برای شیروان و برای افتخارش حکیم ارد بزرگ Shirvan

این انجمن قدیمی ترین کلوپ مجازی جوانان شهر شیروان با 900 نفر عضو می باشد، کار خود را از سال 1386 آغاز نموده است . نام انجمن خود را به افتخار فیلسوف جهانی شهرمان حکیم ارد بزرگ گذاشتیم ((بزرگ شیروان)). استفاده از مطالب این انجمن با ذکر منبع بلا اشکال است

الرئيسيةمكتبة الصورجستجوگروههاي کاربرانثبت نامورود
به انجمن شهرستان شیروان ، شهر اجدادی بزرگترین فیلسوف جهان "حکیم اُرُد بزرگ" خوش آمدید . .... اینجا انجمن شیروان است قدیمی ترین تالار گفتمان خراسان شمالی با 900 نفر عضو رسمی . .... برای دانلود کتاب ها و باز شدن لینک های موجود در انجمن باید ثبت نام کنید .
ویژه
حکیم ارد بزرگ

«ای ارد بزرگ جاودانه
ای مظهر حکمت زمانه

همشهری خوب شیروانی
من مفتخرم بدین نشانه

آوازه شهر من بلند است
تا نام تو باشدش میانه

ایران به تو می بالد و اینک
گشتی تو به هر کجا فسانه

آوازه تو گذشته از مرز
رفته است به اوج بیکرانه

تو شهپر آسمان حکمت
باز آمده ای به آشیانه

پای تو و چشم دوستداران
ای لعبت شعر شاعرانه

با چشم جهانبین که تو داری
صد طعنه به چشم آهوانه

زد حلقه بپای عاشقانت
گیسوی فتاده روی شانه

ای نطق تو با زبان حکمت
شیوایی حرف دلبرانه

ای شیوه مهربانی تو
دلچسب تر از دو صد ترانه

مردم بطواف روی ماهت
گردند بدورت عاشقانه

محبوب قلوب عاشقانی
ای ارد بزرگ جاودانه»

شاعر : جناب آقای رضا بخشعلی زاده شیروان
1397/1/11

المواضيع الأخيرة
» هیچ آرمانی ، نباید انسانیت درون ما را نابود سازد. حکیم ارد بزرگ
الثلاثاء أبريل 10, 2018 4:12 am من طرف اکرم غلامی

» سروده بسیار زیبای آقای رضا بخشعلی زاده در محضر حکیم ارد بزرگ + عکس و فیلم
الإثنين أبريل 02, 2018 12:55 am من طرف اکرم غلامی

» سخن و مهر پاک ، بر روان آدم پلید ، کارساز نیست. حکیم ارد بزرگ
السبت مارس 31, 2018 4:15 am من طرف اکرم غلامی

» هیچ زمستانی توان فسردن خون آدمهای فداکار و با شرف را ندارد. حکیم ارد بزرگ
السبت مارس 31, 2018 4:14 am من طرف اکرم غلامی

» آیا سخن گفتن از "آزادی" و "انسانیت" در این سرزمین جرم است ؟
الأربعاء ديسمبر 20, 2017 12:11 pm من طرف ترگل بهادران

» انسانیت در کلام بزرگترین فیلسوف جهان
الخميس ديسمبر 07, 2017 6:58 am من طرف امین قاسمی

» Wall of Kindness قوانین "دیوار مهربانی" از زبان حکیم ارد بزرگ
الثلاثاء نوفمبر 21, 2017 5:35 am من طرف اکرم غلامی

» بزرگترین فیلسوف جهان و سخنان بسیار زیبایش
الأحد نوفمبر 12, 2017 6:20 am من طرف اکرم غلامی

» شعری از هاتف اصفهانی
الأحد نوفمبر 12, 2017 5:56 am من طرف اکرم غلامی

» بابا افضل کاشانی کیست ؟
الأحد نوفمبر 12, 2017 5:27 am من طرف اکرم غلامی

ورود
نام كاربر:
كلمه رمز:
ورود اتوماتيك در بازديدهاي بعدي: 
:: كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
احصائيات
تعداد کاربران ثبت نام شده: 909
جديدترين کاربر ثبت نام شده: شادی 1993

تعداد موضوعات ارسال شده توسط کاربران سايت: 5881 في 1121 موضوع
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
اکرم غلامی - 762

مصطفی گلیانی - 492

سمندر رضایی - 424

سهیل رحمانی - 355

Mahya - 347

shima niazi - 316

شراره شیروانیان - 285

akharinpanah - 279

امین قاسمی - 274

ترگل بهادران - 240

شاطر | 

شیران شیروان ظرف 48 ساعت آینده تعطیل می شود

نويسندهپيام
mina
کاربر رسمی انجمن شماره یک شیروان
کاربر رسمی انجمن شماره یک شیروان

تعداد پستها : 162
محبوبیت : 302

پستعنوان: شیران شیروان ظرف 48 ساعت آینده تعطیل می شود   الجمعة يونيو 19, 2015 4:28 pm

قدیمی ترین وبلاگ شیروان ظرف 48 ساعت آینده تعطیل می شود
اگر به اطلاعات و پست های شیران شیروان نیاز دارید آنها را کپی کنید چون کل محتوای شیران شیروان حتی بخش نظرات آن پاک خواهد شد .
در اینجا لازم است از همه کسانی که در این مدت با من همکاری کردند تشکر و قدردانی کنم .
شیران شیروان بسته خواهد شد اما عشق ما به بزرگ شیروان "حکیم ارد بزرگ" ابدی خواهد بود .

برچسب‌ها: پایان شیران شیروان، شیران شیروان، شیرانشیروان، شیروان
(2 لایک)
|+| نوشته شده توسط ماهک شیروان ، در تاریخ پنج‌شنبه 28 خرداد‌ماه سال 1394 ساعت 11:16 ب.ظ | چاپ یادداشت
نظرات (5)
نویسنده : شیما نیازی
ماهک جان امیدوارم انتقادهای ما باعث نشده باشد که این تصمیم رو گرفتی
بهرحال روزی 6 هزار نفر خواننده داره وبلاگت و پر مخاطب ترین وبلاگ استان ما هستی حیفه
ما الان ده ساله داریم همین درخواست ها رو از مدیران می کنیم و هیچکدام در هیچ دوره ایی کمترین توجه ایی به پیشنهادات ما نکردند اما ما باز هم ایستادیم با این که 10 با انجمن را مسدود کردند اما باز هم حرف خودمون رو زدیم . امیدوارم در تصمیم ات تجدید نظر کنی ، امروز در انجمن شیروان با دیگر اعضا به یک جمع بندی رسیدیم که تقدیم می شود :

- انجمن شیروان با بیش از 900 عضو همیشه در جهت رشد فرهنگی شهرمان شیروان تلاش کرده و بعد از این نیز خواهد کرد
بزرگترین جامعه مجازی شهر شیروان از نماینده فعلی مجلس و اعضای شورای شهر شیروان می خواهد به نظرات ما توجه مبذول دارند .
شهر ما رشد نخواهد نمود مگر با احساس خود باوری و داشتن روحیه و انگیزه توانا شدن و از این روست که باید به توانمندی های شهر خود ببالیم و آن را به همگان اعلام کنیم . شیروان سرزمین اجدادی بزرگترین فیلسوف تاریخ ایران است چرا از این پتانسیل مهم تا کنون غفلت شده است . چرا با ارج نهادن به مقام حکیم جهانی شیروان ، برای نسل امروز الگویی مناسب ، برای جهت رشد و پیشرفت معرفی نمی کنیم .

انجمن شیروان پیشنهاد می کند موارد زیر انجام شود :

1- در دو ورودی شیروان تابلویی با این مضمون نصب نمایید : به شهر شیروان ، شهر بزرگترین فیلسوف تاریخ ایران ((حکیم ارد بزرگ)) ، خوش آمدید .
2- خیابانی را به نام "حکیم ارد بزرگ" نامگذاری نمایید .
3- مجسمه ایی از حکیم ارد بزرگ ساخته و در یکی از میادین شهرمان نصب نمایید .
4- شرایط دیدار مردم شیروان با حکیم بزرگ شهرشان و سخنرانی ایشان در شیروان فراهم نمایید .
5- روز "دوستی شیروان و پنجشیر" در 18 شهریور (روز شهادت احمد شاه مسعود دوست حکیم ارد بزرگ) گرامی داشته شود و جلسه ایی در یکی از دانشگاه های شیروان در این رابطه برگزار شود.
6- روز گرامیداشت "حکیم ارد بزرگ و علامه اقبال لاهوری" در 6 دیماه (روز شهادت بینظیر بوتو که به اندیشه های حکیم ارد بزرگ باور داشت) گرامی داشته شود و جلسه ایی در یکی از دانشگاه های شیروان در این رابطه برگزار شود.

صد البته صدها و بلکه هزاران راه دیگر برای بزرگداشت حکیم در شیروان همانند ایجاد موزه حکیم ارد بزرگ ، کتاب هایی در مورد اندیشه های حکیم ، پوستر و .... انجمن شیروان آماده است بدون کوچکترین چشمداشتی ، در این رابطه هر کمکی که بتواند در زمینه اطلاع رسانی و انعکاس عمومی برای آگاهی افکار عمومی از برنامه های تجلیل از حکیم به مدیران شهرمان شیروان داشته باشد انجام دهد .

انجمن شیروان
راه ارتباطی با ما :
http://shirvan4.lifeme.net/contact
http://shirvan4.lifeme.net/
پاسخ:
برای شما و همه اعضای انجمن شیروان آرزوی موفقیت میکنم
متشکرم که در این مدت همراهیم کردین
برآورده شدن 6 خواسته ای که نوشتید آرزوی قلبی منم هست و این رو هم در شیران شیروان گفتم و هم خصوصی برای نزدیکان نماینده محترم فرستادم . اما گویا تاریخ مصرف شیران شیروان تموم شده برای همین بهتره دیگه من نباشم .
بازم متشکرم از شما
جمعه 29 خرداد‌ماه سال 1394 ساعت 12:23 ق.ظ
نویسنده : مانا
مدیر محترم شیران شیروان متاسفانه در جامعه ما بیشتر از اینکه کسی بخواهد جهت کارهای عملی گام بردارد نظرمیدهند و نظریه پردازی می کنند اما شما امدید در عرصه توسعه و شناساندن شیروان وشیروانیها گام های اساسی برداشتید
فقط پیشنهاد می کنم از بحث های روزمره بخصوص سیاسی کاری ها فاصله گرفته و با همان انرژی به اینده و برنامه های خوبتان ادامه دهید که شیروان امروز به جوانان فعالی چون شما بیشتر احتیاج دارد تا افراد همیشه منتقد .
جمعه 29 خرداد‌ماه سال 1394 ساعت 12:10 ب.ظ
نویسنده : سمانه رحمتی
کسی که نماینده است پول و قدرت دارد جایگاه دارد می تواند عمل کند نه آن وبلاگ نویس جوانی که فقیر است و از دست همین قدرتمندان جرات ندارد حتی نام واقعی اش را بگوید مانا خانم و یا آقا - چقدر سفسطه . بعد شما می گویید اینها فقط نظر می دهند ! خدا پدر اینها را بیامرزد که حداقل نظر می دهند نماینده ما با آن یال و کوپال که نظر هم نمی دهد کاری هم نمی کند . از وبلاگ نویسان توقع کار اجرایی دارید ؟
ما هم توقع نداریم نماینده ایی که وقتش را با دیدن رقص عشایر پر می کند از فلسفه و حکمت چیزی بفهمد .
گویا شیروان را خورده اید و یه آبم روش ، حالا به ما ایراد هم می گیرید . همین ماهک و شیران شیروان شما را در اینترنت معرفی کرد هر جا عکس و اسم شما هست از وجود همین وبلاگ نویسان هست . حالا ما شدیم حراف و شما طلبکار .
واقعا به قول سهراب سپهری : من قطاری دیدم که سیاست میبرد؛ و چه خالی می رفت .
شما دارو دسته عزیزی را که دیدم فهمیدم استاد (( اسماعیل حسین پور )) چه انسان شریفی است نه بخاطر اینکه مثل من کرد است تنها به این خاطر که درباره حکیم ارد بزرگ هم مقاله نوشته هم در شورای فرهنگ عمومی شهر از حکیم ارد بزرگ گفته و درخواست نامگذاری کرده و هم در شورای شهر شیروان همیشه مدافع حکیم بوده هم گفته اگر همه خیابانهای شیروان نامشان حکیم ارد بزرگ شود باز هم کم است . این انسان والا همیشه تنها بوده در بین کسانی که در مصدر کار بوده اند واقعا ایشان کجا و شما کجا ؟
اگر استاد اسماعیل حسین پور امروز نماینده شیروان بود دهها برابر این شش خواسته جوانان شیروان در جهت بزرگداشت حکیم ارد بزرگ انجام می داد .
به امید روزی که حسین پورها نماینده شهر شیروان شوند .
جمعه 29 خرداد‌ماه سال 1394 ساعت 01:06 ب.ظ
نویسنده : بردیا
متاسفانه مردم ما بیشتر قرق در حسادت بازی ها هستند و این حسادت به علم یا موقعیت و یا ثروت و ... را میبینیم .
حکیم ارد بزرگ فرد خاصی است . و یک شخصیت منحصر به فرد ایرانی و جهانی دارد.
و ایشان نامشان در تاریخ میماند .
ماهک عزیز از شما خواهشمندم این وب را حفظ و ادامه دهید بخاطر خوانندگان شیران شیروان .
جمعه 29 خرداد‌ماه سال 1394 ساعت 01:53 ب.ظ
نویسنده : سوسن
منم باهت موافقم آقا بردیا . شاید همین حسادت های پنهان به حکیم شهرمون هست که خیلیا دوست ندارن حکیممون رو در شهر خودمون داشته باشیم
پاسخ:
صد افسوس
جمعه 29 خرداد‌ماه سال 1394 ساعت 02:28 ب.ظ

نادر محمدزاده
کاربر فعال انجمن شماره یک شیروان
کاربر فعال  انجمن شماره یک شیروان

تعداد پستها : 23
محبوبیت : 206

پستعنوان: رد: شیران شیروان ظرف 48 ساعت آینده تعطیل می شود   الجمعة يونيو 26, 2015 2:31 am

خبر تاسف باری بود چون شیران شیروان کمبود رسانه های دیجیتال مستقل را پر می کرد من پیام خصوصی فرستادم برای ماهک و به تصمیمش اعتراض کردم . بیچاره برایم نوشته که دیگه پتانسیل حرکت نداره چون هیچ کار مثبتی در گروه دکتر عزیزی و یارانش در مورد حکیم بزرگ نمی دید می گفت الکی داریم تلاش می کنیم نباید بگذاریم وضع به همین منوال بمونه مردم باید انتخاب درستی داشته باشند و شیران شیروان نباید دروغ بگه
وقتی خوب فکر کردم دیدم حق با ماهکه
هر چند دلم برای تعداد بالای مخاطبین وبلاگش می سوزه و کاش اونها رو از دست نمیدادیم
امیدوارم با انجام خواسته های ششگانه ما ، دوباره شیران شیروان کارش رو آغاز کنه و باز اخبار خوب آن را بخوانیم
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
خواندن مشخصات فردي

شیران شیروان ظرف 48 ساعت آینده تعطیل می شود
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1