب و پرتلاش شهرستان سرافراز شيروان برسم. دلم مي خواست در فرصت مناسبي بود و با هم بيشتر گفتگو مي كرديم. هم شب شده و هم ين طوري كه گفتند، بيش از سه ساعت است كه شما اينجا [ايستاده ايد.] خسته شده ايد؟
حضار:
[نه خير]
[كي خسته شده؟]
حضار:
[دشمن]
سلام و صلوات خدا بر شما مردم عزيز و هوشمند شيروان. سلام بر بزرگان، علما، عرفا و دانشمندان شما. سلام بر دستان كشاورزان، دامداران و كارگران. سلام بر دختران پاك و مؤمن شيرواني و سلام بر پسران نجيب و غيرتمند شيروان. سلام و صلوات خدا بر شهيدان، جانبازان، مفقودان، آزادگان و خانواده هاي آنان.
عزيزان من! وقت كم است. دو مطلب را خدمتتان عرض مي كنم. يك مطلب مربوط به اوضاع جهاني، يك مطلب هم دربارة ساختن ايران عزيز و شهرستان سرافراز شيروان خواهد بود.
اما دربارة مسائل جهاني، امسال به نام نامي پيامبر عزيز اسلام نامگذاري شده است. پيامبر ما كانون همة خوبيها و زيباييها بود. او مظهر عبوديت، اخلاص، كار، تلاش و مجاهدت بود. او آمد تا كرامت انسانها را زنده كند. آمد تا حقوق انسانها را به آنها برگرداند و با برپايي توحيد و عدالت، جامعة سعادتمند و حيات طيبه را به انسانها هديه بكند. آمد تا مهرورزي، محبت، عشق و رأفت را بين بشريت گسترش دهد. آمد تا بساط ظلم، تبعيض و تجاوز را برچيند و عدالت و دوستي را جايگزين آن كند.
عزيزان من! مشكلاتي كه بشر امروز با آن روبه روست، حاصل دوري عده اي از تعليمات انبيا و از مسير انبياست. عده اي همة كرامتها، انديشه ها و تعليمات انبيا را كنار گذاشته اند. دلهايشان از نور هدايت خالي است. از عشق و محبت به انسانها خالي است. تنها چيزي كه مي بينند منافع، ثروت، قدرت و شهوتراني است. اين عده متأسفانه بر بخش مهمي از ثروت و قدرت عالم تكيه زده اند. جنگها، تبعيضها، ظلمها، ناجوانمرديها و همة فسادها در عالم به خاطر وجود اينهاست.
شما صحنة لبنان را نگاه بكنيد، صحنة لبنان يك آيينه است. در اين آيينه دو تصوير به طور شفاف و كامل نشان داده شده است. از يك طرف ملت مظلوم لبنان در اوج مظلوميت. ملتي كه در خانة خودش زندگي مي كرد. بيست سال، بيست و چهار سال قبل هم مورد تجاوز بود، كشورش متلاشي شد، با همت، تلاش، فداكاري و با چنگ و دندان كشورش را ساخت. امسال مجدد بدون هيچ بهانه و دليلي فقط و فقط براي ارضاي خواستهاي سيري ناپذير نظام سلطه مورد هجوم قرار گرفته است. زنها، كودكان و مردان آن زير شديدترين بمبارانها هستند. حتي آمبولانسها، بيمارستانها، آسايشگاهها، پناهگاهها و خانه ها مورد بمباران است. يك طرف مظلوميت ملت لبنان، طرف ديگر صهيونيستهاي ستمگر. آنها در اوج مظلوميت و اينها در اوج درنده خويي و ستمگري [هستند.] در يك طرف جوانان پاك، مؤمن، خداپرست، عدالتجو و فداكار، در طرف ديگر يك مشت مزدور صهيونيست كه جز پول، ثروت و شهرت نمي بينند. در يك طرف انسانهاي خداپرست، در طرف مقابل انسانهاي دنيا پرست. در يك طرف عاشقان و دوستداران بشريت، در طرف مقابل دشمنان بشريت. يك صف، صف خداپرستان و يك صف، صف خودپرستان و قدرت پرستان. يك صف صف متوكلين به خدا و يك صف كساني كه به شيطان بزرگ متكي هستند.
امروز عزيزان من! حزب الله لبنان پرچم برافراشتة وجدانهاي پاك بشريت است. و در طرف مقابل رژيم صهيونيستي پرچم شياطين، خودپرستان و پرچم شيطان بزرگ است. در يك طرف امريكا و انگليس دو نظام سلطه گر و فاسد كه مانند درندگان بل هم اضل هستند، در يك طرف انسانهاي پاك و خداپرست.
عزيزان من! صحنه لبنان بسيار بسيار شفاف است. امروز حزب الله به نمايندگي از وجدانهاي بيدار بشريت و هم ملتهاي خدا پرست و عدالتخواه و آزاده ايستاده است و رژيم صهيونيستي به عنوان علم شيطان بزرگ در مقابل حزب الله صف آرايي كرده است. شما ببينيد، به بهانة دستگيري دو سرباز چه طور هجوم آورده اند. از پيشرفته ترين سلاحها استفاده مي كنند، با آتش بس هم مخالفت مي كنند. بدتر از همة صحنه ها رفتار شوراي امنيت است كه به نام تأمين امنيت و تضمين و پشتوانة امنيت هرجايي كه امنيت و منافع قدرتهاي بزرگ و عوامل و نوكران آنها به خطر مي افتد، بلافاصله حاضرند، بلافاصله تحريم تسليحاتي مي كنند، بلافاصله آتش بس مي دهند، اما آنجا كه صحنة كشتار ملتهاي مظلوم و دفاع در مقابل يك مشت صهيونيست اشغالگر بي آبروي تجاوزگر است، در مقابل آتش بس مي ايستند و با آتش بس مخالفت مي كنند.
من اينجا در محضر مردم شيروان عرض مي كنم، مخالفت شوراي امنيت و در رأس آن امريكا و انگليس با آتش بس، يك لكة ننگ ابدي بر پيشاني قدرتهاي بزرگ و سازمانهاي جهاني خواهد بود. آنها هيچ گاه نمي توانند از زير بار اين ننگ خارج بشوند. كساني كه به بهانه هاي واهي جلوي پيشرفتهاي علمي ملتها را هم مي گيرند، اما در مقابل جنايات افسار گسيختة رژيم صهيونيستي اشغالگر اين طور لبخند مي زنند، صحنه را باز مي كنند، حمايت مي كنند، حتي دقت كنيد، منطق را ببينيد، منطق مثل منطق كفار صدر اسلام است. مي گويند چرا شما زن و بچة بي پناه را كه به يك سوله سست پناه برده بودند، بمباران كرديد؟ مي گويند بله، ما هم متأسفيم، اما عامل اصلي كساني هستند كه اين مردم را به صحنه آورده اند. به يك كشور حمله كرده اند، مي خواهند آن كشور را اشغال بكنند، مي گوييم چرا مردم را مي كشي؟
مي گويد تقصير اين مردم است. چرا در مقابل اشغالگري ما مقاومت مي كنند؟ علت كشته شدن آنها مقاومت و ايستادگي آنهاست.
منطق رژيم صهيونيستي و امريكا اين است. به شما عرض مي كنم، در دنيا راه افتاده اند، مي گويند ما دنبال خاورميانة بزرگ هستيم؛ مي خواهيم نقشة جغرافيايي منطقه را به هم بزنيم. ما مي گوييم شما كي هستيد؟ شما عددي نيستيد كه بخواهيد نقشة منطقه را به هم بزنيد. شما خيال مي كنيد كه ملتهاي منطقه همان ملتهاي شصت سال قبل و صد سال قبل اند كه تحت حاكميت انسانهاي فاسد در غفلت و خواب باشند. امروز همة ملتهاي عالم به خصوص ملتهاي منطقه بيدارند. بدانيد ملتها تك تك رفتارها و جنايتهاي شما را ثبت مي كنند. خشم ملتها در حال متراكم شدن است و من به شما هشدار مي دهم، اقيانوس ملتها در حال تلاطم است و اگر طوفان برپا بشود، ريشة ظلم و كاخهاي ستم شما را از بنيان برخواهد كند. من اينجا رسماً اعلام مي كنم كه امريكا و انگليس در تمام جنايات رژيم اشغالگر سهيم اند و ملتها تمام اين جنايتها را به پاي آنها خواهند نوشت و ان شاءالله در دادگاه ملتها كه به زودي برپا خواهد شد، پروندة ننگين جنايات شصت ساله روي ميز دادگاه ملتهاست و آنها را به پاي ميز محاكمه خواهند كشيد.
اما اجازه بدهيد، همة ملتها توجه بكنند، من از همة ملتهاي عالم كه حضور پيدا كردند و پيدا خواهند كرد و نفرت خودشان را از جنايتها نشان خواهند داد و از حزب الله و ملت لبنان و فلسطين دفاع خواهند كرد، صميمانه تشكر مي كنم. اما بدانيد برداشت من از صحنة لبنان اين است، صهيونيستها و اربابانشان كه در مقابل سد پولادين حزب الله و شخصيت انقلابي و نماد وجدان بيدار انسانهاي خداپرست و عدالتخواه يعني سيد حسن نصرالله قهرمان ملتهاي آزاده شكست خورده اند، امروز با طراحي تبليغي انحرافي در صددند كه شكستها و جنايتهاي خودشان را سرپوش بگذارند و دارند براي جنايتهاي بزرگ تر آماده مي شوند. بايد همه آماده و هوشيار باشيم و مراقبت و محكوم بكنيم و در صحنه باشيم تا ان شاءالله اين توطئه خنثي بشود و اين ابرقدرتهاي فاسد بساط اين رژيم جعلي دست نشانده را از منطقة ما جمع بكنند و آنها را از منطقه خارج بكنند.
برداشت من از صحنه اين است. سران اين دو، سه كشور از هر نوع عاطفة انساني، مهر، محبت و عشق خالي هستند. در قلبهايشان مطلقاً هيچ نور هدايتي نيست.
انسانهاي روباتيك هستند. انسانهايي در حد حيوانات هستند، بل هم اضل. چون ما در طبيعت هيچ حيواني به اين درنده خويي، بي عاطفگي، بي شخصيتي و به اين خونريزي سراغ نداريم. اينها روي گرگها را سفيد كرده اند. روي جباران و ستمگران عالم را سفيد كرده اند. اينها خيال مي كنند پشت دستگاه كامپيوتر نشسته اند و بازي كامپيوتري مي كنند. فكر نمي كنند هر شاسي اي كه فشار مي دهند، صدها زن، مرد و كودك بي گناه به خاك وخون كشيده مي شود، زن و فرزندش را در مقابلش تكه تكه مي بيند، فرزند، مادر و پدرش را در مقابل خودش تكه تكه مي بيند، خانه ها و مزرعه ها ويران مي شود. اينها به چيزي جز تسلط، غارت، ثروت و منافع شركتهاي بزرگ سرمايه داري نمي انديشند. من به آنها مي گويم، همة ملتها بيدار شده اند. دوران امپراطوري، تجاوز، تكيه بر سلاح، بمبها و هواپيماها به پايان رسيده است. بدانيد به زودي دست قدرت خداوند از آستين ملتها بيرون خواهد آمد و شما را از كاخهاي شيشه اي به زير خواهد كشيد.
مطلبي هم دربارة انرژي هسته اي عرض مي كنم، انرژي هسته اي حق ملت ايران است. ملت ايران با تلاش جوانانش و بدون اتكا به كسي اين را به دست آورده است. براي مقاصد صلح آميز مي خواهد. حق قانوني و طبيعي ملت ايران است. كساني كه فكر مي كنند با شانتاژ، تبليغات و برنامه هاي سياسي مي توانند ملت ايران را از اين حق محروم بكنند، بدانند كه اشتباه مي كنند. ملت ايران اهل گفتگو، صلح و تعامل است. اما ملت ايران ملتي نيست كه زير بار ظلم، زورگويي و اجحاف برود. من در اين باره فقط يك جمله مي گويم. ما اهل گفتگو هستيم. گفتيم بررسي مي كنيم، پاسخ مي دهيم و نظراتمان را اعلام خواهيم كرد. حوادث لبنان باعث شد كه ما با دقت و تأمل بيشتر و چشم بازتري بررسي كنيم، چرا كه ماهيت حرفها و شعارهاي شما يك بار ديگر آشكار شد. من فقط يك جمله به شما مي گويم، آن هم از زبان مردم شيروان كه زبان گوياي همة ملت ايران است. امروز همة ملت ايران دربارة انرژي هسته اي يك جمله و شعار بيشتر ندارد. ملت ايران انرژي هسته اي را حق مسلم خود مي داند. بشنويد اين فرياد مردم شيروان است:
[حضار: انرژي هسته اي حق مسلم ماست.]
اما دربارة ايران، وقت نماز دارد مي گذرد و من شما را معطل نمي كنم. عزيزان من! امروز مهم ترين مسئوليت ما ساختن ايران است؛ ايراني در طراز شايستگي ملت ايران. خدا اين فرصت و امكانات را به ما داده است. بايد دست به دست هم بدهيم و ايران را بسازيم. من يك جمله عرض مي كنم، عنايت كنيد. ملتي كه جوانانش مي توانند با دست خالي، با تكيه بر هوشمندي، ايمان و استعداد خود قلة انرژي هسته اي را فتح كند. ملتي كه جوانان برومندش مي توانند بالاترين فناوري بيوتكنولوژي و پزشكي يعني ترميم ضايعات نخاعي را با همت خودشان در اختيار بگيرند، اين ملت با اتكا به اين جوانان خواهد توانست ايران عزيز را بسازد. براي ساختن ايران بايد كارهاي فراواني انجام بشود. ما بايد دست به دست هم بدهيم و با وحدت، كار، تلاش، توكل بر خدا و البته با عدالت كشورمان را بسازيم. همة امكانات كشور بايد عادلانه توزيع بشود و همه جاي كشور بايد با هم پيشرفت بكند. عدالت يعني دادن فرصت براي شكوفايي همة استعدادها.
عدالت يعني وقت، منابع مالي و امكانات كشور عادلانه در همه جاي كشور توزيع بشود. كارهاي فراواني بايد انجام بشود.
در بخش عمران و آبادي، در بخش زير ساختها، سياست خارجي، احيا و تعزيز ملت ايران، تحكيم پايه هاي عزت و سرافرازي ملت ايران كارهاي فراواني بايد انجام بشود.
اما يكي از مهم ترين كارها در داخل كشور عبارت است از مبارزه با بيكاري و ايجاد اشتغال براي جوانان عزيز. در اين رابطه دولت كارهايي را سازمان داده است.
توزيع عادلانة تسهيلات مناسب و ارزان قيمت؛ سهم هر استان و شهرستان جدا. تأسيس صندوق مهر امام رضا (ع). توسعة فعاليتهاي عمراني در سطح كشور كه من ديگر به آنها اشاره نمي كنم. دولت مصمم است به پشتوانة شما مردم، در كنار شما مردم و با همت شما مردم كشور را بسازد و به همين دليل دولت وقت و امكانات خودش را عادلانه توزيع كرده است. امروز خدمت شما مردم استان سرافراز خراسان شمالي و مردم عزيز و غيرتمند شيروان هستيم. از مدتها قبل گروههاي كارشناسي با حضور معاونين رئيس جمهور، وزرا، مديران استان و نمايندگان محترم تشكيل شده است، همة كارهايي كه در اين استان بايد انجام بشود فهرست، كارشناسي و بررسي شده است. در سفر استان وزرا، شوراي اداري شهرستانها، خودم، ائمة محترم جمعه، نمايندگان محترم و فرمانداران مي آيند دوباره مرور مي كنيم، ان شاءالله در جلسة فردا در مركز استان يك فهرست بلند براي روستاها، شهرها و بخشها در زمينه هاي گوناگون تصميم گيري خواهيم كرد.
فهرست مربوط به شيروان يك فهرست بلند است. فرصت نيست همه را بخوانم، به برخي از آنها اشاره مي كنم، بقية آن را از اخبار دولت خواهيد شنيد. اميدوارم اخباري كه از جلسة دولت به شما خواهد رسيد، موجب شادي، نشاط و اميدواري بيشتر شما بشود، ان شاءالله.
اما دربارة شيروان عزيز، يكي از كارها سهميه بندي تسهيلات ارزان قيمت است. سهمي كه براي شهرستان گذاشته اند، آقاي استاندار گفتند سهمي كه تا الان براي اشتغال جوانان گذاشته اند 30 ميليارد تومان است. من مي خواهم در حضور شما به آقاي استاندار بگويم، درست است كه 30 ميليارد تومان در مرحلة اول رقم بالايي است، اما 30 ميليارد تومان در مقابل استعداد و توانمندي جوانان شيروان رقم كمي است. ان شاءالله دولت در جلسه سهم استان را بالا خواهد برد، جنابعالي هم بايد بالافاصله سهم شهرستان را افزايش بدهيد. ان شاءالله جوانان عزيز همت خواهند كرد، ما هم در كنارتان، آقاي استاندار، مديران، فرمانداران، فرماندار و همة اينها و ما خدمتگزار شما هستيم. بايد آقايان دست به دست هم بدهند، طوري كار كنند كه اين اعتبارات به سرعت در اختيار جوانان قرار بگيرد و ديگر در پيچ و خم ساز و كارهاي نامناسب اداري و پشت در مدير كل و شورا و جلسه و پارتي بازي و تبعيض و اينها معطل نشود.
اجازه بدهيد دو سه مورد ديگر را بگويم، بقيه اش را ان شاءالله از خبر خواهيد شنيد.

[حضار: احمدي نژاد دوستت داريم.]

من هم شما را دوست دارم و به از صميم دل به تك تك شما عشق مي ورزم. خدا شاهد است كه احمدي نژاد به خدمتگزاري شما افتخار مي كند و جاروكشي شما را با هيچ چيز در دنيا عوض نخواهد كرد. اما ان شاءالله در اين جلسة دولت كمك خواهيم كرد كه مجتمع آلومينيوم زودتر راه اندازي بشود.
تبديل آموزشكده به دانشكده در دستور كار دولت خواهد بود.
ان شاءالله سد گرماب تصويب خواهد شد كه مطالعه و طراحي بشود و در مسير اجرا برود. همين طور سد كليل، ان شاءالله اعتبارات اختصاص خواهيم داد كه كار شروع بشود و سرعت پيدا بكند كه كشاورزان عزيز [مشكلي نداشته باشند.]
بحث آب آشاميدني و روستاها بماند. يك مورد مي گويم، ختم جلسه. ان شاءالله يك سالن مجهز ورزشي مخصوص دختران مؤمن و پاك و يك سالن ورزشي مجهز مخصوص پسران مؤمن و غيور خواهد بود.
ان شاءالله نيروگاه و اين كارخانه اي كه كارگرها مشكل دارند، خبرش را فردا از جلسة دولت خواهيد شنيد.
من مي خواهم در پايان از اين حضور عزت بخش حماسي تشكر كنم. آمديد خادمان خودتان را به خدمت بيشتر تشويق كرديد. موجب عزت ملت ايران و يأس بدخواهان و سلطه طلبان شديد.
اي خداي بزرگ بر عزت اين مردم بيفزاي!
خدايا موانع و مشكلات پيشرفت را از مقابل اين مردم بردار!
خدايا جوانان عزيز ما را كه بزرگ ترين سرمايه هاي ما هستند، براي ما حفظ كن!
آنها را به قله هاي پيشرفت برسان!
خدايا بدخواهان ملت ما، نظام سلطه را منكوب بگردان!
خدايا ملت عزيز لبنان و فلسطين و حزب الله قهرمان را عزيز و پيروز بگردان!
خدايا باران رحمتت را بر ملت ما و مردم عزيز شيروان ببار!
موفق و پيروز سربلند باشيد

پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران - سه شنبه 10 مرداد 1385

http://www.president.ir/fa/?ArtID=624
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
خواندن مشخصات فردي
شراره شیروانیان

تعداد پستها : 285
محبوبیت : 1142

پستعنوان: رد: سایت شیران شیروان : سخنراني دکتر محمود احمدی نژاد در جمع مردم شيروان   السبت سبتمبر 04, 2010 11:41 pm

نویسنده: کورمانج شیروان
شنبه 6 شهریور1389 ساعت: 21:42
خدا پشت و پناهت دکتر
منتظر دیدار دوباره ات هستیم
نویسنده: فرح محمودیان
یکشنبه 7 شهریور1389 ساعت: 0:42
مطلب جالبی گذاشتین
این سخنرانی خودش یه معیار قضاوت برای عملکرد بخشهای مختلف شیروان است
اینطور نیست ؟!

وب سایت
نویسنده: مسوول شیروانی
یکشنبه 7 شهریور1389 ساعت: 10:8
در اینکه مطالب آقای احمدی نژاد همیشه شیرین بوده تردیدی نیست اما اینکه چه سنخیتی با شما و منش افراطا اصلاح طلبی شما دارد بنده حیرانم.از من حقییر که کمترین مسوولیتی در این شهر دارم به شما دوستان نصیحت خوردن نان به نرخ روز اصلا شایسته شما نیست.با این که دل خوشی از شورای شهر ندارم اما هنوز اهانت و مطالب تخریب گرانه شما را نسبت به ایشان را از یاد نبرده ام.خوب است در این ماه مبارک با خلوص و معنویت و تزکیه نفس و خود سازی از تمامی امور نابجایی که دارید برائت بطلبید که خداوند متعال ارحم الراحمین است.و تکلیف خود را یک بار برای همیشه روشن کنید که واقعا اینجا دنبال چه می گردید.

نسیم شیران شیروان :
صد البته این آرزو را ما هم برای شما در ایام ماه مبارک رمضان داریم !
سال قبل تنها سایت شیروانی بودیم که از دکتر احمدی نژاد حمایت کردیم (دقت کنید تنها سایت !) و اتفاقا مورد حمله اصلاح طلبان هم قرار گرفتیم !. اگر سایت شیران شیروان پنج ماه پیش هک نمی شد شما هم اکنون می توانستید در بخش آرشیو سایت مطالب گذشته را ببینید . البته زیاد هم دیر نشده به دوستان شورای شهرتان تماس بگیرید به شما خواهند گفت مشرب ما چیست . شما رقبای اصلاح طلب ما را (که البته الان منفعل شده اند) با ما اشتباه گرفته اید .

در عین حال یاران دکتر زیر بار هیچ تحقیری نمی روند و همیشه سعی کرده اند مسیر دکتر در مبارزه با انحصار طلبی و ناکارامدی را ادامه دهند .

خدا را شکر که مردم شیروان ما را می شناسند و همین کفایت می کند .
توصیه ما به شما این است که از مشاورینی کارآزموده و قدیمی تر در عرصه آی تی بهره بگیرید .

امیدواریم در خدمت بیشتر به مردم شیروان موفق باشید.

نویسنده: اسماعیل
یکشنبه 7 شهریور1389 ساعت: 12:27
خانم محمودیان با عرض پوزش شده تا حالا اینجا مطلبی باشه و شما کیف نکنید؟ اگه واسه خودتون ارزش قائل نیستید حداقل به مخاطبان احترام بگذارید.
از مدیریت جدید و سبک محترمانه کارشون هم تشکر دارم
نویسنده: کرمانج شیروان
یکشنبه 7 شهریور1389 ساعت: 13:46
متنی تکراری که در همه شهرها خوانده شد فقط اسم شهرها را تغییر دادند.

دلتونو به این حرفا خوش نکنید.

نسیم شیران شیروان :
سخنان دکتر را باید بارها خواند تا فهمید !
به قول ارد بزرگ فیلسوف شهر و کشورمان : (((یادآوری آرمانها ، از بیراهه روی بازمان می دارد . )))

ممنون از توجه شما

نویسنده: فریدون قربان زاده
یکشنبه 7 شهریور1389 ساعت: 14:50
چطور این آقا مسئول است و هنوز سایتهای موافق و مخالف دکتر احمدی نژاد را نمی شناسد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

همه مردم شهر خبر دارن جز این آقای مسئول !
با این همه اطلاعات چطور مسئول شده است ؟!
...

احتمالا سایت آن بابایی که یه شبه از سبز تبدیل به اینوری شده را احمدی نژادی می شناسد !

آقای مسئول اگر واقعا حامی دولت هستید ؟!
باید رسما از یاران احمدی نژاد عذرخواهی نمایید .

نسیم شیران شیروان :
آقای قربانزاده
مهم نیست که ما را چه می نامند ! و که می دانند ! ما در برابر وجدان و عملکرد خود مسئولیم . من از زمانی که مسئولیت شیران شیروان را قبول کردم می دانستم این انگ ها و شدید تر از اینها را باید بشنوم .
مخاطبین شیران شیروان شاهد نوع موضع گیری های ما هستند و ما اینجا برای اثبات خود نیامده ایم . اینجا قرار است از آینده شهرمان صحبت کنیم ، دوستی و درد دلهای شماها .
عده ایی می خواهند برای ما حاشیه سازی کنند .
خدا آنقدر به ما سعه صدر داده که ره به جایی نخواهند برد .
این روزها سایتهای مخالف اهانت فحش می نویسند . پان تورکها . و حالا ...
بماند شاید روزی سفره دل را گشودیم اما الان تشنه مقالات و نوشته های شما هستم .
نویسنده: اکرم غلامی
یکشنبه 7 شهریور1389 ساعت: 15:39
نسیم جان به نظر من بهتره ، لیست کاملی از اسامی مشاهیر شیروان را اینجا بگذارید تا نسل امروز شیروان با نامهای آنها بیشتر آشنا بشوند .

نسیم شیران شیروان :
به چشم ، در پست بعدی اسامی مشاهیر شیروان رو می زارم
وب سایت
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
خواندن مشخصات فردي

سایت شیران شیروان : سخنراني دکتر محمود احمدی نژاد در جمع مردم شيروان
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1