برای شیروان و برای افتخارش حکیم ارد بزرگ Shirvan

این انجمن قدیمی ترین کلوپ مجازی جوانان شهر شیروان با 900 نفر عضو می باشد، کار خود را از سال 1386 آغاز نموده است . نام انجمن خود را به افتخار فیلسوف جهانی شهرمان حکیم ارد بزرگ گذاشتیم ((بزرگ شیروان)). استفاده از مطالب این انجمن با ذکر منبع بلا اشکال است
الرئيسيةمكتبة الصورجستجوگروههاي کاربرانثبت نامورود
به انجمن شهرستان شیروان ، شهر اجدادی بزرگترین فیلسوف جهان "حکیم اُرُد بزرگ" خوش آمدید . .... اینجا انجمن شیروان است قدیمی ترین تالار گفتمان خراسان شمالی با 900 نفر عضو رسمی . .... برای دانلود کتاب ها و باز شدن لینک های موجود در انجمن باید ثبت نام کنید .
ویژه
حکیم ارد بزرگ
المواضيع الأخيرة
» آیا سخن گفتن از "آزادی" و "انسانیت" در این سرزمین جرم است ؟
الأربعاء ديسمبر 20, 2017 12:11 pm من طرف ترگل بهادران

» انسانیت در کلام بزرگترین فیلسوف جهان
الخميس ديسمبر 07, 2017 6:58 am من طرف امین قاسمی

» Wall of Kindness قوانین "دیوار مهربانی" از زبان حکیم ارد بزرگ
الثلاثاء نوفمبر 21, 2017 5:35 am من طرف اکرم غلامی

» بزرگترین فیلسوف جهان و سخنان بسیار زیبایش
الأحد نوفمبر 12, 2017 6:20 am من طرف اکرم غلامی

» شعری از هاتف اصفهانی
الأحد نوفمبر 12, 2017 5:56 am من طرف اکرم غلامی

» بابا افضل کاشانی کیست ؟
الأحد نوفمبر 12, 2017 5:27 am من طرف اکرم غلامی

» مسعود سعد سلمان کیست ؟
الأحد نوفمبر 12, 2017 5:17 am من طرف اکرم غلامی

» ملک الشعرای بهار کیست ؟
الأحد نوفمبر 12, 2017 5:11 am من طرف اکرم غلامی

» عکس نوشته از سخنان گرانبهای فیلسوف حکیم ارد بزرگ
الأحد نوفمبر 12, 2017 4:24 am من طرف اکرم غلامی

» رونمایی از کوچک‌ترین حافظه فلش دنیا
السبت ديسمبر 31, 2016 11:17 am من طرف مصطفی گلیانی

ورود
نام كاربر:
كلمه رمز:
ورود اتوماتيك در بازديدهاي بعدي: 
:: كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
احصائيات
تعداد کاربران ثبت نام شده: 909
جديدترين کاربر ثبت نام شده: شادی 1993

تعداد موضوعات ارسال شده توسط کاربران سايت: 5877 في 1121 موضوع
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
اکرم غلامی - 758

مصطفی گلیانی - 492

سمندر رضایی - 424

سهیل رحمانی - 355

Mahya - 347

shima niazi - 316

شراره شیروانیان - 285

akharinpanah - 279

امین قاسمی - 274

ترگل بهادران - 240

شاطر | 

متن نهضت عمومی شیروان برای احقاق حق شیروان

مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي اذهب الى الأسفل 
نويسندهپيام
شراره شیروانیان
مدیربخش گفتگوی آزاد انجمن شیروان
مدیربخش گفتگوی آزاد انجمن شیروان

تعداد پستها : 285
محبوبیت : 1142

پستعنوان: متن نهضت عمومی شیروان برای احقاق حق شیروان   الأحد أغسطس 22, 2010 2:34 pm

توجه توجه

همشهریان عزیز شیران شیروان قصد دارد با ایجاد یک نهضت در اعتراض به رفتار های غرض ورزانه به این شهر که از جانب بجنورد مرکز استان اعمال میشود اعتراض رسمی خود را به گوش مسئولین ذی ربط کشور رسانده و احقاق حق این شهر را به صورت کاملا قانونی اعلام داریم.

لازم به ذکر است به علت بی کفایتی مسئولان شیروان از آنها انتظاری نیست

این یک اعتراض مردمی و قانونی از جانب مردم شیروان است.

از شما مردم شیروان می خواهیم به این نهضت بپیوندید و اعتراض به حق قانونی خود را اعلام دارید.

مفاد این اعتراض به شرح ذیل است:

۱-شهرستان شیروان دومین شهر پر جمعیت استان است چرا از بودجه های استان کمترین بودجه برای این شهر مصوب می شود.

۲-نگاه غرض ورزانه و سلیقه ای مرکز استان در قبال شهرستان شیروان در دولت عدالت محور

۳-اجرایی نشدن هیچ یک از طرح های سفرهای ریاست جمهوری در این شهر به علت ناسازگاری های مرکز استان

۴-بی توجهی به آثار باستانی و مفاخر شیروان(در سایتهای اطلاع رسانی دولتی استان و بروشور های اطلاع رسانی گردشگری استان)

در استانه سفر ریاست جمهور یه این استان این اعتراض ها باید به دست ایشان رسیده و یک گروه جهت تحقیق در این رابطه تشکیل شود تا علت آن بررسی شده تا در دولتی که بر پایه عدالت بنا شده است عدالت رعایت شود.

از شما همشهریان کسانی که موافق این بحث هستید خواستاریم به ما بپیوندید.و راهکار بدهید.

منتظر نظرهای شما هستیم .

Note Note

همشهریان عزیز شیران شیروان قصد دارد با ایجاد یک نهضت در اعتراض به رفتار های غرض ورزانه به این شهر که از جانب بجنورد مرکز استان اعمال میشود اعتراض رسمی خود را به گوش مسئولین ذی ربط کشور رسانده و احقاق حق این شهر را به صورت کاملا قانونی اعلام داریم. Dear fellow lions Shirvan intends to create a movement to protest the behavior intention Vrzanh this city from the provincial capital Bojnourd applies his formal protest to the relevant authorities listen to country and brought justice to the city's completely legal we have.

لازم به ذکر است به علت بی کفایتی مسئولان شیروان از آنها انتظاری نیست Please note that due to the incompetence of their leaders do not expect Shirvan

این یک اعتراض مردمی و قانونی از جانب مردم شیروان است. This is a popular and legitimate protest from people is Shirvan.

از شما مردم شیروان می خواهیم به این نهضت بپیوندید و اعتراض به حق قانونی خود را اعلام دارید. Shirvan people you want to join this movement and to protest the legal right to have their own declared.

مفاد این اعتراض به شرح ذیل است: Provisions of this protest is as follows:

۱-شهرستان شیروان دومین شهر پر جمعیت استان است چرا از بودجه های استان کمترین بودجه برای این شهر مصوب می شود. 1 - Shirvan city's second largest province because the province of the lowest budgets for the city budget is approved.

۲-نگاه غرض ورزانه و سلیقه ای مرکز استان در قبال شهرستان شیروان در دولت عدالت محور 2 - look and taste Vrzanh gain a province towards the city of Shirvan in the Axis of Justice

۳-اجرایی نشدن هیچ یک از طرح های سفرهای ریاست جمهوری در این شهر به علت ناسازگاری های مرکز استان 3 - Executive not any presidential travel plans in the city due to the intransigence of the provincial capital

۴-بی توجهی به آثار باستانی و مفاخر شیروان(در سایتهای اطلاع رسانی دولتی استان و بروشور های اطلاع رسانی گردشگری استان) 4 - disregarding Antiquities Figures and Shirvan (the provincial government information sites and brochure notification Tourism)

در استانه سفر ریاست جمهور یه این استان این اعتراض ها باید به دست ایشان رسیده و یک گروه جهت تحقیق در این رابطه تشکیل شود تا علت آن بررسی شده تا در دولتی که بر پایه عدالت بنا شده است عدالت رعایت شود. On the eve of a presidential visit the province this protest should come to him and a group formed to investigate this relationship is due to review by the government based on justice is founded on justice is observed.

از شما همشهریان کسانی که موافق این بحث هستید خواستاریم به ما بپیوندید.و راهکار بدهید. Your fellow citizens agree with this argument are those who urge us to join. And give solution.

منتظر نظرهای شما هستیم . We are waiting for your comments.
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
خواندن مشخصات فردي

متن نهضت عمومی شیروان برای احقاق حق شیروان
مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1