برای شیروان و برای افتخارش حکیم ارد بزرگ Shirvan

این انجمن قدیمی ترین کلوپ مجازی جوانان شهر شیروان با 900 نفر عضو می باشد، کار خود را از سال 1386 آغاز نموده است . نام انجمن خود را به افتخار فیلسوف جهانی شهرمان حکیم ارد بزرگ گذاشتیم ((بزرگ شیروان)). استفاده از مطالب این انجمن با ذکر منبع بلا اشکال است
الرئيسيةمكتبة الصورجستجوگروههاي کاربرانثبت نامورود
به انجمن شهرستان شیروان ، شهر اجدادی بزرگترین فیلسوف جهان "حکیم اُرُد بزرگ" خوش آمدید . .... اینجا انجمن شیروان است قدیمی ترین تالار گفتمان خراسان شمالی با 900 نفر عضو رسمی . .... برای دانلود کتاب ها و باز شدن لینک های موجود در انجمن باید ثبت نام کنید .
ویژه
حکیم ارد بزرگ
المواضيع الأخيرة
» انسانیت در کلام بزرگترین فیلسوف جهان
الخميس ديسمبر 07, 2017 6:58 am من طرف امین قاسمی

» Wall of Kindness قوانین "دیوار مهربانی" از زبان حکیم ارد بزرگ
الثلاثاء نوفمبر 21, 2017 5:35 am من طرف اکرم غلامی

» بزرگترین فیلسوف جهان و سخنان بسیار زیبایش
الأحد نوفمبر 12, 2017 6:20 am من طرف اکرم غلامی

» شعری از هاتف اصفهانی
الأحد نوفمبر 12, 2017 5:56 am من طرف اکرم غلامی

» بابا افضل کاشانی کیست ؟
الأحد نوفمبر 12, 2017 5:27 am من طرف اکرم غلامی

» مسعود سعد سلمان کیست ؟
الأحد نوفمبر 12, 2017 5:17 am من طرف اکرم غلامی

» ملک الشعرای بهار کیست ؟
الأحد نوفمبر 12, 2017 5:11 am من طرف اکرم غلامی

» عکس نوشته از سخنان گرانبهای فیلسوف حکیم ارد بزرگ
الأحد نوفمبر 12, 2017 4:24 am من طرف اکرم غلامی

» رونمایی از کوچک‌ترین حافظه فلش دنیا
السبت ديسمبر 31, 2016 11:17 am من طرف مصطفی گلیانی

» آیا حق امیرعبداللهیان این بود ؟
الإثنين يونيو 20, 2016 4:35 am من طرف ترگل بهادران

ورود
نام كاربر:
كلمه رمز:
ورود اتوماتيك در بازديدهاي بعدي: 
:: كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
احصائيات
تعداد کاربران ثبت نام شده: 909
جديدترين کاربر ثبت نام شده: شادی 1993

تعداد موضوعات ارسال شده توسط کاربران سايت: 5876 في 1120 موضوع
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
اکرم غلامی - 758

مصطفی گلیانی - 492

سمندر رضایی - 424

سهیل رحمانی - 355

Mahya - 347

shima niazi - 316

شراره شیروانیان - 285

akharinpanah - 279

امین قاسمی - 274

ترگل بهادران - 239

شاطر | 

شهر فلوجه عراق بالاخره آزاد شد

مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي اذهب الى الأسفل 
نويسندهپيام
ترگل بهادران
عضو رسمی انجمن شماره یک شیروان

تعداد پستها : 239
محبوبیت : 846

پستعنوان: شهر فلوجه عراق بالاخره آزاد شد   السبت يونيو 18, 2016 6:20 am

خبرهای رسیده گویای آزادی شهر فلوجه عراق از دست داعش است نخست وزیر عراق رسما آزادی شهر راهبردی فلوجه را اعلام کرد و خطاب به عراقی ها گفت که «نیروهای قهرمان ما به وعده خود عمل کرده و فلوجه را آزاد کردند و به زودی شاهد پیروزی در موصل هم خواهیم بود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شبکه المیادین، حیدر العبادی طی گفتگوی تلویزیونی تصریح کرد که «نیروهای قهرمان ما مرکز شهر فلوجه را تحت سیطره خود درآورده و به وعده خود برای آزادی این شهر عمل کردند.»

وی همچنین خطاب به ملت عراق اظهار داشت که «فلوجه به آغوش وطن بازگشت» و «تنها برخی محورها در این شهر باقی مانده است که طی ساعت های آینده آزاد خواهد شد.»

حیدر العبادی به روح شهدایی که زمینه ساز این پیروزی غرور آفرین شدند، درود فرستاد و گفت:« پیروزی در موصل هم نزدیک است.»

وی خطاب به عناصر داعش تاکید کرد که «شما هیچ جایی در عراق ندارید و به خاطر جنایت های خود محاکمه خواهید شد و عراقی ها علیه شما متحد هستند.»

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
خواندن مشخصات فردي
ترگل بهادران

پستعنوان: رد: شهر فلوجه عراق بالاخره آزاد شد   السبت يونيو 18, 2016 6:24 am

نخست وزیر و فرمانده کل نیروهای مسلح عراق از پیروزی قریب الوقوع ارتش در شهر موصل خبر داد و خطاب به گروه تروریستی داعش اعلام کرد که «شما در عراق جایی ندارید.»

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سومریه نیوز، حیدر العبادی طی اظهاراتی تلویزیونی خاطر نشان کرد که «ما در آستانه پیروزی در موصل قرار گرفته ایم تا آخرین بازمانده های داعش را از خاک عراق بیرون کنیم» و «عراق تنها متعلق به عراقی ها خواهد بود.»

العبادی خطاب به عناصر گروه تروریستی داعش تصریح کرد که «فرماندهانتان به شما وعده مقاومت و ایستادگی داده اند، اما آنها ایستادگی نکردند و شما را تنها گذاشته و عقب نشینی کردند. شما هیچ جایی در عراق ندارید و به خاطر تمام جنایت هایتان محاکمه خواهید شد.»

حیدر العبادی قبلا از پیروزی قریب الوقوع نیروهای ارتش عراق در شهر موصل و نابودی داعش در سال ۲۰۱۶ خبر داده بود.

گفتنی است که نیروهای عراقی با ورود به شهر راهبردی فلوجه پرچم عراق را بر فراز ساختمان فرمانداری این شهر به اهتزاز درآورده و موفق به آزاد سازی آن از دست داعش شدند.
خواندن مشخصات فردي
ترگل بهادران

پستعنوان: رد: شهر فلوجه عراق بالاخره آزاد شد   السبت يونيو 18, 2016 6:30 am

فرماندار تهران:
هنوز برآوردی از خسارت انفجار نداریم/برق منطقه تا امشب وصل می‌شود
عیسی فرهادی
شناسهٔ خبر: 3688124 - جمعه ۲۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۹
جامعه > شهری
فرماندار تهران با اشاره به اینکه هنوز برآورد دقیقی از میزان خسارت ایجاد شده در انفجار منطقه شهران نداریم، گفت: در تلاش هستیم آب، برق و گاز منطقه در اولین فرصت وصل شود.

عیسی فرهادی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به انفجار صبح جمعه در منطقه شهران گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته، آب منطقه تا دو الی سه ساعت دیگر وصل می‌شود و مشکل برق نیز تا آخر امشب رفع خواهد شد.

وی افزود: به دلیل آسیب‌هایی که به خط اصلی گاز وارد آمده، وصل آن زمان بیشتری می‌طلبد و امیدواریم مشکل تا فردا حل شود.

فرماندار تهران تصریح کرد: در حال حاضر آتش به طور کامل مهار شده و کارگران شهرداری در حال پر کردن چاله ایجاد شده حاصله از انفجار لوله گاز هستند.

فرهادی با اشاره به قطعی آنتن مخابرات در محدوده غرب تهران و اختلال ۵۰۰هزار نفر از مشترکان گفت: کارشناسان در حال بررسی این موضوع هستند و امیدواریم مشکل آنتن‌دهی موبایل تا آخر امشب رفع شود، اما مشکل تلفن ثابت به دلیل میزان خسارت وارده، جدی‌تر است و نیاز به زمان بیشتری دارد.

وی با بیان این مطلب که هنوز اطلاع دقیقی از مفقودان احتمالی حادثه نداریم، اظهار کرد: رسیدگی به بحران حاصله در این حادثه با شهرداری است و آنها مشغول برآورد میزان خسارت هستند؛ به برخی ساختمان‌ها هم خسارت جدی وارد شد، اما هنوز آماری در این زمینه اعلام نشده است.

پیشتر ابوالفضل قناعتی عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران، در گفتگو با خبرنگار مهر جزئیات حادثه آتش‌سوزی بامداد جمعه در شمال غرب پایتخت را تشریح کرد .

وی گفت: ساعت ۴:۳۰ بامداد جمعه در حالی که بیل مکانیکی مترو در حال فعالیت بود و این خاکبرداری زیر لوله گاز اصلی این منطقه انجام می‌شد که زیر لوله گاز خالی شده و فروکش لوله سبب ترکیدن و آتش‌سوزی می‌شود.

وی ادامه داد: دو نفر از کارگران مترو، یکی از آنها راننده بیل مکانیکی و یکی دیگر از کارگران در این حادثه جان خود را از دست می‌دهند که به خانواده این عزیزان تسلیت می‌گوییم. همچنین حرارت گودال باعث آتش‌سوزی یک ساختمان اداری می‌شود و همچنین به چند خانه مس...ی نیز خساراتی وارد می‌شود.

وی گفت: متاسفانه ۴۰ دقیقه طول کشید که لوله‌های گاز منطقه بسته شود. اگر زلزله‌ای بیاید و باعث آسیب به لوله‌های گاز در ۵۰ نقطه تهران شود، آن زمان به جای خرابی‌های حاصل از زلزله باید به دنبال مهار آتش‌سوزی‌ها در شهر باشیم.
خواندن مشخصات فردي

شهر فلوجه عراق بالاخره آزاد شد
مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1