برای شیروان و برای افتخارش حکیم ارد بزرگ Shirvan

این انجمن قدیمی ترین کلوپ مجازی جوانان شهر شیروان با 900 نفر عضو می باشد، کار خود را از سال 1386 آغاز نموده است . نام انجمن خود را به افتخار فیلسوف جهانی شهرمان حکیم ارد بزرگ گذاشتیم ((بزرگ شیروان)). استفاده از مطالب این انجمن با ذکر منبع بلا اشکال است

الرئيسيةمكتبة الصورجستجوگروههاي کاربرانثبت نامورود
به انجمن شهرستان شیروان ، شهر اجدادی بزرگترین فیلسوف جهان "حکیم اُرُد بزرگ" خوش آمدید . .... اینجا انجمن شیروان است قدیمی ترین تالار گفتمان خراسان شمالی با 900 نفر عضو رسمی . .... برای دانلود کتاب ها و باز شدن لینک های موجود در انجمن باید ثبت نام کنید .
ویژه
حکیم ارد بزرگ

«ای ارد بزرگ جاودانه
ای مظهر حکمت زمانه

همشهری خوب شیروانی
من مفتخرم بدین نشانه

آوازه شهر من بلند است
تا نام تو باشدش میانه

ایران به تو می بالد و اینک
گشتی تو به هر کجا فسانه

آوازه تو گذشته از مرز
رفته است به اوج بیکرانه

تو شهپر آسمان حکمت
باز آمده ای به آشیانه

پای تو و چشم دوستداران
ای لعبت شعر شاعرانه

با چشم جهانبین که تو داری
صد طعنه به چشم آهوانه

زد حلقه بپای عاشقانت
گیسوی فتاده روی شانه

ای نطق تو با زبان حکمت
شیوایی حرف دلبرانه

ای شیوه مهربانی تو
دلچسب تر از دو صد ترانه

مردم بطواف روی ماهت
گردند بدورت عاشقانه

محبوب قلوب عاشقانی
ای ارد بزرگ جاودانه»

شاعر : جناب آقای رضا بخشعلی زاده شیروان
1397/1/11

المواضيع الأخيرة
» هیچ آرمانی ، نباید انسانیت درون ما را نابود سازد. حکیم ارد بزرگ
الثلاثاء أبريل 10, 2018 4:12 am من طرف اکرم غلامی

» سروده بسیار زیبای آقای رضا بخشعلی زاده در محضر حکیم ارد بزرگ + عکس و فیلم
الإثنين أبريل 02, 2018 12:55 am من طرف اکرم غلامی

» سخن و مهر پاک ، بر روان آدم پلید ، کارساز نیست. حکیم ارد بزرگ
السبت مارس 31, 2018 4:15 am من طرف اکرم غلامی

» هیچ زمستانی توان فسردن خون آدمهای فداکار و با شرف را ندارد. حکیم ارد بزرگ
السبت مارس 31, 2018 4:14 am من طرف اکرم غلامی

» آیا سخن گفتن از "آزادی" و "انسانیت" در این سرزمین جرم است ؟
الأربعاء ديسمبر 20, 2017 12:11 pm من طرف ترگل بهادران

» انسانیت در کلام بزرگترین فیلسوف جهان
الخميس ديسمبر 07, 2017 6:58 am من طرف امین قاسمی

» Wall of Kindness قوانین "دیوار مهربانی" از زبان حکیم ارد بزرگ
الثلاثاء نوفمبر 21, 2017 5:35 am من طرف اکرم غلامی

» بزرگترین فیلسوف جهان و سخنان بسیار زیبایش
الأحد نوفمبر 12, 2017 6:20 am من طرف اکرم غلامی

» شعری از هاتف اصفهانی
الأحد نوفمبر 12, 2017 5:56 am من طرف اکرم غلامی

» بابا افضل کاشانی کیست ؟
الأحد نوفمبر 12, 2017 5:27 am من طرف اکرم غلامی

ورود
نام كاربر:
كلمه رمز:
ورود اتوماتيك در بازديدهاي بعدي: 
:: كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
احصائيات
تعداد کاربران ثبت نام شده: 909
جديدترين کاربر ثبت نام شده: شادی 1993

تعداد موضوعات ارسال شده توسط کاربران سايت: 5881 في 1121 موضوع
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
اکرم غلامی - 762

مصطفی گلیانی - 492

سمندر رضایی - 424

سهیل رحمانی - 355

Mahya - 347

shima niazi - 316

شراره شیروانیان - 285

akharinpanah - 279

امین قاسمی - 274

ترگل بهادران - 240

شاطر | 

در انتخابات امسال آگاهانه شرکت کنیم

نويسندهپيام
علیرضا از شیروان
مهمان

پستعنوان: در انتخابات امسال آگاهانه شرکت کنیم   الإثنين يونيو 22, 2015 8:23 pm

همشهریان عزیز سلام
تنها چیزی که در شرایط حاضر می تونم بگم این است که در انتخابات مجلس امسال آگاهانه شرکت کنیم .
باید به کسی رای بدهیم که حرف و عملش یکی باشه و برای رشد شیروان تلاش بکنه
در مورد حکیم بزرگ شهرمان هم باید قول بده که منزلت و شان افتخار جهانی شهرمان را در نظر میگیره و درخواست های ششگانه مردم شیروان در مورد این عزیز را به انجام می رسونه
حالا به انتخابات مجلس که نزدیک بشیم در این باره باز مزاحمتون میشم
از مدیران انجمن شیروان که این موقعیت را برای ما فراهم آوردند تا در جمع بزرگترین گروه شیروانی های فضای مجازی صحبت کنیم ممنون و متشکریم .
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
محمد 90
کاربر انجمن شماره یک شیروان

تعداد پستها : 5
محبوبیت : 500
روز تولد : 1990-04-09
آدرس پستي : شیروان پاسداران

پستعنوان: رد: در انتخابات امسال آگاهانه شرکت کنیم   الأربعاء يونيو 24, 2015 5:08 pm

سلام، کسی این آقا رو میشناسه؟ به نقل از خبرگزاری فارس می خواد تو انتخابات نمایندگی شیروان کاندید بشه، الان از شورای شهر نیشابور استعفا داده واسه نمایندگی شیروان.

به‌ منظور کاندیداتوری در انتخابات مجلس
یک عضو شورای شهر نیشابور استعفا داد
رئیس مرکز پژوهش‌ها و مطالعات راهبردی شورای شهر نیشابور به‌ منظور کاندیداتوری در انتخابات مجلس شورای اسلامی از عضویت در شورای اسلامی نیشابور استعفا داد.
خبرگزاری فارس: یک عضو شورای شهر نیشابور استعفا داد

علی جدی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در نیشابور گفت: قریب به دو سال است که افتخار عضویت در شورای اسلامی شهر را دارم و در این مدت سعی کردم که در حل مشکلات مردم نیشابور سهمی داشته باشم و باری از دوش مسئولان خدوم و کوشای شهر نیشابور بردارم اما اکنون احساس می‌کنم بضاعت و داشته‌هایم می‌تواند در سنگر خدمتگزاری دیگری اعتلا و پیشرفت بیش از بیش این مرز و بوم را سبب شود.

وی افزود: برای خدمت‌رسانی بهتر و انجام وظیفه و پیگیری مشکلات مردم بعد از کسب نظرات و مشورت‌ با بزرگان استعفای خود از عضویت در شورای شهر را ارائه کردم.

جدی تصریح کرد: برای تعالی کشور که فردای روشن آن آرزوی تمام ما است قصد کاندیدا شدن از شهر شیروان را دارم.

http://farsnews.com/newstext.php?nn=13940403000572
خواندن مشخصات فردي
roozbeh
کاربر فعال انجمن شماره یک شیروان
کاربر فعال  انجمن شماره یک شیروان

تعداد پستها : 28
محبوبیت : 252
روز تولد : 1991-10-20

پستعنوان: رد: در انتخابات امسال آگاهانه شرکت کنیم   الأربعاء يونيو 24, 2015 8:47 pm

محمد 90 می نویسد :
كد:
سلام، کسی این آقا رو میشناسه؟ به نقل از خبرگزاری فارس می خواد تو انتخابات نمایندگی شیروان کاندید بشه، الان از شورای شهر نیشابور استعفا داده واسه نمایندگی شیروان.

این خیلی خوبه
چون ما نسبت به نماینده فعلی شهرمان شدیدا معترضیم ما از نماینده شهرمان شش خواسته در مورد بزرگ شهرمان داشته ایم که فراهم نشده است خیلی دوست دارم نظرات آقای مهندس علی جدی را در مورد بزرگ فیلسوف شیروان حکیم ارد بزرگ بدونم و آیا ایشان این خواسته ها را تامین می کند یا که خیر .

دوستان عکس آقای مهندس علی جدی

خواسته های جوانان شیروانی در فضای مجازی عبارتند از :
1- در دو ورودی شیروان تابلویی با این مضمون نصب نمایید : به شهر شیروان ، شهر بزرگترین فیلسوف تاریخ ایران ((حکیم ارد بزرگ)) ، خوش آمدید .
2- خیابانی را به نام "حکیم ارد بزرگ" نامگذاری نمایید .
3- مجسمه ایی از حکیم ارد بزرگ ساخته و در یکی از میادین شهرمان نصب نمایید .
4- شرایط دیدار مردم شیروان با حکیم بزرگ شهرشان و سخنرانی ایشان در شیروان فراهم نمایید .

5- روز "دوستی شیروان و پنجشیر" در 18 شهریور (روز شهادت احمد شاه مسعود دوست حکیم ارد بزرگ) گرامی داشته شود و جلسه ایی در یکی از دانشگاه های شیروان در این رابطه برگزار شود.
6- روز گرامیداشت "حکیم ارد بزرگ و علامه اقبال لاهوری" در 6 دیماه (روز شهادت بینظیر بوتو که به اندیشه های حکیم ارد بزرگ باور داشت) گرامی داشته شود و جلسه ایی در یکی از دانشگاه های شیروان در این رابطه برگزار شود.

خواندن مشخصات فردي
فرشید احمدزاده

تعداد پستها : 10
محبوبیت : 480
روز تولد : 1989-04-03
آدرس پستي : انتهای شیروان بی ستاره - کوچه قلب کهکشانی یه مرد - خانه همه شیروانیها - این شاخه گل سرخ برسد به دست بزرگ شهرمان شیروان (حکیم ارد بزرگ)

پستعنوان: رد: در انتخابات امسال آگاهانه شرکت کنیم   الأربعاء يونيو 24, 2015 10:44 pm

من اسم آقای علی جدی رو نشنیده بودم
امیدوارم ایشان همان کسی باشند که شهر ما به آن نیاز دارد .
خواندن مشخصات فردي
بردیا
مهمان

پستعنوان: bardia@ssssss.com   الجمعة يونيو 26, 2015 1:15 pm

من لازم دیدم کپی نظرم را، در این جا هم بگذارم:
صحبت ها و نظرات همشهریان عزیز جالب بود .
اما دوستان این 6 موردی که گفتید در واقع اصلا کار شاقی برای مسولین شیروان نیست .
با خواندن این پیشنهادات و نظرات همشهریان من به این موضوع رسیدم ( شیروانی ها اعتماد به نفس پایینی دارند )
انجام این 6 خواسته برای عملی شدن فقط چند روز زمان میبرد . و نماینده و نمایندگان شورای شهر ما ، که توان انجام این خواسته های معمولی و راحت رو ندارند . پس انها توان چه کاری را دارند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Mahya
عضو ارشد انجمن شماره یک شیروان
عضو ارشد انجمن شماره یک شیروان

تعداد پستها : 347
محبوبیت : 667
روز تولد : 1985-01-05

پستعنوان: رد: در انتخابات امسال آگاهانه شرکت کنیم   الجمعة يونيو 26, 2015 1:53 pm

بردیا نوشته است:

من لازم دیدم کپی نظرم را، در این جا هم بگذارم:
صحبت ها و نظرات همشهریان عزیز جالب بود .
اما دوستان این 6 موردی که گفتید در واقع اصلا کار شاقی برای مسولین شیروان نیست .
با خواندن این پیشنهادات و نظرات همشهریان من به این موضوع رسیدم ( شیروانی ها اعتماد به نفس پایینی دارند )
انجام این 6 خواسته برای عملی شدن فقط چند روز زمان میبرد . و نماینده و نمایندگان شورای شهر ما ، که توان انجام این خواسته های معمولی و راحت رو ندارند . پس انها توان چه کاری را دارند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آقا بردیا دقیقا به موضوع اساسی اشاره کردند که حرف من هم هست .
من متاسفم که چنین نمایندگان ضعیفی داریم واقعا متاسفم Neutral

فرزانه
مهمان

پستعنوان: farzane@far.com   الجمعة يونيو 26, 2015 3:50 pm

سلام همشهری های خوبم . gool
نظرهای همشهری ها درسته . ما هم داریم توی این شهر زندگی میکنیم . شیروان نسبت به قوچان و بجنورد تعقیری نکرده . قوچان که میرید چند تا دانشگاه خوب داره و ... بجنورد که میرین همینطور ...
شیروان چی داره ؟؟؟؟ No
وقتی صحبت نماینده هامون رو میخونیم میگن ما ال کردیم وبل کردیم !!!!!!
در واقع شیروان همون خاک بر سری که بوده که بوده !!!!!confused
تازه اوضاع نوابغ شهرمون ....albino
از حکیم اردبزرگ فقط ما توی اینترنت میبینیمشون و بس ، و میدونیم همچین فیلسوف جهانی و خوبی شهرمون داره ، ولی در شهر اثری یا نمادی ازشون نزاشتن . albino
عابدین
مهمان

پستعنوان: Abedin@aAbed.com   الجمعة يونيو 26, 2015 4:51 pm

سلام به دوستان . flower
فرزانه جان درست میگن . پیشرفت شیروان میلیمتری هست . من نمیدونم قوچان و ... چطور شهرسازی شده و پیشرفت کردن. به خاطر مسولین پرتلاش و آگاه و خوبی که انتخاب کردند و داشتند .
خواسته های انجمن شیروان در مورد حکیم ارد بزرگ هم درسته . چون یک شهر هست و یک فیلسوف . من فکر میکنم امسال نماینده شهرمون رو با دقت بیشتر انتخاب کنیم .sunny
شادی 1993

تعداد پستها : 21
محبوبیت : 494
روز تولد : 1993-09-04
آدرس پستي : خراسان شمالی ، شهرستان شيروان. خيابان امام رضا

پستعنوان: رد: در انتخابات امسال آگاهانه شرکت کنیم   الجمعة يونيو 26, 2015 5:26 pm

فرزانه نوشته است:
در واقع شیروان همون خاک بر سری که بوده که بوده !!!!!
تازه اوضاع نوابغ شهرمون ....
از حکیم اردبزرگ فقط ما توی اینترنت میبینیمشون و بس ، و میدونیم همچین فیلسوف جهانی و خوبی شهرمون داره ، ولی در شهر اثری یا نمادی ازشون نزاشتن .

این حرف دل منه
چرا ما باید هیچ اثری از فیلسوف جهانی شهرمان در شیروان نبینیم .

آقایان مسئول در شیروان از مسئولین شهر رشت یاد بگیرید :

حاشیه های تجلیل از پروفسور مجید سمیعی در رشت
رشت - ایرنا - مراسم تجلیل از پروفسور مجید سمیعی در رشت حاشیه هایی به همراه داشت که خواندن آنها خالی از لطف نیست .

حضور انوشیروان روحانی هنرمند معروف موسیقی دان و ترانه سرای کشور در مراسم تجلیل از پروفسور سمیعی به عنوان یک علاقه مند به وی که توسط شورای اداری استان گیلان در سالن الغدیر استانداری برگزارشد توجه حاضران را جلب کرد .

دکتر محمدباقر نوبخت به حضور انوشیروان روحانی یکی از هنرمندان کشور در مراسم تجلیل اشاره کرد و از ایشان به عنوان هنرمند بزرگ گیلانی یادکرد که مورد تشویق حاضران قرار گرفت .

در این مراسم علاوه بر مسوولان ، پزشکان یکی از همکاران پروفسور سمیعی بنام پروفسور والتر از کشور آلمان نیز شرکت داشت .

وقتی پروفسور سمیعی به اتقاف همراهان وارد فضای سالن الغدیر استانداری شد با کف زدن ممتد مورد تشویق حاضران قرار گرفت .

در بین صحبت ها وقتی پروفسور گفت : من ایرانی هستم و هرگز ملیت و کشور خود را فراموش نمی کنم مورد تشویق حاضران قرار گرفت .

شامگاه دوشنبه در شورای اداری استان گیلان که با حضور معاون برنامه ریزی و راهبردی رییس جمهوری تشکیل شد از مقام شامخ جراح نامی جهان پروفسور مجید سمیعی جلیل شد .

در این مراسم استاندار گیلان ، معاون وزارت بهداشت و درمان ، مدیران کل ، فرمانداران ، اعضای شورای اداری گیلان ، جمعی از فرمانداران ، نمایندگان مجلس ، خبرنگاران ، پزشکان و اعضای شورا و شهردار شهر رشت شرکت داشتند .

بردیا نوشته است:
توان هیچ کاری ندارند جز برنامه های خودشون

نماینده خیلی سعی کرد حتی برای حکیم رقیب هم بتراشه کلی هم رسانه های همسویش سنگ تمام گذاشتند تا از یه شاعر برای فیلسوف محبوب ما رقیبی بسازند.  اما دیدند قلب جوانان شهر ما فقط به عشق حکیم بزرگ می تپه
که این کار واقعا خجالت آور بود .

عابدین نوشته است:
پیشرفت شیروان میلیمتری هست . من نمیدونم قوچان و ... چطور شهرسازی شده و پیشرفت کردن. به خاطر مسولین پرتلاش و آگاه و خوبی که انتخاب کردند و داشتند .
خواسته های انجمن شیروان در مورد حکیم ارد بزرگ هم درسته . چون یک شهر هست و یک فیلسوف

بله این حرف دل منم هست
و امسال سال تصمیم گیری است
آیا می خواهیم بزاریم کسانی که تا این اندازه به حکیم بزرگمان حسادت می کنند و اجازه تجلیل از ایشان را در شیروان نمی دهند همچنان سکان امور را در دست بگیرند ؟

آقایان مسئول در شیروان از مسئولین شهر رشت یاد بگیرید آنها فقط یک پزشک معروف دارند و ما بزرگترین فیلسوف تاریخ ایران را ، آنوقت شما ... :

استاندار در مراسم تجلیل از چهره ماندگار پزشکی جهان:
گیلان با وجود پروفسور سمیعی طنّازی میکند و به خود می بالد

شمال نیوز: همانطوری که گیلان زمانی پذیرای میرزاکوچک خان سردار دیلمی و در برهه ای دیگر زادگاه آیت الله بهجت فومنی بود، اکنون و در این برهه زمانی به خاطر وجود پروفسور مجید سمیعی طنّازی میکند و به خود می بالد .
شمال نیوز: مراسم تجلیل از مقام شامخ چهره ماندگار پزشکی جهان پروفسور مجید سمیعی با حضور استاندار گیلان در زادگاهش رشت برگزار شد .

در این مراسم که جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی ، اساتید ، پزشکان و دانشجویان حضور داشتند مهندس هاشم نیا ضمن ابراز خرسندی از حضور پروفسور سمیعی در استان گیلان با بیان اینکه گیلان تنها محدود به یک عرصه جغرافیایی نیست بلکه گیلان عبارت است از فرهنگی به وسعت دل مردمانی که در او جای گزیدند و جاری هستند .

هاشم نیا استاندار گیلان اظهار کرد: گیلان و گیلانی عبارت است از فرهنگی که در درون مردمان آن جاریست و این فرهنگ آنقدر پایدار است که فرقی نمیکند که صاحب این فرهنگ در “هانوفر” آلمان باشد یا در خود گیلان .

وی افزود همانطوری که گیلان زمانی پذیرای میرزاکوچک خان سردار دیلمی و در برهه ای دیگر زادگاه آیت الله بهجت فومنی بود، اکنون و در این برهه زمانی به خاطر وجود پروفسور مجید سمیعی طنّازی میکند و به خود می بالد .

استاندارگیلان با بیان اینکه دستیابی به قله های رفیع دانش بدون تحمل سختی ممکن نیست افزود : پروفسور سمیعی تجسم عینی تلاش و سخت کوشی برای دانش اندوزی و افتخار آفرینی است .
نماینده عالی دولت در گیلان پروفسور مجید سمیعی را الگویی ارزشمند برای فرزندان این مرز و بوم دانست و افزود : پروفسور مجید سمیعی عصاره  گذشته و جان حال ما است .
مهندس هاشم نیا اظهار داشت :باید ازفرصت ها به نحو احسن در جهت پیشرفت و تعالی استفاده نمائیم .

در ادامه این مراسم پروفسور مجید سمیعی چهره ماندگار پزشکی جهان عشق و علاقه در کارها را عامل مهم در موفقیت افراد برشمرد و افزود : مردمان گیلان ، مردمانی بزرگ و با فرهنگ غنی هستند و برای فرزندان خود در نخستین گام تربیت ، تحصیل علم و دانش را برای آنان طلب می کنند .

پروفسور مجید سمیعی با اشاره به ارزش و منزلت علم و دانش در جامعه با بیان اینکه بدون داشتن علم و دانش نمی توان به انسانها خدمت کرد افزود : اگر می خواهیم به مردم خدمت نمائید و مورد احترام و علاقه آنان باشیم باید با اعتقاد،  فراگیری علم و دانش را در سرلوحه کارهای خود قرار دهند .
جراح برجسته مغز و اعصاب جهان با تأکید برتوجه ویژه به طرحهای تحقیقاتی خاطر نشان ساخت : همه باید تلاش نمائیم برای ارتقای علم راه صحیح را به نسل آینده نشان دهیم و از هیچ کوششی در این زمینه فرو گذار نباشیم .
وی از احداث بنیاد علم و دانش در گیلان خبرداد و افزود : این بنیاد به منظور انجام فعالیت های تحقیقاتی برای جوانان استان گیلان احداث خواهد شد .

در ادامه این مراسم عاشوری رئیس مجمع نمایندگان استان با بیان اینکه پروفسور سمیعی الگوی عملی برای تمامی فرزندان این مرز و بوم بشمار می رود افزود : پروفسور مجید سمیعی افتخاری بزرگ برای تمامی گیلانیان و ایرانیان است.
عاشوری با بیان اینکه مردم گیلان همیشه قدر دان انسانهای فرهیخته هستند گفت : امروز نه تنها ایران بلکه جهان به وجود پروفسور سمیعی افتخار می کند .
دکتر بهبودی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان حضور پروفسور سمیعی در گیلان راموجب پیشرفت علوم و فنون جراحی مغز و اعصاب استان دانست و اظهار امیدواری کرد : انشاء ا… بتوانیم از حضور ارزشمند این دانشمند برجسته و توصیه های علمی شان در راستای ارتقاء سطح پزشکی استان استفاده نمائیم .
اهداء حکم استاد ممتازی دانشگاه علوم پزشکی گیلان به پروفسور سمیعی و رونمایی از تمبر اختصاصی برای این چهره ماندگار پزشکی جهان از دیگر برنامه های این مراسم بود که با حضور استاندار گیلان برگزار شد .

آمانج
مهمان

پستعنوان: amanj@ama.com    الجمعة يونيو 26, 2015 5:52 pm

شادی جان خیلی لایک gool
شیروان نه صدا و سیما دارد نه روزنامه خوب نه .... و در سال 2015 هستیم .
پدرم کارمند هست و با پدرم صحبت کردیم موقع بازنشست شدنش بریم برای همیشه مشهد زندگی کنیم . چرا !!!! چون اینجا امکانات ورفاه اجتماعی نداریم ...
شیروان No
تازه در مورد حکیم ارد بزرگ که یه شخصیت ملی دارند این کارهای ساده هم رو براشون انجام نمیدن !!!! باز میگن مردم چرا اینقدر از این شهر کوچ میکنن و میرن !!!!
زکریا
مهمان

پستعنوان: zakaria@za.com   الجمعة يونيو 26, 2015 7:06 pm

همشهریان گرامی در مورد نماینده آینده شیروان در مجلس باید تحقیق درست و دقیق در مورد کاندیداها داشته باشیم . کانیداهایی که عملگرا هستند . چون خیلی ها می آیند و شعار میدهند و بعد ...
الان شهر ما هنوز گرفتار عقب ماندگی در شهر سازی در درمان و .... و دچار فقر ؛ اعتیاد و ... هست No
شاید آقای مهندس علی جدی سوابق خوبی در نیشابور داشته باشند . اما باید کارهایی که برای آبادانی و پیشرفت شهر شیروان دارند رو ببینیم چه چیزهایی است !!!!!
در ضمن باید بگویم ایشان تا چه حد شیروان رو میشناسند ؟ با خواسته های مردم شیروان آگاهی دارند یا نه ؟
ایشان چه ایده های جدیدی برای پیشرفت شیروان دارند ؟
از همه مهمتر ایشان میتوانند این 6 خواسته کوچک انجمن شیروان را انجام دهند .
ما دانشجویان شیروانی به نماینده عملگرا و دوستدار شیروان رای میدهیم .
امین قاسمی
محبوبترین عضو انجمن شماره یک شیروان

تعداد پستها : 274
محبوبیت : 2464
روز تولد : 1984-05-03
آدرس پستي : Shirvan

پستعنوان: رد: در انتخابات امسال آگاهانه شرکت کنیم   الجمعة يونيو 26, 2015 7:32 pm

آمانج می گوید : نوشته است:
شادی جان خیلی لایک
شیروان نه صدا و سیما دارد نه روزنامه خوب نه .... و در سال 2015 هستیم .
پدرم کارمند هست و با پدرم صحبت کردیم موقع بازنشست شدنش بریم برای همیشه مشهد زندگی کنیم . چرا !!!! چون اینجا امکانات ورفاه اجتماعی نداریم ...
شیروان
تازه در مورد حکیم ارد بزرگ که یه شخصیت ملی دارند این کارهای ساده هم رو براشون انجام نمیدن !!!! باز میگن مردم چرا اینقدر از این شهر کوچ میکنن و میرن !!!!

این از بیچارگی ماست هر کسی می آید بین ما مداوم حرافی می کند و مثل مارکوپلو دنیا رو چرخ میزنه و می گرده و آخرش مردم شهرش رو فراموش می کنه
الان ورد دهن این آقا شده ما با دولت همراه هستیم ما نماینده همراه دولتیم و ...همراهی با دولت خوبه اما تو نماینده مردمی و باید حرف مردم رو بشنوی
با حرف آقا زکریا هم کاملا موافقم که می گویند ما به نماینده عملگرا و دوستدار شیروان رای خواهیم داد .
خواندن مشخصات فردي
طهمان
مهمان

پستعنوان: tahman@ma.com   الجمعة يونيو 26, 2015 9:06 pm

سلام همشهریان
یه پیشنهاد دارم یه خواسته خوب دیگه به خواسته ها اضافه شه Very Happy 
در بجنورد چندین پارک با امکانات خوب و شیک داره که زائرینی که به مشهد میروند از این پارک ها استفاده میکنند. تازه اطرافش هم پارک های جنگلی به اسم بابا امان و ... که میدونیم داره .
شهرداری میتونه یکی از پارک های حاشیه جاده شهر رو بهش برسه مثل پارکی که اول شیروان ، از طرف مشهد که میای ، مورد خوبیه .
نام این پارک رو پارک حکیم ارد بزرگ قرار بدند خیابانی که در کنارش هست به نام خیابان حکیم ارد بزرگ و ورودی پارک یک مجسمه از حکیم ارد بزرگ که پاینش در لوحی مسی شرحی از زندگی نامه حکیم ارد بزرگ نوشته باشند قرار بدند . تا  زائرین امام رضا در این پارک زیبا اقامت موقت داشته باشند با فیلسوف شهرمون هم آشنا میشن میفهمن بابا شیروانی ها انسانهای فرهیخته و دانش آموخته ای دارند و هستند. study
shima niazi
شخص شماره دو انجمن شیروان شیروان
شخص شماره دو انجمن شیروان شیروان

تعداد پستها : 316
محبوبیت : 654
روز تولد : 1985-11-06
آدرس پستي : شیروان

پستعنوان: رد: در انتخابات امسال آگاهانه شرکت کنیم   الجمعة يونيو 26, 2015 10:08 pm

طهمان نوشته است:
سلام همشهریان
یه پیشنهاد دارم یه خواسته خوب دیگه به خواسته ها اضافه شه Very Happy 
در بجنورد چندین پارک با امکانات خوب و شیک داره که زائرینی که به مشهد میروند از این پارک ها استفاده میکنند. تازه اطرافش هم پارک های جنگلی به اسم بابا امان و ... که میدونیم داره .
شهرداری میتونه یکی از پارک های حاشیه جاده شهر رو بهش برسه مثل پارکی که اول شیروان ، از طرف مشهد که میای ، مورد خوبیه .
نام این پارک رو پارک حکیم ارد بزرگ قرار بدند خیابانی که در کنارش هست به نام خیابان حکیم ارد بزرگ و ورودی پارک یک مجسمه از حکیم ارد بزرگ که پاینش در لوحی مسی شرحی از زندگی نامه حکیم ارد بزرگ نوشته باشند قرار بدند . تا  زائرین امام رضا در این پارک زیبا اقامت موقت داشته باشند با فیلسوف شهرمون هم آشنا میشن میفهمن بابا شیروانی ها انسانهای فرهیخته و دانش آموخته ای دارند و هستند. study

پارک فرهنگ و خیابان فرهنگ هم به قول شما خوب است اما حیف که دیگر به این نام مشهور شده اند هر چند نامی خنثی دارند و غرور آمیز نیستند به نظرم اگر پارک ساحلی رودخانه چايلق (اترک) که هم اکنون در حال ساخت هستند و نماینده قول داده 600 متر از آن تا پایان امسال به بهره برداری برسند را بگذارند پارک ساحلی حکیم ارد بزرگ بسیار خوب و بجا خواهد بود چون الان این پارک اسمی ندارد و هم در آینده بهترین تفرجگاه شهر شیروان و زائران امام رضا (ع) خواهد بود .
پس چه خوب و بجاست پارک ساحلی رودخانه چایلق شیروان به نام بزرگترین افتخار تاریخ شهرمان پارک ساحلی "حکیم ارد بزرگ" نامگذاری شود .
خواندن مشخصات فردي
امیربهادر
مهمان

پستعنوان: amirbahador@dor.com   السبت يونيو 27, 2015 12:37 pm

سلام همشهریان دوستداشتنی. gool gool gool 
همه نظرات عالی بودند . I love you شیما جان در مورد ( پارک ساحلی رودخانه چايلق (اترک) که نام پارک حکیم ارد بزرگ باشد )
نظر خوبیه . و گفته بودین که (در آینده بهترین تفرجگاه شهر شیروان و زائران امام رضا (ع) خواهد بود . )
شیما جان در حال حاضر شهر ما یه شهر گمنام یه شهر عقب افتاده یه شهر با ورودی داغون هست . مردم ایران وقتی از خراسان شمالی میخواهند عبور کنند به اماکن تفریحی شهر بجنورد میروند و بعد سری به قوچان زده و فتیر مسکه و شیره انگور و کشمش و ... سوغاتی های دیگر میخرند . و همه با سرعت از شیروان رد میشوند  albino  
اون 600 متر پارکی که جناب نماینده که میزنه فقط خودش و عده ای از شیروانی ها شاید برند.

همشهریهای عزیز بچه های انجمن شیروان برای مطرح شدن و بین المللی شددن شهرمون 6 خواسته خوب گفتن که اگر رسانه ای بشه ، کم کم مردم ایران میفهمن بله شیروانی هست در فلان جای ایران .
zahra sedaghat
کاربر رسمی انجمن شماره یک شیروان
کاربر رسمی انجمن شماره یک شیروان

تعداد پستها : 128
محبوبیت : 625
آدرس پستي : شیروان خیابان دانش

پستعنوان: رد: در انتخابات امسال آگاهانه شرکت کنیم   السبت يونيو 27, 2015 2:58 pm

امیربهادر نوشته است:
اون 600 متر پارکی که جناب نماینده که میزنه فقط خودش و عده ای از شیروانی ها شاید برند.

هممشهریهای عزیز بچه های انجمن شیروان برای مطرح شدن و بین المللی شددن شهرمون 6 خواسته خوب گفتن که اگر رسانه ای بشه ، کم کم مردم ایران میفهمن بله شیروانی هست در فلان جای ایران .

با نظر امیر بهادر موافقم
تا خواسته های اصلی ما مطرح نشود همچنان در جا می زنیم در مورد این پارک ساحلی رودخانه اترک هم آب منطقه ایی همه کاره است شهرداری در اجرا قرار بوده کمکی بکنه که فقط برای گودبرداری و دیوار کشی کارهایی کرده اند اما ما یه متر پارک نمی بینیم چه برسه به 600 متر پارک !
تازه اعتراضات بسیاری هم هست که اگر این دیوار کشی ها موجب سیل وحشتناکی بشود چه ؟
عرض رودخانه اترک از 36 متر در بعضی جاها به 26 متر و بعضی جاها حتی به 12 یا 13 متر رسیده
اگر آن حجم آب عبوری اسفند و فروردین رود اترک را در نظر بگیریم ترس همه وجودمان را بر می دارد که نکند که این موضوع باعث طغیان آب شود .
و از یاد نبرید بخش اصلی میراث فرهنگی شیروان که شامل تپه و دیواره طراف آن و خانه اجدادی حکیم ارد بزرگ ، در 100 متری رودخانه قرار دارند و با طغیان آن همه آنها تحت خطر قرار می گیرند .

ایران , تو را دوست دارم
خواندن مشخصات فردي
جاویدفر
مهمان

پستعنوان: javidfar@javid.com   السبت يونيو 27, 2015 5:53 pm

سلااااااام gool gool gool gool gool gool gool gool gool gool gool gool gool gool gool gool gool gool gool gool 
صحبت ها جالب بودند . خانم زهرا صداقت درباره پارکی که دارند در کنار رود خانه اترک می زنند، شرایطش را گفتند . اگه این مشکلات رو برای احداث داشته . پس مهندسان ، آقای دکتر عزیزی را در این مورد اطلاع رسانی کردند و من به این فکر میکنم آقای دکتر عزیزی این موانع رو میدونسته !!!!!! پس با این آگاهی که داشته چرا پولی که صرف آبادانی شیروان ما بایستی میشده ! ایشان آن پول را در جای نادرستی هزینه کرده ، و این پول به هدر رفته ..... confused
و اگر دقت کنیم باز موارد مشابه هم شاید باشد . همشهری های عزیز امسال با دقت بیشتری نماینده شهرمون رو انتخاب کنیم flower
احد
مهمان

پستعنوان: ahad@had.com   الأحد يونيو 28, 2015 12:54 am

سلام دوستان همشهری . flower
اینجا پر از انژی مثبت هست sunny

از اعضای محترم انجمن شیروان تشکر فراوان رو دارم که برای ما این امکان رو فراهم کردند که در اینجا درباره شهرعزیزمون شیروان صحبت و گفتگو و تبادل نظر کنیم متشکرم  gool gool gool gool gool gool gool gool gool

بحث در مورد نماینده ، یا نماینده های شورای شهر است !!!!! بعضی سوالها رو بایستی بپرسیم ؟
در این چند سال اخیر، شهر ما چقدر تعقیر کرده ؟
شهرداری شیروان در شهرسازی شیروان آیا تعقیری محسوس ایجاد کرده ؟
آیا آبادانی را همه احساس میکنند ؟
دیدگاه مردمی که در گذشته از شهر های دیگر به شیروان آمده بودند در حال حاضر نسبت به شیروان تعقیر کرده ؟
صدا و سیما و جراید  سطح امید به آینده را در شیروان چقدر تعقیر داده  ؟
میزان اشتغال در شیروان در این چندسال بهبود یافته یا خیر ؟ 
و ..... ؟
آیا نماینده و نمایندگان فعلی شهر ما به تمامی قولهایی و کارهایی که به ما زده بودند عمل کردند ؟
و..... ؟؟؟؟؟؟؟

در ضمن این شش خواسته زیبا و مفید رو برای شیروان و آینده شیروان امید دارم . I love you I love you I love you
رمضان جعفرزاده شیروان
کاربر پرکار انجمن شماره یک شیروان
کاربر پرکار انجمن شماره یک شیروان

تعداد پستها : 56
محبوبیت : 401

پستعنوان: رد: در انتخابات امسال آگاهانه شرکت کنیم   الأحد يونيو 28, 2015 2:11 am

از نظرات دوستان عزیز استفاده کردم و لازم می دونم از احد ، جاوید فر ، صداقت ، امیر بهادر و بقیه دوستان تشکر کنم .
چند سال پیش خیلی از این مسئولین انتقاد می کردم آخرش به اینجا رسیدم که باید ولشون کرد و مسیر خودمون رو بریم . ما گفتیم از فرهیختگان شیروان چرا تجلیل نمی کنید رفتند انجمن فرهیختگان زدند و گفتند این ایده ما بوده و مال ما بوده ما هم گفتیم آفرین به شما !
حالا هم ما ایده می دیم مثل همین شش ایده و درخواستمون بعد از چند سال یکیشو که راحتتره راه می اندازند و میگن این ایده خودشون بوده 

دوستان خوشحال میشم نظرتون رو درباره مقاله زیر بدونم :
http://shirvan4.lifeme.net/t1023-topic
خواندن مشخصات فردي
شعاع الدین
مهمان

پستعنوان: shoa@sh.com   الأحد يونيو 28, 2015 12:28 pm

سخنان آقای ( رمضان جعفرزاده شیروان ) جالب بودند . اما در راستای صحبتی که گفتند ( درخواستمون بعد از چند سال یکیشو که راحتتره راه می اندازند و میگن این ایده خودشون بوده )
گفتم که نظر آقا بردیا رو دوباره اینجا بزارم :

(دوستان این 6 موردی که گفتید، اصلا کار شاقی برای مسولین شیروان نیست .انجام این 6 خواسته برای عملی شدن فقط چند روز زمان میبرد . و نماینده و نمایندگان شورای شهر ما ، که توان انجام این خواسته های معمولی و راحت رو ندارند . پس انها توان چه کاری را دارند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟)

آقا رمضان، از امسال برای انتخاب نماینده شهرمون در مجلس  با موشکافی و دقت بیشتر انتخاب میکنیم. کسی که توان انجام 6 خواسته کوچک انجمن شیروان، بلکه کارهای بزرگ برای ما شهروندان شیروان را داشته باشد  . 

در آینده نزدیک هم انشاله نماینده های مناسب برای شورای شهرمان شیروان انتخاب میکنیم .

flower flower (همشهری های خوبم، ماییم که رای میدهیم ) flower flower

آرش

تعداد پستها : 7
محبوبیت : 243
روز تولد : 1984-03-14

پستعنوان: رد: در انتخابات امسال آگاهانه شرکت کنیم   الأحد يونيو 28, 2015 2:06 pm

كد:
(همشهری های خوبم، ماییم که رای میدهیم ) 

با این حرف کاملا موافقم
باید به وقتش انتخاب آگاهانه خودمان را نشان دهیم .
دوستان به نظر من دکتر محمدحسن پیرزاده بهترین فرد برای نمایندگی مردم شیروان است کسی که عکس حکیم ما را در انتخابات قبلی روی پوستر و بیلبرد زد ، مسلما می تواند هر 6 خواسته ما را سریعتر تامین کند پس پیشنهاد می کنم روی این موضوع بیشتر فکر کنید .

خواندن مشخصات فردي
موحد
مهمان

پستعنوان: movahed@ movahed.com   الأحد يونيو 28, 2015 4:29 pm

سلام و درود به همشهری های گرامی . نظرات دوستان عالی بودند . در مورد آقای دکتر محمد حسن پیرزاده ایشان هم فردی آگاه و دانش آموخته ای هستند . به نظر میرسد ایشان مفاخر شهرمون (حکیم ارد بزرگ) رو میشناسن و قدرشان را میدانند و اگر در موقع نماینده شدنشان از ایشان تقدیر کنند و مفاخر شهرمون رو الگوی نوجوانان شیروان قرار بدهند و ......
فعلا بهترین گزینه برای نماینده شهر ما در مجلس شورای اسلامی می باشند .
زهرا ط
مهمان

پستعنوان: zahra@z.com   الأحد يونيو 28, 2015 4:34 pm

سلام
من اومدم نظرات رو بخونم فکر کردم تمام شده اما موقع نظر دادن دیدم که یه صفحه دومی هم هست !!!
چرا دو صفحه ای کردین . همه مطالب رو در یک صفحه بزارین . بهتره .
شادی 1993

تعداد پستها : 21
محبوبیت : 494
روز تولد : 1993-09-04
آدرس پستي : خراسان شمالی ، شهرستان شيروان. خيابان امام رضا

پستعنوان: رد: در انتخابات امسال آگاهانه شرکت کنیم   الأحد يونيو 28, 2015 6:18 pm

خانواده من بین چهار نفر زیر :

دکتر عبدالرضا عزیزی
دکتر آفریده
و
دکتر پیرزاده
استاد اسماعیل حسین پور

رای شان برای دکتر محمد حسن پیرزاده و استاد اسماعیل حسین پور خواهد بود . این دو دوستان واقعی حکیم ارد بزرگ و انسانهای نجیب و دوست داشتنی هستند .

حیدرعلی
مهمان

پستعنوان: hidarali@ hidarali.com   الأحد يونيو 28, 2015 7:48 pm

نظرات همشهریان خواندنی بود . برای کاندیداهای نماینده مجلس نباید عجله کنیم .درسته که دکتر محمد حسن پیرزاده و استاد اسماعیل حسین پور هم افراد واجد شرایطی هستند . اما حالا اینها بیان صحبتاشون رو درباره شیروان بگن . ببینیم کدامشون دلسوخته واقعی شهرمون هستند . و همچنین خواسته های انجمن شیروان هم براشون مهم باشه . flower
میکاییل
مهمان

پستعنوان: mikayl@ mikayl.com   الأحد يونيو 28, 2015 11:27 pm

gool
میدونید چرا شهر ما خبرنگارخوب نداره ؟ چرا روزنامه خوب نداره ؟ چرا رادیو خوب نداره ؟ شبکه تلویزیونی هم که بماند!!!!
چون وقتی از چیزی خبر دار نشی و ندونی دنیا دست کیه ! چه اتفاقهایی که در اطرافت افتاده !!!  به همونی که داری راضیی . وقتی نمیدونی و امکانات دیگران رو ندیدی ، به همون زندگی قانعی !!! وقتی آدم قانع بود، نیازی به بدست آوردن نداره ! و اونوقت پیشرفتی، مردم اون شهر ندارند. بعد یه هو از تو غارمون که در میایم شهر های دیگه رو که میبینیم اونوقت ....!!!!!

بله شهرمون شیروان یک شهر تقریبا عقب افتاده در جهان هست . اما ما شیروانی ها یک مرد جهانی داریم که باید قدرش رو بدونیم اونم حکیم ارد بزرگ هست . gool
امین قاسمی

تعداد پستها : 274
محبوبیت : 2464
روز تولد : 1984-05-03
آدرس پستي : Shirvan

پستعنوان: رد: در انتخابات امسال آگاهانه شرکت کنیم   الأحد يونيو 28, 2015 11:48 pm

سلام به همه دوستان با محبت
آقای میکائیل داغ دل ما رو تازه کردی با گفتن اسم خبرنگار
واقعا ما در این زمینه دچار فقر مفرط هستیم سالهاست زمزمه رادیویی برای شیروان به گوش میرسه اما تا رسیدن به آن هیهات ...
خوشبختانه با آمدن اینترنت فضا به کلی تغییر کرد و مردم شیروان فهمیدن بزرگترین فیلسوف ایرانی از شهر آنهاست آنوقت به مسئولین فشار آوردند خوب البته مسئولین ما هم هنوز تن به دیدار مستقیم مردم شیروان با حکیم بزرگشان را نداده اند اما حداقل ما می دانیم ظرف یکسال گذشته حکیم دو بار به شیروان آمده هر چند پنهانی و دور از انظار عمومی . و باز فقط مسئولین شهر از نماینده بگیر تا همه کسانی که مدیر اداره ایی هستند با حکیم عکس دارند و ما مردم شیروان در آرزوی دیدار با حکیم هستیم .
اسامی که دوستان برای نمایندگی شهرمان می نویسند را هم بگذارید ما حداقل یک بیانیه رسمی یا یک مصاحبه از کاندیداها ببینیم و متوجه بشویم که واقعا آنها خواسته های ما را در نظر دارند آنوقت از آنها حمایت گروهی می کنیم .
خواندن مشخصات فردي
بهنود
مهمان

پستعنوان: behnod@beh.com   الإثنين يونيو 29, 2015 2:04 am

مدتی قبل در وب شیران شیروان متن سخنرانی حکیم ارد بزرگ در همایش فرهیختگان شیروان رو خوندم بسیار زیبا صحبت کرده بودند . ایشان از شیروان مفلوک ما ، بسیار آرمانی تعریف کردند و آینده ای بسیار زیبا که فکر میکنم خیلی از حاظرین در آن همایش حتی در فکرشان نمیتوانستند بگنجانند صحبت کرده بودند . آینده ای که اگه من اگه تو اگه ما دست به دست هم دهیم شاید این شیروان محروم ... تبدیل به مدینه فاضله بشه . gool
مرصاد
مهمان

پستعنوان: mersad@ mersad.com   الإثنين يونيو 29, 2015 12:01 pm

شیروان
ما شیروانی ها جایی برای پیشرفت توی شهرخودمون نداریم! وقتی از این شهر به شهرهای بزرگتر که میروید، تازه میفهمید دنیا دست کیه . همه همشهری هایی که به شهرهای بزرگتر رفتن افرادی مطرح در اجتماع آنجا شدند و باسطح زندگی بالا زندگی میکنند. در جایی که همان شیروانی اگر در شیروان بود یه زندگی معمولی سطح پایین میداشت . چرا ؟؟؟
چون برای هم ارزش و قدر نمیگذاریم !! زیر پای یکدیگر را خالی میکنند !!
کسی قدرمان را نمیداند !! و کسی از ما انتظار پیشرفت ندارد !!
تشویق نمیشویم !!!  قدردانی نمیشویم !!!!

شادی کجاست ؟ جای که همه ارزشمند هستند . حکیم ارد بزرگ  gool 
این سخن حکیم ارد بزرگ در واقع برای ما گفته شده . نتنها به شادی ،بلکه به موفقیت ، رفاه و خوشبختی هم میرسیم gool 

اکثر ما شیروانی ها ، مردمی ساده و مهربان و زود باور هستیم . حالا  وظیفه ما دانشجوهاست خانواده هایمان و اطرافیانمان را برای انتخاب آگاهانه نماینده ها کمک کنیم . نماینده و نمایندگانی که حکیم ارد بزرگ محبوب شهرمان را، هم خودش را و هم سخنان زیبایش را بشناسند و در پیشرفت شیروان الگو قرار دهند . زیرا با فکر بزرگ و ارزشمند میتوان پیشرفت کرد . و شیروان ما محتاج این فکر و این بزرگیست .
قدرت
مهمان

پستعنوان: ghodrat@ ghodrat.com   الإثنين يونيو 29, 2015 5:33 pm

سلام به دوستان همشهری عزیز Like a Star @ heaven  نظرات بسیار جالب و خواندنی بودند . به حمداله شیروان ما افراد دانا و توانا به اندازه خود دارد . امیدوارم تعداد زیادی کاندید بشوند تا یک نماینده شایسته انتخاب کنیم .

ایران فرتوت و بیمار را ، باید به خاک سپرد ، ایران ما باید دوباره زاده و جوان شود ، تا راه ابرنیرومند شدن را ، باز یافته و بپیماید . حکیم ارد بزرگ   gool
ارسلان فیروزی

تعداد پستها : 37
محبوبیت : 489
روز تولد : 1983-06-12

پستعنوان: رد: در انتخابات امسال آگاهانه شرکت کنیم   الإثنين يونيو 29, 2015 10:39 pm

بهنود نوشته است:
مدتی قبل در وب شیران شیروان متن سخنرانی حکیم ارد بزرگ در همایش فرهیختگان شیروان رو خوندم بسیار زیبا صحبت کرده بودند . ایشان از شیروان مفلوک ما ، بسیار آرمانی تعریف کردند و آینده ای بسیار زیبا که فکر میکنم خیلی از حاظرین در آن همایش حتی در فکرشان نمیتوانستند بگنجانند صحبت کرده بودند . آینده ای که اگه من اگه تو اگه ما دست به دست هم دهیم شاید این شیروان محروم ... تبدیل به مدینه فاضله بشه .

وقتی متن سخنرانی حکیم را خواندم مو به تنم راست شد این مرد عجب امید و آرزوهای بزرگی برای شهر داغون ما داره . خدایا حکیم بزرگ را از ما نگیر که وجودش خودش کلی انرژی مثبت برای همه ماههاست .
خواندن مشخصات فردي
ارسلان فیروزی

پستعنوان: رد: در انتخابات امسال آگاهانه شرکت کنیم   الإثنين يونيو 29, 2015 10:44 pm

مرصاد گفت : نوشته است:
شیروان
ما شیروانی ها جایی برای پیشرفت توی شهرخودمون نداریم! وقتی از این شهر به شهرهای بزرگتر که میروید، تازه میفهمید دنیا دست کیه . همه همشهری هایی که به شهرهای بزرگتر رفتن افرادی مطرح در اجتماع آنجا شدند و باسطح زندگی بالا زندگی میکنند. در جایی که همان شیروانی اگر در شیروان بود یه زندگی معمولی سطح پایین میداشت . چرا ؟؟؟
چون برای هم ارزش و قدر نمیگذاریم !! زیر پای یکدیگر را خالی میکنند !!
کسی قدرمان را نمیداند !! و کسی از ما انتظار پیشرفت ندارد !!
تشویق نمیشویم !!!  قدردانی نمیشویم !!!!

شادی کجاست ؟ جای که همه ارزشمند هستند . حکیم ارد بزرگ   
این سخن حکیم ارد بزرگ در واقع برای ما گفته شده . نتنها به شادی ،بلکه به موفقیت ، رفاه و خوشبختی هم میرسیم  

اکثر ما شیروانی ها ، مردمی ساده و مهربان و زود باور هستیم . حالا  وظیفه ما دانشجوهاست خانواده هایمان و اطرافیانمان را برای انتخاب آگاهانه نماینده ها کمک کنیم . نماینده و نمایندگانی که حکیم ارد بزرگ محبوب شهرمان را، هم خودش را و هم سخنان زیبایش را بشناسند و در پیشرفت شیروان الگو قرار دهند . زیرا با فکر بزرگ و ارزشمند میتوان پیشرفت کرد . و شیروان ما محتاج این فکر و این بزرگیست .

واقعا نوشته و نظر عالی بود این نوشته را باید همیشه بیاد داشته باشیم

آقا مرصاد ممنون از نظر آگاهانه شما
خواندن مشخصات فردي
ارسلان فیروزی

پستعنوان: رد: در انتخابات امسال آگاهانه شرکت کنیم   الإثنين يونيو 29, 2015 10:58 pm

قدرت می نویسد : نوشته است:
سلام به دوستان همشهری عزیز   نظرات بسیار جالب و خواندنی بودند . به حمداله شیروان ما افراد دانا و توانا به اندازه خود دارد . امیدوارم تعداد زیادی کاندید بشوند تا یک نماینده شایسته انتخاب کنیم .

ایران فرتوت و بیمار را ، باید به خاک سپرد ، ایران ما باید دوباره زاده و جوان شود ، تا راه ابرنیرومند شدن را ، باز یافته و بپیماید . حکیم ارد بزرگ  

این نوشته آقای قدرت، نشون میده نباید امیدمون رو از دست بدهیم . ما پتانسیل های خوبی داریم باید آنها را پیدا کنیم و حمایت کنیم امیدوارم بزودی شاهد ظهور کاندیداهایی در عرصه انتخابات شیروان باشیم که همه آنها بدنبال برآورده کردن خواسته های ما باشند
خواندن مشخصات فردي
کسرا
مهمان

پستعنوان: رد: در انتخابات امسال آگاهانه شرکت کنیم   الثلاثاء يونيو 30, 2015 1:26 am

وقتی از بیرون نگاهی کلی به شهرمون شیروان بیاندازیم ، میبینیم یه غبار کهنگی و غم روش نشسته ، مث خونه ای میمونه که آدماش اونجا رو ترک کردند و رفتند و اون خونه متروکه شده .
اکثر همشهری های ما در اینجا متولد شده اند و بعد از این شهر رفته اند . من و خانواده مان هم میخواهیم از این شهر برویم .
شهری که، از بعد از جنگ تحمیلی رشدی نکرده هنوز معماری و شهرسازی و خیابان کشیش، مال 40 سال پیشه .
نه مرکز تفریحی خوبی ، نه بازار خوبی و......
اکثر نمایندگان موقعی که میخواهند رای بیاورند وعده و وعید زیاد میدهند وقتی رسیدند فراموش میکنند pale 
و اینه وضعیت شهرمون شیروان !!! No 
من از طرف همه همشهریان از انجمن شیروان کمال قدردانی رو دارم که این فضا را برای ما شیروانی ها بوجود آوردند که بتونیم حرف دلم رو بنویسیم .
انجمن شیروان هر نماینده با صلاحیت رو تشخیص می دهید به ما هم اطلاع رسانی کرده تا همگی با هم بهترین نماینده رو انتخاب کنیم king
نادر محمدزاده

تعداد پستها : 23
محبوبیت : 206

پستعنوان: رد: در انتخابات امسال آگاهانه شرکت کنیم   الثلاثاء يونيو 30, 2015 1:37 am

كد:
مث خونه ای میمونه که آدماش اونجا رو ترک کردند و رفتند و اون خونه متروکه شده .

این یه حقیقته
شهر ما غبار خستگی و سختی روی دوششه
و کمترین تغییر را ما در ظاهر آن شاهدیم
امیدوارم با نمایندگانی قوی تر در مجلس و شورای شهر
و همچنین سرمایه گذاری همشهریهای خودمان که الان در دیگر شهرها زندگی می کنند در شیروان ، وضعیت تغییر کنه
خواندن مشخصات فردي
محمد 90

تعداد پستها : 5
محبوبیت : 500
روز تولد : 1990-04-09
آدرس پستي : شیروان پاسداران

پستعنوان: رد: در انتخابات امسال آگاهانه شرکت کنیم   الثلاثاء يونيو 30, 2015 1:58 pm

عزیزان مسئولیت ما سنگین تر از خیلی های دیگست تو این شهر.
ما با اطلاعاتی که نسبت به وضعیت داریم باید به صورت زنجیره وار اطرافیان خودمون رو هم از این قضایا مطلع کنیم. دیگه نباید اجازه بدیم هزینه های سنگین انتخاباتی افراد دلیل پیروزیشون در انتخابات مجلس بشه.
شماها افراد تحصیل کرده، دل سوخته و قشر فعال این شهر هستید و این رو میدونید که اگر مردم یک شهر واقعا به مسائل شهرشون اهمیت بدهند و نسبت به کوچکترین فعالیتی عکس العمل نشون بدهند مسئولین رو شده به اجبار به سمت منافع شهر هدایت می کنند.
باید نسبت به قضایا حساس باشیم. بی اهمیتی و نادیده گرفتن ها هیچ چیز رو درست نمیکنه.
ما از حکیم این رو یاد گرفتیم که،
باید هرکس هر کار مثبتی که میتونه در این جهت انجام بده، هرچقدر هم کوچک باشه مهم نیست. مهم اینه که یک چیز مشترک تو دل همه ما هست و اون 
"عشق به شیروانه"
هرچقدر هم میخواد عقب افتاده یا توسعه نیافته باشه باز هم ما بهش اهمیت میدیم و دوستش داریم.
شهر ما در گذشته وضعیت خوبی داشته، پس چرا الان نباید داشته باشه!!!
خوشبختانه به لحاظ جغرافیایی در نقطه خوبی قرار داریم پس نگرانی وجود نداره.
نیروی انسانیمون هم که هممون قبول داریم تو منطقه حرف اول رو میزنه.
ما هممون نسبت به وضعیت شهرمون مسئولیم، قرار نیست کسی بیاد ما رو از این وضعیت نجات بده. 
باید از خودمون شروع کنیم. هر شهروند شیروانی یک نماینده از شیروانه واسه معرفی شهرش تو دنیا.
از هر هنر و استعدادی که داریم باید استفاده کنیم در این جهت مهم نیست استعدادمون چیه مهم اینه ازش استفاده کنیم.
حتی اگه داریم اون طرف دنیا هم زندگی میکنیم میتونیم یک سفیر واسه معرفی فرهنگ، آداب و رسوم شهرمون باشیم. میتونیم دوستامون رو ترغیب کنیم یک بار هم شده علاقه پیدا کنند شیروان رو تو گوگل سرچ کنند ببیند شیروان چیه؟ کجاست؟ 
باید کاری کنیم که وقتی یک نفر دنبال کلمه ای تو گوگل میگرده با وارد کردن حرف "ش" اولین کلمه پیشنهادی واسش شیروان باشه.
امیدوارم تونسته باشم منظورمو برسونم.
با تشکر  gool gool gool
خواندن مشخصات فردي
سبحان
مهمان

پستعنوان: رد: در انتخابات امسال آگاهانه شرکت کنیم   الأربعاء يوليو 15, 2015 7:27 pm

امیرکبیر می فرماید :
دوران افول و عقب ماندگی ملتها زمانی شروع شد که :
 جای اندیشیدن را : ( تقلید )
جای تلاش و کوشش را: ( دعا )
جای فکر کردن به آرزوهای بزرگ را : ( قناعت )
و جای اراده برای رفتن و رسیدن را : ( قسمت )
وجاى تصميم عقلانى را ( استخاره ) گرفت...

پس امسال آگاهانه تر از همیشه در انتخابات شرکت میکنیم . sunny

ممنون از شیران شیروان که در همه جا، ما را آگاهانه خبررسانی میکنند . I love you gool

محمدرضا
مهمان

پستعنوان: معرفی اقای جدی   الأربعاء سبتمبر 16, 2015 2:53 am

اقای مهندس علی جدی عضو فعال در ستاد انتخاباتی محمود احمدی نژاد بودند اینم بهش فک کنین همشهریهای عزیز
شراره شیروانیان
مدیربخش گفتگوی آزاد انجمن شیروان

تعداد پستها : 285
محبوبیت : 1142

پستعنوان: رد: در انتخابات امسال آگاهانه شرکت کنیم   الأربعاء سبتمبر 16, 2015 3:46 am

محمدرضا نوشته است:
اقای مهندس علی جدی عضو فعال در ستاد انتخاباتی محمود احمدی نژاد بودند اینم بهش فک کنین همشهریهای عزیز

اوایل خیلی عطش داشتم برای حضور جدی تری در انتخابات شهرمان
اما وقتی سکوت پر معنای حکیم محبوب شهرمان را دیدم فهمیدم نباید دیگر به راحتی بازی خورد باید آگاهانه و درست اقدام نمود . در مورد نظر آقا محمدرضا هم باید بگم کاش در مورد نظراتمون یک رفرنس دقیق هم بدهیم اگر ایشون جزو ستاد احمدی نژاد بوده خوب باید یک سایتی ، وبلاگی چیزی اینو تایید کنه ، اگر بود لینک همون سایت و وبلاگ رو که بزارید میشه در موردش فکر کرد .
خواندن مشخصات فردي
شراره شیروانیان

تعداد پستها : 285
محبوبیت : 1142

پستعنوان: رد: در انتخابات امسال آگاهانه شرکت کنیم   الأربعاء سبتمبر 16, 2015 3:53 am

محمد 90 نوشته است:
عزیزان مسئولیت ما سنگین تر از خیلی های دیگست تو این شهر.
ما با اطلاعاتی که نسبت به وضعیت داریم باید به صورت زنجیره وار اطرافیان خودمون رو هم از این قضایا مطلع کنیم. دیگه نباید اجازه بدیم هزینه های سنگین انتخاباتی افراد دلیل پیروزیشون در انتخابات مجلس بشه.
شماها افراد تحصیل کرده، دل سوخته و قشر فعال این شهر هستید و این رو میدونید که اگر مردم یک شهر واقعا به مسائل شهرشون اهمیت بدهند و نسبت به کوچکترین فعالیتی عکس العمل نشون بدهند مسئولین رو شده به اجبار به سمت منافع شهر هدایت می کنند.
باید نسبت به قضایا حساس باشیم. بی اهمیتی و نادیده گرفتن ها هیچ چیز رو درست نمیکنه.
ما از حکیم این رو یاد گرفتیم که،
باید هرکس هر کار مثبتی که میتونه در این جهت انجام بده، هرچقدر هم کوچک باشه مهم نیست. مهم اینه که یک چیز مشترک تو دل همه ما هست و اون 
"عشق به شیروانه"
هرچقدر هم میخواد عقب افتاده یا توسعه نیافته باشه باز هم ما بهش اهمیت میدیم و دوستش داریم.
شهر ما در گذشته وضعیت خوبی داشته، پس چرا الان نباید داشته باشه!!!
خوشبختانه به لحاظ جغرافیایی در نقطه خوبی قرار داریم پس نگرانی وجود نداره.
نیروی انسانیمون هم که هممون قبول داریم تو منطقه حرف اول رو میزنه.
ما هممون نسبت به وضعیت شهرمون مسئولیم، قرار نیست کسی بیاد ما رو از این وضعیت نجات بده. 
باید از خودمون شروع کنیم. هر شهروند شیروانی یک نماینده از شیروانه واسه معرفی شهرش تو دنیا.
از هر هنر و استعدادی که داریم باید استفاده کنیم در این جهت مهم نیست استعدادمون چیه مهم اینه ازش استفاده کنیم.
حتی اگه داریم اون طرف دنیا هم زندگی میکنیم میتونیم یک سفیر واسه معرفی فرهنگ، آداب و رسوم شهرمون باشیم. میتونیم دوستامون رو ترغیب کنیم یک بار هم شده علاقه پیدا کنند شیروان رو تو گوگل سرچ کنند ببیند شیروان چیه؟ کجاست؟ 
باید کاری کنیم که وقتی یک نفر دنبال کلمه ای تو گوگل میگرده با وارد کردن حرف "ش" اولین کلمه پیشنهادی واسش شیروان باشه.
امیدوارم تونسته باشم منظورمو برسونم.
با تشکر  gool gool gool

با نظر آقا محمد کاملا موافقم
حرفاشون عین حقیقته و من بهش باور دارم
باید همه ماها رسانه شیروان بشیم تا شهرمون هر روز بیشتر مطرح بشه cheers I love you
خواندن مشخصات فردي

در انتخابات امسال آگاهانه شرکت کنیم
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1