برای شیروان و برای افتخارش حکیم ارد بزرگ Shirvan

این انجمن قدیمی ترین کلوپ مجازی جوانان شهر شیروان با 900 نفر عضو می باشد، کار خود را از سال 1386 آغاز نموده است . نام انجمن خود را به افتخار فیلسوف جهانی شهرمان حکیم ارد بزرگ گذاشتیم ((بزرگ شیروان)). استفاده از مطالب این انجمن با ذکر منبع بلا اشکال است
الرئيسيةمكتبة الصورجستجوگروههاي کاربرانثبت نامورود
به انجمن شهرستان شیروان ، شهر اجدادی بزرگترین فیلسوف جهان "حکیم اُرُد بزرگ" خوش آمدید . .... اینجا انجمن شیروان است قدیمی ترین تالار گفتمان خراسان شمالی با 900 نفر عضو رسمی . .... برای دانلود کتاب ها و باز شدن لینک های موجود در انجمن باید ثبت نام کنید .
ویژه
حکیم ارد بزرگ
المواضيع الأخيرة
» آیا سخن گفتن از "آزادی" و "انسانیت" در این سرزمین جرم است ؟
الأربعاء ديسمبر 20, 2017 12:11 pm من طرف ترگل بهادران

» انسانیت در کلام بزرگترین فیلسوف جهان
الخميس ديسمبر 07, 2017 6:58 am من طرف امین قاسمی

» Wall of Kindness قوانین "دیوار مهربانی" از زبان حکیم ارد بزرگ
الثلاثاء نوفمبر 21, 2017 5:35 am من طرف اکرم غلامی

» بزرگترین فیلسوف جهان و سخنان بسیار زیبایش
الأحد نوفمبر 12, 2017 6:20 am من طرف اکرم غلامی

» شعری از هاتف اصفهانی
الأحد نوفمبر 12, 2017 5:56 am من طرف اکرم غلامی

» بابا افضل کاشانی کیست ؟
الأحد نوفمبر 12, 2017 5:27 am من طرف اکرم غلامی

» مسعود سعد سلمان کیست ؟
الأحد نوفمبر 12, 2017 5:17 am من طرف اکرم غلامی

» ملک الشعرای بهار کیست ؟
الأحد نوفمبر 12, 2017 5:11 am من طرف اکرم غلامی

» عکس نوشته از سخنان گرانبهای فیلسوف حکیم ارد بزرگ
الأحد نوفمبر 12, 2017 4:24 am من طرف اکرم غلامی

» رونمایی از کوچک‌ترین حافظه فلش دنیا
السبت ديسمبر 31, 2016 11:17 am من طرف مصطفی گلیانی

ورود
نام كاربر:
كلمه رمز:
ورود اتوماتيك در بازديدهاي بعدي: 
:: كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
احصائيات
تعداد کاربران ثبت نام شده: 909
جديدترين کاربر ثبت نام شده: شادی 1993

تعداد موضوعات ارسال شده توسط کاربران سايت: 5877 في 1121 موضوع
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
اکرم غلامی - 758

مصطفی گلیانی - 492

سمندر رضایی - 424

سهیل رحمانی - 355

Mahya - 347

shima niazi - 316

شراره شیروانیان - 285

akharinpanah - 279

امین قاسمی - 274

ترگل بهادران - 240

شاطر | 

تمجید حکیم ارد بزرگ از کار دلیرانه عبدالعلی صفاپور

مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي اذهب الى الأسفل 
نويسندهپيام
امین قاسمی
محبوبترین عضو انجمن شماره یک شیروان
محبوبترین عضو انجمن شماره یک شیروان

تعداد پستها : 274
محبوبیت : 2464
روز تولد : 1984-05-03
آدرس پستي : Shirvan

پستعنوان: تمجید حکیم ارد بزرگ از کار دلیرانه عبدالعلی صفاپور   السبت سبتمبر 12, 2015 5:18 pm

مطلب زیر از وبلاگ شیران شیروان برداشته شده است :

نیمروز 1394/6/11حکیم ارد بزرگ (بزرگترین فیلسوف ایران) و همراهان ساعتی را در کنار آبشار زیبای اسطرخی شیروان سپری کردند. این آبشار در موقعیت جغرافیایی E575409 N371036 در استان خراسان شمالی واقع است. در فاصله ٢٠ کیلومتری جنوب شیروان ییلاق گلیان و اسطرخی که با خانه های مس...ی روی هم به عنوان ماسوله خراسان شمالی نامیده می شود.دره ژرف و پر درخت با ٢ رودخانه پر آب و خروشان، مقبره بابا توکل، مسجد جامع قدیم، تأسیسات پرورشی ماهی قزل آلا و آبشار اسطرخی از جاذبه های مهم گردشگری شهرستان شیروان به شمار می رود. این آبشار یکی از زیباترین مناطق شیروان است که با طبیعت جالب خود در دامنه های شمالی کوه های شاه جهان خودنمایی می کند. برخورداری از موقعیت کوهستانی موجب شده است این منطقه از ظرفیت بالایی برای طبیعت‌گردی برخوردار باشد، به طوریکه آبشار اسطرخی، چشمه سهراب، درخت ارس و دره اسطرخی از مهمترین ظرفیت‌های طبیعت‌گردی این منطقه به شمار می روند.

آقای مهندس منوچهر نبی زاده از دلسوزان و معتمدین شهر شیروان ضمن دادن توضیحات کاملی در مورد آبشار اسطرخی از اقدام دلیرانه یکی از اهالی روستای اسطرخی سخن گفت ، که مورد توجه حکیم بزرگ شیروانی قرار گرفت .
مهندس منوچهر نبی زاده گفتند : استاد و حکیم عزیز ،  آقای عبدالعلی صفاپور از دوستان خوب ما در روستای اسطرخی هستند که یک کار بزرگی را در ماه گذشته (مرداد ماه 1394) انجام داده اند ، یکی از همکاران ما از این آبشار با ارتفاع بیش از 200 متر داخل رودخانه سقوط کردند و آقای صفاپور زحمت کشیدند و ایشان را نجات دادند . جالب است که بدانید که حتی کوهنوردان هم نمی توانند به راحتی از آن نقطه صعود و یا فرود کنند و حالا آقای صفاپور به نجات کسی رفته اند که بیش از 100 کیلو هم وزن داشته است .
عبدالعلی صفاپور مرد شجاع روستای اسطرخی در کنار حکیم ارد بزرگ (بزرگترین فیلسوف تاریخ ایران)

در ادامه آقای عبدالعلی صفاپور در اینباره گفتند : ما در باغ بودیم که شنیدیم سر و صدا می آید با خودمان گفتیم شاید صدای کسانی است که برای تفریح به آبشار آمده اند اما همسرم گفتند این صدای گریه است  من هم بلافاصله از جا برخواستم و گفتم اگر صدای گریه است حتما کسی از فراز آبشار به پایین سقوط کرده است . کفش هایم را پوشیده و رفتم به دره نگاه کردم دیدم یک نفر در آن فرو افتاده است از بالا خانواده اش گریه و سر و صدا می کردند اما کسی نمی توانست برود پایین و داخل آب ...، خودم را به پایین پرتاب کرده و داخل آب شدم آنجا بیش از 4 متر عمق دارد به آرامی مجروح را به کنار رودخانه کشیدم پایش از چندین نقطه شکسته بود در نهایت با فریاد از چندین همشهری خودمان کمک خواستم تا آمدند برای کمک به مجروح سانحه دیده ، دوستان می گفتند به پشتمان ببنیدیم و به بالا ببریم اما من گفتم شاید خونریزی داخلی داشته باشد از این رو دو تا چوب از درختان حاشیه رودخانه کنده و با پتوهایی که از بالای آبشار به پایین انداختند یک بلانکارد ساختم و مجروح را با کمک دوستان در آن نهادیم و به آرامی ایشان را از عمق دره به بالا منتقل نمودیم .

تصویر حکیم ارد بزرگ در کنار آبشار روستای اسطرخی

بزرگترین فیلسوف جهان ضمن تجلیل از حرکت شجاعانه آقای عبدالعلی صفاپور ، کار ایشان را شایسته توجه ویژه رسانه ها و مسئولین کشور دانستند ، حکیم ارد بزرگ ابراز امیدواری کردند تا نسل امروز ، از این رفتارهای پسندیده و  انساندوستانه پند گرفته و یار و غمخوار دیگر انسانها باشند .
عکس هایی از این دیدار صمیمی تقدیم می گردد :

لازم به ذکر است در آن  روز به یاد ماندنی بجز بزرگ شیروان و آقای منوچهر نبی زاده و آقای عبدالعلی صفاپور و همسرشان ، آقای عبدالرضا محمد علیزاده و همسرشان لیلا نبی زاده ،  آقای علی باقری ، پوریا و آریا محمدعلی زاده ، مژگان اسلامی  و غزاله شرکاء (دختر حکیم) نیز حضور داشتند

نویسنده : مانا

چه زیباست تصویر حکیم و آبشار شیروان (اسطرخی)

نویسنده : سجاد باقی

آقای عبدالعلی صفاپور کار خیلی شجاعانه ای انجم دادند . امیدوارم حکیم هر سال به شهر ما بیایند

نویسنده : نادر بهارزاده

من هم یکبار آبشار اسطرخی را از نزدیک دیده بودم خیلی خوشحال شدم که فهمیدم حکیم شیروان هم به انجا رفتن و آبشار رو دیدند واقعا زیباست

نویسنده : مهتاب شادی آفرین

واااااااااااااای چه عکسای هنری زیبایی شده از حکیم ارد بزرگ
خیلی خوشگل شده

نویسنده : قیصر

کار بسیار سختی انجام دادند واقعا فهمیدم هنوز هم هستند آدم هایی که جان خودشان را برای نجات جان دیگران به خطر می اندازند . اگه با بزرگ شیروان دیدار نکرده بودند حتما این کار نیک ایشان پنهان می ماند و کسی خبردار نمیشد ،

نویسنده : شراره

حالا که بزرگ شیروان به به آبشار اسطرخی رفته اند واجـــــــــــــــــب شد که منم حتــــــما برم

نویسنده : اعلی

مطلب شنیدنی بود . آقای عبدالعلی صفاپور کار بزرگی انجام دادند و ما شیروانی ها خبر نداشتیم سپاس از بزرگ شیروان که شهروندان خوب و فداکار شیروان را تجلیل می کنند وما نیز با خبر میشویم .

نویسنده : نسیمک

با آمدن حکیم ارد بزرگ همه ما کنجکاویم که ایشان به کجا سر میزنند و چه خوب ایشان به افراد خوب و نیک شیروان سر میزنند و ما هم از کارهای خوب و انساندوستانه آنها با خبر میشویم .

نویسنده : طاهره

روستای اسطرخی در شهریور بسیار زیبا و هوای مطبوعی دارد . و چه خوب که حکیم ارد بزرگ به روستای اسطرخی هم آمده اند .

نویسنده : ثنا

در عکس حکیم ارد بزرگ و آقای نبی زاده ، ویو بسیار زیبایی دره اسطرخی داره

نویسنده : محمدمیعاد

انسان های خوب چهره ای گشاده و مهربان دارند چهره های همه همشهری ها در عکس ها اینچنین گویاست .

نویسنده : زلاله

عکس سفره رنگین از میوه های تازه و رسیده باغ آقای صفا پور بسیار هوس انگیز و اشتها آور است . و ایشان چه گرم و صمیمی از بزرگ شیروان پذیرایی کرده اند .

نویسنده : کردوی

بسیار جالب بود . و آقای صفاپور برای حمل مجروح آسیب دیده چه فکر خوبی در آن موقعیت حساس کرده اند .

نویسنده : Salar HadizadeH

Abshar Estarkhi Yeki Az Jazebehaye Turisti Shahre Shirvan Ast . Ba Amadan Hakim Orod Bozorg Be Inja , Abshar Starkhi Bish Az Pish Moarrefi Gardad .

نویسنده : شهداد

عکس حکیم ارد بزرگ و آقای منوچهر نبی زاده همشهریمون خیلی قشنگ شده

نویسنده : نقره

عکس حکیم ارد بزرگ در کنار آبشار روستای اسطرخی دیدنیست .
ایشان چه پر تعمق به مناظر مینگرند .

نویسنده : رحمت الله

همه عکس ها قشنگ بود . حکیم ارد بزرگ چقدر مرد خاکی هستند که به روستاهای شیروان هم سفر میکنند و به مهمانی های آنها و خانه شان میروند .

نویسنده : پرنوش

جالب بود . عکس حکیم ارد بزرگ به همراه دختر نازنین شان غزاله دیدنی و زیبا بود .

نویسنده : کامبد

سلاااام عکسهاااای گروهی در کنااااار حکیم ارد بزرگ زیبااااا بووووود .

برچسب‌ها: مهندس منوچهر نبی زاده، عبدالعلی صفاپور، آبشار اسطرخی، حکیم ارد بزرگ، ارد بزرگ، مژگان اسلامی، غزاله شرکا، عبدالرضا محمد علیزاده، فیلسوف ایرانی، فیلسوفان ایرانی
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
خواندن مشخصات فردي
مصطفی گلیانی
Admin

تعداد پستها : 492
محبوبیت : 704
روز تولد : 1975-10-22
آدرس پستي : شیروان شهر(( بزرگ شیروان حکیم ارد بزرگ ، تپه باستانی و شیرکوه ))

پستعنوان: رد: تمجید حکیم ارد بزرگ از کار دلیرانه عبدالعلی صفاپور   السبت يونيو 18, 2016 5:57 am

رفتار بزرگ شهرمان سراسر درس است
بزرگ شهرمان به ما یاد داد که با بزرگ کردن دیگران بزرگ شویم.
همانطور که در کتاب سرخ می فرمایند :
«اگر می خواهی بزرگ شوی ، از کردار نیک دیگران فراوان یاد کن.»
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
خواندن مشخصات فردي http://shirvan4.lifeme.net

تمجید حکیم ارد بزرگ از کار دلیرانه عبدالعلی صفاپور
مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1